صادرات کربنات کلسیم دامی

4.7
(24)

کربنات کلسیم دامی به عنوان صدف معدنی شناخته و روانه بازار شده است، یکی از دلایل استفاده از کربنات کلسیم در غذای دام ها و طیور، تامین کلسیم موجود در بدن حیوانات می باشد. مجموعه کارخانجات آروشا یکی از بزرگترین مراکز صادرات کربنات کلسیم دامی به کشورهای دیگر می باشد. این محصول با فرمول شیمیایی caco3 شناخته و روانه بازار شده است.

در زمان های گذشته کلسیم مورد نیاز بدن دام و طیور از طریق مواردی مانند صدف دریایی و یا پودر استخوان تامین می شد اما در این روزها کربنات کلسیم دامی جایگزین مناسبی برای این مواد می باشد که تهیه آن برای دام داران نیز آسان می باشد.

صادرات کربنات کلسیم دامی

فروش کربنات کلسیم خوراک دام

کارخانه تولید و فروش کربنات کلسیم آروشا پودر دارای تجربه طولانی در زمینه تولید و عرضه کربنات کلسیم مخصوص خوراک دام و طیور جهت استفاده در صنایع مرغداری و گاوداری می باشد. کربنات کلسیم تولید شده در این مجموعه در گرید خوراکی ارائه می گردد و از میزان بالای کلسیم و دانه بندی مطابق با استاندارد های صنعت دامپروری برخوردار می باشد.  متقاضیان و مصرف کنندگان این پودر های میکرونیزه می توانند جهت تأمین کربنات کلسیم به صورت فله با قیمت مناسب و کیفیت تضمینی با کارخانه آروشا پودر تماس بگیرند. کربنات کلسیم مخصوص خوراک دام و طیور آروشا پودر دارای ویژگی‌ های قابل توجهی است و از مهم‌ترین آنها می‌ توان به دانه بندی مناسب برای مصرف خوراکی دام و طیور، میزان بالای کلسیم، ارسال بار به صورت فله و  ارائه محصولاتی خالی از هرگونه مواد سمی اشاره کرد.

تولید پودرمل سفید نقاشی همدان
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 200 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 15

موارد مصرف کربنات کلسیم خوراک دام

موارد مصرف پودر کربنات کلسیم در صنعت تولید خوراک دام و طیور بسیار زیاد است و از این محصول به عنوان بهترین جایگزین برای صدف دریایی و پودر استخوان در تغذیه حیوانات استفاده می گردد و این مواد بر خلاف صدف دریایی و پودر های استخوان با سم های مختلف آلوده نمی شود. همچنین میزان کلسیم در دسترس کربنات کلسیم خوراکی بسیار بیشتر از دیگر مواد اولیه می باشد. کمبود کلسیم در دام و طیور باعث ایجاد بیماری های عضلانی و اسکلتی می شود. پس می‌ توان گفت استفاده از پودر میکرونیزه کربنات کلسیم به عنوان بهترین منبع تامین کلسیم یک گزینه ایده آل در این میان می باشد. نکته قابل توجهی که در زمینه استفاده از پودر کربنات کلسیم در صنعت دامداری و دامپروری باید به آن توجه شود، این است که محصولات حتماً باید دارای درجه خلوص بالایی باشند و رنگ سفیدی داشته باشند تا اثرات مثبت خود را در پرورش دام و طیور ایجاد نمایند. شایان ذکر است که پودر کربنات کلسیم مورد استفاده در تولید خوراک دام و طیور از نظر نوع دانه بندی با یکدیگر تفاوت هایی دارند و همین پارامتر باعث می‌ شود که این محصولات با قیمت های متنوع عرضه شوند.

صادرات کربنات کلسیم دامی

شرکت صادرات کربنات کلسیم دامی:

اگر بخواهیم درباره دلایل استفاده کربنات کلسیم دامی در دامداری ها صحبت نماییم، باید بگویم که این محصول باعث جلوگیری از بیماری های اسکلتی در دام می شود. این محصول قابلیت دارد تا مقدار و کیفیت شیر دام ها را افزایش دهد و باعث جلوگیری از بیماری های سیستم عصبی نظیر اسپاسم عضلانی شود.

شرکت صادرات کربنات کلسیم دامی آروشا، دارای سابقه طولانی مدت در زمینه تامین کربنات کلسیم مورد استفاده در دامداری ها دارد. شما خریداران عزیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این محصول با تیم فروش و پشتیبانی آروشا تماس گرفته و از قیمت محصولات ما با خبر شوید.

قیمت بهترین کربنات کلسیم خوراکی طیور:

کربنات کلسیم خوراکی جزو یکی از رایج ترین و بهترین مواد معدنی تامین کننده کلسیم در بدن طیور می باشد ناگفته نماند که بهترین کربنات کلسیم خوراکی طیور باید از دانه بندی ریز و پودری شکل برخوردار باشد. همچنین خلوص بهترین کربنات کلسیم خوراکی طیور 36 تا 38 درصد می باشد تا کلسیم لازم وارد بدن طیور شود. مجموعه کارخانجات آروشا تلاش بر این دارد تا قیمت بهترین کربنات کلسیم خوراکی طیور را به صورت چشم گیری کاهش دهد تا دامداران بتوانند این محصول را با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا تهیه نمایند.

مرکز عرضه بهترین کربنات کلسیم خوراکی طیور:

مرکز عرضه بهترین کربنات کلسیم خوراکی طیور (مجموعه کارخانجات آروشا) یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کنندگان کربنات کلسیم خوراکی می باشد که دارای سابقه طولانی مدت در تامین و صادرات کربنات کلسیم دامی و مورد استفاده طیور می باشد. هدف اصلی مجموعه کارخانجات آروشا ارائه محصولات خود با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت می باشد.

خریداران عزیز می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این محصول با بهترین قیمت با بخش پشتیبانی و فروش آروشا تماس حاصل نماییند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.7 / 5. تعداد موافقین : 24

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت