سفارش بهترین پودر کربنات کلسیم یزد

پودر کربنات کلسیم به صورت معدنی و آزمایشگاهی به دست می آید و در صنعت بسیار کاربرد دارد. نوع معدنی آن از استخراج سنگ گچ، سنگ آهک، کلسیت و… در طبیعت و سپس خرد کردن آن و پردازش در کارخانه با خلوص 99 درصد به دست می آید. پودر کربنات کلسیم آزمایشگاهی نیز از عبور دادن دی اکسید کربن از محلول کلسیم هیدرواکسید و یا ترکیب اسید بوریک با جوش شیرین به دست می آید. پودر کربنات کلسیم یزد یک ماده ارزشمند و پرمصرف و ارزان در صنعت است که هزینه های تمام شده تولید محصولات را به طور قابل توجهی کاهش می دهد.

تقریبا در تولید تمامی محصولاتی که ما به صورت روزانه از آن ها استفاده می کنیم از کربنات کلسیم به عنوان ماده اولیه استفاده شده است. به عنوان مثال استفاده از کربنات کلسیم به عنوان ماده سفید کننده و درخشان کننده، صاف کننده و پرکننده در تولید کاغذ و مقوا استفاده می شود. پودر کربنات کلسیم ساختار بسیاری از مصالح ساختمانی از جمله سیمان را تشکیل می دهد.

پودر کربنات کلسیم

مزیت های استفاده از پودر کربنات کلسیم یزد

بزرگترین مزیت استفاده از این ماده قیمت بسیار پایین آن به عنوان یک ماده اولیه است. خواص متعدد پودر کربنات کلسیم باعث کاربرد گسترده آن در تولید محصولات مختلف شده است. کاهش هزینه های تولید از دیگر مزایای این ماده معدنی است. به عنوان مثال استفاده از این ماده در صنعت رنگ باعث پخش پذیری بیشتر رنگ می شود. استفاده از پودر کربنات کلسیم در تولید مواد شوینده سفید کننده خاصیت سفید کنندگی این مواد را به طور قابل توجهی افزایش داده است. پودر کربنات کلسیم دامی به عنوان منبه اصلی کلسیم باعث افزایش محصولات دامی می شود. پودر کربنات کلسیم در صنعت مرغداری نیز مورد استفاده قرار گرفته و علاوه بر افزایش رشد مرغ ها بعث افزایش تعداد تخم مرغ ها و کیفیت آن ها می شود.

به خبری که هم اکنون منتشر شد توجه فرمائید
تولید کننده کربنات کلسیم کوتد عمده 

پودر کربنات کلسیم یزد

عرضه بهترین پودر کربنات کلسیم

پودر کربنات کلسیم یزد با مش بندی های مختلف عرضه می شود که هر مش بندی برای صنایع مشخصی کاربرد دارد. به عنوان مثال مش بندی 50 تا 100 جهت تولید مصالح ساختمانی استفاده می شود و یا مش بندی 1500 تا 2500 در صنایع رنگ و رزین و کابل و لوله کاربرد دارد. گروه کارخانه جات آروشا پودر یکی از بزرگترین کارخانه جات تولید این محصول در  ایران است که علاوه بر تامین نیاز بخش بزرگی از صنایع کشور به بخش هایی از آسیا و اروپا نیز صادرات دارد. جهت خرید مستقیم و بدون واسطه کربنات کلسیم باکیفیت یزد می توانید با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

جدیدترین اخبار سایت

خطای RSS: WP HTTP Error: cURL error 28: Operation timed out after 10001 milliseconds with 0 out of 0 bytes received
Call Now Buttonتماس با دفتر فروش