فروش اینترنتی پودر سنگ ممتاز

4.9
(61)

مشتریان بسیاری هنگام خرید پودر سنگ ممتاز دغدغه پیدا کردن یک شرکت معتبر که هم محصول با کیفیت داشته باشد و هم قیمت مناسب ، مواجه می شوند! می توان ادعا نمود که دیگر نگرانی جایز نمی باشد! مشتریان می توانند با اطمینان و مراجعه به سایت فروش اینترنتی پودر سنگ ممتاز شرکت آروشا مطمئن ترین خرید را انجام دهند.

پودر سنگ همانگونه که از نامش مشخص است از کوبش کانی های مختلف طبیعیت مانند گرانیت، کربنات کلسیم، سنگ آهن ،گرانیت و… تولید می شود..  این پودر به 2 صورت صنعتی و طبیعی تولید می شود بدین گونه که در روش صنعتی تحت فرآیند سنگ بری و در روش طبیعی با سایش لایه‌های مختلف زمین شناختی بر روی یکدیگر تولید می‌شود. پودر سنگ ممتاز در صنعت ساختمان سازی به عنوان مصالح پر کاربرد از آن استفاده می شود.

فروش اینترنتی پودر سنگ ممتاز

مشخصات پودر سنگ ممتاز

پودر سنگ انواع مختلفی دارد از جمله:  پودر سنگ قم،پور سنگ سوپر، پودر سنگ جوشقان، پودر سنگ سبزوار، پودر سنگ ساوه. پودر سنگ ممتاز همانطور که از نام آن پیداست دارای بالاترین درجه کیفیت است و کاربردهای فراوانی دارد. در صنعت ساختمان سازی که از آن برای ترکیب با مصالح ساختمانی مانند سیمان، گچ و… استفاده می کنند. مقاومت و قدرت چسبندگی بالایی در مصالح ایجاد می کند و از ایجاد ترک خوردگی جلوگیری می کند.

کارخانه پودر سنگ فله و کیسه ای
>>

انواع پودر سنگ بر اساس نوع سنگ مصرف شده مشخص می شود : پودر سنگ کربنات کسیم، پودر سنگ آهک، پودر سنگ مرمریت،  پودر سنگ گرانیت، پودر سنگ سوپر و معمولی؛ در معادن سنگی گوناگونی در کشور وجود دارند که معروف ترین آن ها عبارتند از: پودر سنگ جوشقان، پودر سنگ قم، پودر سنگ الیگودرز؛ که پودر سنگ جوشقان یکی از سفیدترین و خالص ترین انواع پودر سنگ می باشد؛ پودر سنگ قم متشکل از سنگ آهک و کربنات کلسیم می باشد، بدلیل اینکه معادن آهک در این استان فراوان است و پودر سنگ الیگودرز نیز از کربنات کلسیم و سنگ آهک تولید شده است.

یکی از مشخصات مهم پودر سنگ ممتاز این است که درصد خالصی و رنگ سنگ مادر خود را  بیشتر داشته و به اصطلاح ممتاز تر است. برای خرید پودر سنگ ممتاز به صورت غیر حضوری می توانید به سایت فروش اینترنتی پودر سنگ ممتاز شرکت آروشا مراجعه نمایید و با کیفیت ترین محصول را با خیال راحت خریداری نمایید.

آنالیز شیمیایی پودرسنگ جوشقان سفید

Element (%)Measure
sio2 1.7
al2o3 0.6
fe2o3 0.2
cao 54.4
mgo 0.3
loi 42.55
whiteness 91

کاربرد بهترین پودر سنگ

در میان انبوه مواد معدنی جایگاه پودر سنگ در صنعت ساخت و ساز بیشتر تثبیت شده است و این محصول به عنوان مهمترین و اولین ترکیب معدنی برای تهیه ملات های ساختمانی مورد استفاده در بخش‌ های مختلف بهره برداری می گردد؛ پودر سنگ ها همچنین با هدف افزایش مقاومت و نفوذ ناپذیر بودن بتن ها در برابر حرارت هم به کار گرفته می‌ شوند؛ این ترکیبات از نظر مشخصات و قیمت با یک دیگر تفاوت بسیار زیادی دارند و رنگ آنها نیز متنوع است و در برخی موارد بهترین پودر سنگ ها با رنگ سفید عرضه می شوند، در صورتی که نمونه‌ های رنگی هم در این میان قابل عرضه به بازار می باشند.

پودر سنگ های استحصال شده معمولاً از نظر نوع ذخایر و معادن معدنی هم با یک دیگر تفاوت هایی دارند، به نوبه نوعی که در حال حاضر پودر سنگ جوشقان از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار است و به عنوان بهترین محصول در صنعت ساخت و ساز بهره برداری می گردد؛ این ترکیبات از رنگ سفید درخشانی برخوردار هستند و به واسطه همین پارامتر یکی از انواع مکمل های سازگار با سیمان سفید می باشند و در مناطق مرطوب شمال کشور از این ترکیبات به جای گچ سفید برای پوشش دهی دیوار های داخلی ساختمان ها استفاده می گردد.

همان طور که قبلا اشاره کردیم مجموعه آروشا پودر در حال حاضر با استفاده از دستگاه های سنگ شکن و سرند های حرفه ای اقدام به تولید این محصولات می نماید تا بتوانند به تامین نیاز مصرف کنندگان داخلی پرداخته و از واردات این ترکیبات به داخل کشور جلوگیری نماید؛ برای محقق شدن اهداف مجموعه آروشا پودر در بحث جلوگیری از واردات این ترکیبات شما مشتریان داخلی همواره تلاش نمایید که از این مجموعه تولید کننده و عرضه کننده موفق، خرید خود را به انجام برسانید.

قیمت پودر سنگ ممتاز

پودر سنگ دارای قیمت های گوناگونی است که درواقع قیمت پودر سنگ بر اساس نوع سنگ تولید شده و کیفیت آن تعیین می کنند . که معمولا در شرکت ها هم به صورت فله هم به صورت کیسه ای بفروش می رسد و به شما توصیه می کنم برای خرید پودر سنگ ممتاز به سایت فروش اینترنتی پودر سنگ ممتاز شرکت آروشا که یکی از معتبرترین شرکت تولید پودر سنگ در ایران و خاورمیانه است ، مراجعه نمایید و با خیال راحت با کیفیت ترین محصول را با قیمت مناسب خریداری کنید . همچنین می توانید با مشاورین این شرکت در تماس باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 61

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت