فروش اکسید آهن خاک هرمز

4.9
(25)

فروش اکسید آهن خاک هرمز با قیمت مناسب و کیفیت بالا در حال حاضر با برند برتر کارخانجات آروشا در حال انجام می باشد . صنایع وابسته این پودر ، با استفاده از توان فنی و علمی مجموعه ما در تولید پودر اخرا باکیفیت ممتاز ، بهترین محصولات را تولید و به مشتریان خود عرضه می کنند .

فروش اکسید آهن خاک هرمز میکرونیزه

مشخصات پودر اخرا آروشا

پودر اخرا با فرمول شیمیایی  (fe2o3) و نام علمی اکسید آهن قرمز رنگ (Red Iron Oxide) در جامعه شناخته می شود . اکسید آهن قرمز رنگ به صورت هماتیت در برخی نقاط کشور یافت می شود .
این ماده استراتژیک دارای رنگ قرمز تیره رنگ و به شکل گرد یا کلوخه می باشد . از جمله کاربردهای پودر اخرای کارخانجات آروشا ، استفاده به منظور رنگ دهی در صنایع مختلف می باشد. هرچقدر میزان رنگ دهی خاک اخرا بالاتر باشد از مرقوبیت بیشتری نیز برخوردار می باشد .
محصول پودر اخرا آروشا از خاک هرمز به عنوان بهترین نوع اخرای طبیعی ایران تهیه می شود. پودر اخرا آروشا به عنوان یکی از مرغوب ترین و مشهورترین پودر رنگ ها در سطح ایران و کشورهای منطقه مطرح می باشد. پودر آروشا در صنایع مختلفی از جمله رنگ و تولید موزائیک و سنگ فرشهای رنگی کاربرد دارد . به عنوان نخستین کارخانه مکانیزه در سطح ایران انواع مختلف این پودر را از مش ۲۰۰ لغایت مش ۲۰۰۰ تولید و در اختیار مشتریان قرار می دهیم .

قیمت پودر سبز موزائیک
>>

نوع بسته بندی پودرهای رنگی سیمانی

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 ناموجود
فله 2000-25000 ناموجود

موارد مصرف پودر رنگی سیمانی قرمز شرکت آروشا

از پودر اخرای هرمز برای مصارف مختلف صنعتی استفاده می شود که برخی از این مصارف عبارتند از : حفاظت از خوردگی ، تولید رنگ های ساختمانی ، تولید کف پوشهای بتنی ،  آسفالت رنگی ،  تولید سیمان و بتن رنگی ، سمنت پلاست ، سنگهای مصنوعی ، تولید کود ها و  موازئیک های رنگی

فروش اکسید آهن خاک هرمز پودر اخرا درجه یک

فروش اکسید آهن خاک هرمز

بمنظور فروش اکسید آهن خاک هرمز با کیفیت مناسب و قیمت رقابتی ضروری است مقدمات ذیل در واحد تولید پودر اخرا فراهم باشد:

  • تجهیزات و ماشین آلات روز تولید و فرآوری پودرهای معدنی
  • کلوخه و خاک اکسید آهن دارای بیشترین درصد خلوص
  • تکنسین های ماهر خط تولید
  • بسته بندی و نگهداری استاندارد پودر اخرا

شما می توانید از طریق این سایت و ارتباط با مدیران فروش مجموعه آروشا ، بهترین پودر اخرای معدنی کشور را خریداری نمائید.

عوامل موثر بر قیمت فروش پودر اخرا قرمز

عوامل متعددی در تعیین قیمت فروش پودر اخراقرمز نقش مهمی ایفا می‌کنند. این عوامل شامل عوامل تولید، عوامل بازار و عوامل خارجی است. در ادامه به بررسی این عوامل می‌پردازیم.

از جمله عوامل تولیدی می‌توان به هزینه تولید پودر اخراقرمز اشاره کرد. هزینه‌های مرتبط با تولید، شامل هزینه‌های مواد اولیه، هزینه‌های نیروی کار، هزینه‌های انرژی و هزینه‌های تجهیزات تولید می‌شود. هرچه هزینه‌های تولید افزایش یابد، ممکن است قیمت فروش نیز افزایش یابد.

عوامل بازاری نیز تأثیر قابل توجهی در قیمت فروش پودر اخراقرمز دارند. این عوامل شامل تقاضا و عرضه، رقابت در بازار، رفتار مشتریان و قوانین و مقررات بازار است. افزایش تقاضا و کاهش عرضه می‌تواند منجر به افزایش قیمت فروش شود. همچنین، در صورت وجود رقابت شدید در بازار، قیمت فروش پودر اخراقرمز قابل کاهش است. قوانین و مقررات بازار نیز می‌توانند بر قیمت فروش تأثیرگذار باشند.

عوامل خارجی نیز می‌توانند تأثیری در قیمت فروش پودر اخراقرمز داشته باشند. این عوامل شامل نرخ ارز، قیمت مواد اولیه در بازار جهانی و تغییرات سیاسی-اقتصادی است. در صورت افزایش نرخ ارز، قیمت فروش پودر اخراقرمز ممکن است افزایش یابد. همچنین، تغییرات در قیمت مواد اولیه نیز می‌تواند تأثیری در قیمت فروش داشته باشد. عوامل سیاسی-اقتصادی نیز می‌توانند باعث تغییرات در قیمت فروش پودر اخراقرمز شوند.

به طور کلی، عوامل متعددی در تعیین قیمت فروش پودر اخراقرمز دخیل هستند و هر یک از این عوامل می‌توانند تأثیری مستقل در قیمت فروش داشته باشند. برای تحلیل دقیق تر و پیش‌بینی قیمت فروش، نیاز به بررسی دقیق هر یک از این عوامل و تحلیل بازار است.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 25

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت