صادرات کربنات کلسیم دامی

کربنات کلسیم دامی به عنوان صدف معدنی شناخته و روانه بازار شده است، یکی از دلایل استفاده از کربنات کلسیم در غذای دام ها و طیور، تامین کلسیم موجود در بدن حیوانات می باشد. مجموعه کارخانجات آروشا یکی از بزرگترین مراکز صادرات کربنات کلسیم دامی به کشورهای دیگر می باشد. این محصول با فرمول شیمیایی caco3 شناخته و روانه بازار شده است.

در زمان های گذشته کلسیم مورد نیاز بدن دام و طیور از طریق مواردی مانند صدف دریایی و یا پودر استخوان تامین می شد اما در این روزها کربنات کلسیم دامی جایگزین مناسبی برای این مواد می باشد که تهیه آن برای دام داران نیز آسان می باشد.

 

صادرات کربنات کلسیم دامی

 

شرکت صادرات کربنات کلسیم دامی:

اگر بخواهیم درباره دلایل استفاده کربنات کلسیم دامی در دامداری ها صحبت نماییم، باید بگویم که این محصول باعث جلوگیری از بیماری های اسکلتی در دام می شود. این محصول قابلیت دارد تا مقدار و کیفیت شیر دام ها را افزایش دهد و باعث جلوگیری از بیماری های سیستم عصبی نظیر اسپاسم عضلانی شود.

شرکت صادرات کربنات کلسیم دامی آروشا، دارای سابقه طولانی مدت در زمینه تامین کربنات کلسیم مورد استفاده در دامداری ها دارد. شما خریداران عزیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این محصول با تیم فروش و پشتیبانی آروشا تماس گرفته و از قیمت محصولات ما با خبر شوید.

به خبری که هم اکنون منتشر شد توجه فرمائید
تولید کربنات کلسیم سفید با درجه خلوص بالای 99 درصد

 

قیمت بهترین کربنات کلسیم خوراکی طیور:

کربنات کلسیم خوراکی جزو یکی از رایج ترین و بهترین مواد معدنی تامین کننده کلسیم در بدن طیور می باشد ناگفته نماند که بهترین کربنات کلسیم خوراکی طیور باید از دانه بندی ریز و پودری شکل برخوردار باشد. همچنین خلوص بهترین کربنات کلسیم خوراکی طیور 36 تا 38 درصد می باشد تا کلسیم لازم وارد بدن طیور شود. مجموعه کارخانجات آروشا تلاش بر این دارد تا قیمت بهترین کربنات کلسیم خوراکی طیور را به صورت چشم گیری کاهش دهد تا دامداران بتوانند این محصول را با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا تهیه نمایند.

 

صادرات کربنات کلسیم دامی

 

مرکز عرضه بهترین کربنات کلسیم خوراکی طیور:

مرکز عرضه بهترین کربنات کلسیم خوراکی طیور (مجموعه کارخانجات آروشا) یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کنندگان کربنات کلسیم خوراکی می باشد که دارای سابقه طولانی مدت در تامین و صادرات کربنات کلسیم دامی و مورد استفاده طیور می باشد. هدف اصلی مجموعه کارخانجات آروشا ارائه محصولات خود با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت می باشد.

خریداران عزیز می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این محصول با بهترین قیمت با بخش پشتیبانی و فروش آروشا تماس حاصل نماییند.

جدیدترین اخبار سایت