فروش آهک هیدراته اصفهان

4.9
(56)

فروش آهک هیدراته اصفهان در قیمت های متغیر و در بسته بندی های متنوعی انجام می پذیرد و این شرایط بسیار مناسبی برای تمامی خریداران و متقاضیان این محصولات است که بتوانند با مراجعه به مراکز فروش این محصولات،  خرید آنها رابر اساس نظر خود به انجام برسانند.

فروش آهک هیدراته اصفهان

 

قیمت بهترین آهک هیدراته

در تعیین قیمت بهترین آهک هیدراته  موارد بسیار زیادی تاثیر گذار هستند. به همین دلیل در حال حاضر قبل از تعیین قیمت این ترکیبات برگه آنالیز آزمایشگاهی آنها مورد توجه قرار می‌ گیرد.  بر اساس آنالیز آهک هیدراته می توان گفت عوامل بسیار زیادی در تعیین قیمت این محصولات تاثیرگذار می باشند که در این میان تجهیزات مورد استفاده جهت فرآوری سنگ آهک، کوره های آهک پذیری و تجهیزات هیدراسیون نقش اساسی را در تعیین کیفیت و قیمت نهایی این ترکیبات دارند و می توانند خلوص این محصولات را افزایش یا کاهش دهند.  علاوه بر این موارد، سنگ های استخراج شده از معادن مختلف حاوی مقادیر مختلف کلسیم و عناصر دیگر هستند، به همین دلیل کیفیت آهک های هیدراته تولیدی، با یک دیگر کاملاً متفاوت می باشند که این پارامتر نیز در تعیین قیمت فروش این محصولات تاثیر بسیار زیادی دارد.

آهک کلسینه برای تولید آجر ماسه آهکی
>>

آنالیز فیزیکی آهک هیدراته

Element Measure Element Measure
فرمول شیمیایی ca(oh)2 حلالیت در آب 0.16 (g/100 ml water at 20 ° c)
شکل و رنگ white-powder وزن مخصوص 2.2-2.4 (g/ml)
جرم مولکولی 74.09 (g/mol) نقطه جوش not applicable
دانسیته 400-600 (kg/m3) نقطه ذوب not applicable
سختی between 2 & 3 mohs ph 12.2

فروش مرغوب ترین آهک هیدراته  اصفهان

فروش آهک هیدراته اصفهان با نازلترین قیمت ها مورد توجه بسیاری از صنعتگران قرار می ‌گیرد. آهک با خصوصیات و ویژگی های منحصر به فرد در بسیاری از صنایع استفاده می شود.  این ترکیب در سالن های مرغداری و دامداری جزو بهترین ترکیب معدنی مورد استفاده می باشد و به عنوان یک ماده ضدعفونی کننده، جایگاه ویژه ای را در بین خریداران عمده از آن خود نماید. در مجموعه صنعتی آروشا پودر، برای عرضه مرغوب ترین آهک هیدراته، قیمت های متنوع در نظر گرفته می شود و در حال حاضر این مجموعه صنعتی جزو معتبرترین فروشندگان مرغوبترین آهک هیدراته در ایران می باشد.

مرکز عرضه  مرغوب ترین آهک هیدراته

دسترسی به مرکز عرضه مرغوب ترین آهک هیدراته می ‌تواند برای صنایع مصرفی این ترکیب معدنی، ارزش اقتصادی بالایی داشته باشد زیرا استفاده از مواد اولیه نامرغوب برای برخی از صنایع، خسارت های جبران ناپذیری را ایجاد می نماید و تولید محصولات آنها را با مشکلاتی مواجه می نماید.  جالب است بدانید از مرغوب ترین آهک هیدراته در ساختمان سازی، در تولید کودهای کشاورزی و در دیگر صنایع استفاده های بسیار زیادی می شود.  برای آشنایی بیشتر با معتبر ترین مرکز عرضه مرغوب ترین آهک هیدراته از طریق همین مرکز اینترنتی با کارشناسان آروشا پودر در ارتباط باشید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 56

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت