عرضه مستقیم انواع کربنات کلسیم صنعتی

عرضه مستقیم انواع کربنات کلسیم صنعتی به واحدهای تولیدی پایین دست ضمن تامین مواد اولیه با کیفیت ، کاهش قابل توجه در هزینه تولید محصول را در پی دارد . طبق محاسبات انجام شده بیش از 80 درصد تامین نیاز به مواد اولیه در حوزه کربنات کلسیم از طرق غیر مستقیم و با واسطه صورت می پذیرد .

کارخانه پودر سنگ آروشا

مرکز تولید انواع کربنات کلسیم

مرکز تولید انواع کربنات کلسیم موظف است از بهترین تکنولوژی ها برای تولید این محصولات استفاده نماید زیرا کربنات کلسیم یکی از اصلی ترین مواد اولیه در تولید محصولات مختلف است و کمپانی های زیادی در زمینه رفع نیاز خود، به این محصولات نیازمند می باشند.  در مرکز تولید انواع کربنات کلسیم، همچنین باید به نیاز خریداران این محصولات توجه شود تا در نهایت محصولاتی بر اساس همین موضوع در اختیار خریداران قرار گیرد.  شایان ذکر است که بدانید یکی از معتبرترین مراکز تولید انواع کربنات کلسیم در ایران مجموعه صنعتی آروشا پودر است که بهترین محصولات را مطابق با نیاز خریداران در صنایع مختلف ارائه می نماید.

برخی از کاربردهای کربنات کلسیم تولیدی کارخانجات آروشا

الف) نوعی از کربنات کلسیم که اکسید کلسیم بیش از 97 درصد را دارد و میزان Fe2o3  آن کمتر از یک درصد می باشد  با دانه بندی حداقل 400 به عنوان پر کننده به واحدهای تولید انواع رنگ عرضه می گردد .
علت عمده استفاده این واحد ها از این کربنات کلسیم کاهش هزینه های تولید می باشد.
برای تولید رنگ ترافیکی از کربنات کلسیم یا پودرسنگ با مش 50 نیز استفاده بعمل می آید.
ب) نوع دیگری از کربنات کلسیم در کارخانجات آروشا تولید می گردد که اکسید کلسیم آن حداقل 98 درصد بوده و Fe2o3 آن حداکثر دو درصد می باشد.
درجه رطوبت این نوع از کربنات کلسیم ها حداکثر یک درصد می بایست باشد .
از این نوع کربنات کلسیم به عنوان پر کننده در صنایع پلاستیک و لاستیک استفاده بعمل می آید .
دانه بندی این کربنات کلسیم حداقل 200 می باشد .
ج) نوع دیگری از کربنات کلسیم با اکسید کلسیم حداقل 96 درصد به عنوان نرم کننده و پر کننده در صنعت مواد شوینده توسط کارخانجات آروشا به بازار عرضه می شود.
دانه بندی این کربنات کلسیم حداقل 400 و حداکثر 800 می باشد . این کربنات کلسیم به منظور افزایش کیفیت و کاهش قیمت تمام شده مورد استفاده قرار می گیرد.
د) نوع دیگری کربنات کلسیم با اکسید کلسیم حداقل 98 درصد و رطوبت کمتر از 1  درصد تولید می شود که به عنوان پوشش و عایق سیم و کابل در صنعت تولید سیم و کابل مورد استفاده قرار می گیرد . حداقل دانه بندی این نوع از کربنات کلسیم ها 600 می باشد.
ه) نوع خاصی از کربنات کلسیم با دانه بندی حداقل 1500 به عنوان پرکننده ، تیره کننده و صاف کننده برای صنعت تولید کاغذ عرضه می گردد که از جمله خواص آن ممانعت از پخش جوهر بر روی کاغذ و کاهش هزینه تولید می باشد.
و) یک نوع کربنات کلسیم با دانه بندی حداقل 50 جهت تولید الکترود به بازار عرضه می گردد .
این کربنات کلسیم مناسب استفاده در الکترود برای جوشکاری آلیاژهای حساس به ترک هیدروژنی می باشد .
و نقش ایجاد گاز محافظ در لحظه جوشکاری را برعهده دارد.
ی) نوع دیگری کربنات کلسیم با دانه بندی حداقل 800 جهت استفاده درکاشی و سرامیک و پلیمر تولید می گردد .
این کربنات کلسیم ضمن کاهش هزینه های تولید ، افزایش مقاومت محصول را نیز در پی دارد .

به خبری که هم اکنون منتشر شد توجه فرمائید
تولید پودر کربنات کلسیم تبریز

عرضه مستقیم انواع کربنات کلسیم صنعتی

عرضه مستقیم انواع کربنات کلسیم صنعتی

جهت تهیه انواع کربنات کلسیم مورد نیاز خود ، می توانید با مشاوران فروش مجموعه کارخانجات آروشا تماس حاصل نمائید .

 

جدیدترین اخبار سایت