سفارش بهترین پودر کربنات کلسیم یزد

0
()

پودر کربنات کلسیم به صورت معدنی و آزمایشگاهی به دست می آید و در صنعت بسیار کاربرد دارد. نوع معدنی آن از استخراج سنگ گچ، سنگ آهک، کلسیت و… در طبیعت و سپس خرد کردن آن و پردازش در کارخانه با خلوص 99 درصد به دست می آید. پودر کربنات کلسیم آزمایشگاهی نیز از عبور دادن دی اکسید کربن از محلول کلسیم هیدرواکسید و یا ترکیب اسید بوریک با جوش شیرین به دست می آید. پودر کربنات کلسیم یزد یک ماده ارزشمند و پرمصرف و ارزان در صنعت است که هزینه های تمام شده تولید محصولات را به طور قابل توجهی کاهش می دهد.

تقریبا در تولید تمامی محصولاتی که ما به صورت روزانه از آن ها استفاده می کنیم از کربنات کلسیم به عنوان ماده اولیه استفاده شده است. به عنوان مثال استفاده از کربنات کلسیم به عنوان ماده سفید کننده و درخشان کننده، صاف کننده و پرکننده در تولید کاغذ و مقوا استفاده می شود. پودر کربنات کلسیم ساختار بسیاری از مصالح ساختمانی از جمله سیمان را تشکیل می دهد.

سفارش بهترین پودر کربنات کلسیم یزد

کاربرد پودر کربنات کلسیم در صنعت رنگ

ویژگی های بالقوه پودر کربنات کلسیم همچون روشنایی و شفافیت بالا، هدایت حرارتی، نامحلول بودن در آب و شکل ذرات فشرده جزو مهمترین دلایلی است که از این محصولات در زمینه های صنعتی استفاده می گردد. کربنات کلسیم در بسیاری از مصارف صنعتی و غیر صنعتی مخصوصاً تولید رنگ های پودری و رنگ های کنیتکس مورد استفاده قرار می گیرد. این پودر ها در تولید محصولات دیگر مانند درزگیر ها به دلیل داشتن ویژگی های ضخیم کننده مورد استفاده قرار گرفته و گاهاً جایگزین مناسب برای دی اکسید تیتانیوم می باشند.
پودر کربنات کلسیم در صنعت تولید رنگ با هدف افزایش کیفیت و کاهش بهای تمام شده محصولات مورد توجه قرار می‌ گیرد.  با هدف افزایش کیفیت این محصولات در نهایت افزایش مقاومت رنگ در برابر عوامل محیطی، دما و رطوبت ایجاد می شود. این ترکیب باعث جلوگیری از ترک خوردگی، ایجاد ظاهر یکنواخت و سرعت خشک شدن بالا می شود. علاوه بر این مورد کاربرد کربنات کلسیم باعث انعطاف پذیری رنگ های تولید شده می شود و در نهایت به کارگیری پودر کربنات کلسیم باعث تولید رنگ های با چسبندگی فوق العاده بالا می‌ شود از طرف دیگر از آنجایی که کربنات کلسیم دارای قیمت ارزانی است و در افزایش حجم محصولات نهایی تاثیر مثبت می گذارد، باعث کاهش قیمت تمام شده این محصولات می گردد.

تولید کربنات کلسیم سلفچگان با قدرت رقابتی برتر
>>

سفارش بهترین پودر کربنات کلسیم یزد

کارخانه تولید پودر کربنات کلسیم عمده

بزرگترین کارخانه تولید پودر کربنات کلسیم عمده با نام تجاری آروشا پودر صفر تا صد تولید و فرآوری این محصولات و در نهایت عرضه مستقیم آن ها را توسط پرسنل فعال و وظیفه‌ شناس خود به انجام می‌ رساند. شفاف بودن فعالیت‌ های مجموعه صنعتی آروشا یکی از مهمترین دلایل موفقیت این مجموعه در بین دیگر رقبا می باشد و در حال حاضر بیشترین فروش پودر کربنات کلسیم در ایران متعلق به این مجموعه تولید کننده است.
در مجموعه آروشا پودر یک تیم فنی و محقق برای شناخت بهتر معادن برای استخراج سنگهای کربنات کلسیم در مناطق مختلفی از ایران در حال فعالیت هستند که با انجام دقیق فعالیت‌ های خود، شرایطی را برای استخراج بهترین سنگ های معدنی ایجاد می نمایند.  علاوه بر این مورد در بخش تولید و در بخش فروش مجموعه آروشا پودر پرسنل وظیفه شناس و با تجربه  در حال فعالیت هستند که به راحتی می‌ توانند از روش‌ های مدرن و نوینی در تولید این محصولات بهره‌ برداری نمایند و در نهایت تمامی این موارد باعث می شود که مجموعه آروشا پودر جز تولیدکنندگان برتر این محصولات در ایران باشد.

سفارش بهترین پودر کربنات کلسیم یزد

مزیت های استفاده از پودر کربنات کلسیم یزد

بزرگترین مزیت استفاده از این ماده قیمت بسیار پایین آن به عنوان یک ماده اولیه است. خواص متعدد پودر کربنات کلسیم باعث کاربرد گسترده آن در تولید محصولات مختلف شده است. کاهش هزینه های تولید از دیگر مزایای این ماده معدنی است. به عنوان مثال استفاده از این ماده در صنعت رنگ باعث پخش پذیری بیشتر رنگ می شود.
استفاده از پودر کربنات کلسیم در تولید مواد شوینده سفید کننده خاصیت سفید کنندگی این مواد را به طور قابل توجهی افزایش داده است. پودر کربنات کلسیم دامی به عنوان منبه اصلی کلسیم باعث افزایش محصولات دامی می شود. پودر کربنات کلسیم در صنعت مرغداری نیز مورد استفاده قرار گرفته و علاوه بر افزایش رشد مرغ ها بعث افزایش تعداد تخم مرغ ها و کیفیت آن ها می شود.

عرضه بهترین پودر کربنات کلسیم

پودر کربنات کلسیم یزد با مش بندی های مختلف عرضه می شود که هر مش بندی برای صنایع مشخصی کاربرد دارد. به عنوان مثال مش بندی 50 تا 100 جهت تولید مصالح ساختمانی استفاده می شود و یا مش بندی 1500 تا 2500 در صنایع رنگ و رزین و کابل و لوله کاربرد دارد.
گروه کارخانه جات آروشا پودر یکی از بزرگترین کارخانه جات تولید این محصول در  ایران است که علاوه بر تامین نیاز بخش بزرگی از صنایع کشور به بخش هایی از آسیا و اروپا نیز صادرات دارد. جهت خرید مستقیم و بدون واسطه کربنات کلسیم باکیفیت یزد می توانید با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

فروش پودر کربنات کلسیم میکرونیزه
>>

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: / 5. تعداد موافقین :

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت