فروش اکسید آهن خاک هرمز

فروش اکسید آهن خاک هرمز با قیمت مناسب و کیفیت بالا در حال حاضر با برند برتر کارخانجات آروشا در حال انجام می باشد . صنایع وابسته این پودر ، با استفاده از توان فنی و علمی مجموعه ما در تولید پودر اخرا باکیفیت ممتاز ، بهترین محصولات را تولید و به مشتریان خود عرضه می کنند .

فروش اکسید آهن خاک هرمز میکرونیزه

مشخصات پودر اخرا آروشا

پودر اخرا با فرمول شیمیایی  (fe2o3) و نام علمی اکسید آهن قرمز رنگ (Red Iron Oxide) در جامعه شناخته می شود . اکسید آهن قرمز رنگ به صورت هماتیت در برخی نقاط کشور یافت می شود .
این ماده استراتژیک دارای رنگ قرمز تیره رنگ و به شکل گرد یا کلوخه می باشد . از جمله کاربردهای پودر اخرای کارخانجات آروشا ، استفاده به منظور رنگ دهی در صنایع مختلف می باشد. هرچقدر میزان رنگ دهی خاک اخرا بالاتر باشد از مرقوبیت بیشتری نیز برخوردار می باشد .
محصول پودر اخرا آروشا از خاک هرمز به عنوان بهترین نوع اخرای طبیعی ایران تهیه می شود. پودر اخرا آروشا به عنوان یکی از مرغوب ترین و مشهورترین پودر رنگ ها در سطح ایران و کشورهای منطقه مطرح می باشد. پودر آروشا در صنایع مختلفی از جمله رنگ و تولید موزائیک و سنگ فرشهای رنگی کاربرد دارد . به عنوان نخستین کارخانه مکانیزه در سطح ایران انواع مختلف این پودر را از مش ۲۰۰ لغایت مش ۲۰۰۰ تولید و در اختیار مشتریان قرار می دهیم .

فروش پودر اخرا هرمز در تهران

موارد مصرف پودر رنگی سیمانی قرمز شرکت آروشا

از پودر اخرای هرمز برای مصارف مختلف صنعتی استفاده می شود که برخی از این مصارف عبارتند از : حفاظت از خوردگی ، تولید رنگ های ساختمانی ، تولید کف پوشهای بتنی ،  آسفالت رنگی ،  تولید سیمان و بتن رنگی ، سمنت پلاست ، سنگهای مصنوعی ، تولید کود ها و  موازئیک های رنگی

تولید پیگمنت زرد عسلویه
>>

فروش اکسید آهن خاک هرمز پودر اخرا درجه یک

فروش اکسید آهن خاک هرمز

بمنظور فروش اکسید آهن خاک هرمز با کیفیت مناسب و قیمت رقابتی ضروری است مقدمات ذیل در واحد تولید پودر اخرا فراهم باشد:

  • تجهیزات و ماشین آلات روز تولید و فرآوری پودرهای معدنی
  • کلوخه و خاک اکسید آهن دارای بیشترین درصد خلوص
  • تکنسین های ماهر خط تولید
  • بسته بندی و نگهداری استاندارد پودر اخرا

شما می توانید از طریق این سایت و ارتباط با مدیران فروش مجموعه آروشا ، بهترین پودر اخرای معدنی کشور را خریداری نمائید.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: / 5. تعداد رای:

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت