فروش عمده پودرسنگ ساختمانی کیسه 25 کیلوگرمی

4.8
(50)

فروش عمده پودرسنگ ساختمانی مرغوب و نرم مهمترین فعالیت با بیشترین حجم معاملات مجموعه کارخانجات آروشا را به خود اختصاص داده است . پودر سنگ ساختمانی آروشا فاقد هر گونه ناخالصی و ترکیبات مضر اکثر پودر سنگ های ساختمانی در سطح بازار می باشد.

فروش عمده پودرسنگ ساختمانی کیسه 25 کیلوگرمی

انواع پودر سنگ مخصوص ساخت و ساز

انواع پودر سنگ مخصوص صنعت ساخت و ساز را می توان از جنبه های مختلفی دسته بندی کرد که ما در این زمینه بر اساس نوع کاربردی محصولات در صنعت ساخت و ساز طبقه بندی آنها را انجام داده و این ترکیبات را به شما مشتریان گرامی معرفی می نماییم؛ بر اساس این مورد انواع پودر سنگ بتن، پودر سنگ مخصوص سیمان، پودر سنگ مخصوص کاشی سرامیک، پودر سنگ ایزوگام معرفی می‌ گردند و هر کدام بر اساس نامی که به خود اختصاص داده‌ اند در تولید محصولات متناسب مورد بهره‌ برداری قرار می‌ گیرند.

استفاده از پودر سنگ در صنعت تولید بتن دارای قدمت بسیار زیادی است و به کارگیری این ترکیبات باعث بازیافت مقدار زیادی از مواد و ضایعات می شود، بتن های تولیدی بر پایه کربنات کلسیم در حال حاضر جایگزین انواع بتن ها شده است و به اندازه دیگر بتن ها قوی می باشد.

دسترسی مستقیم به قیمت روز پودرسنگ قم
>>

مهم‌ترین نکته‌ ای که باید در زمان تهیه انواع پودر سنگ مخصوص بتن به آن توجه کرد، درجه خلوص این محصولات می باشد چرا که در صورت درجه خلوص پایین تر پودر سنگ، ممکن است بتن کیفیت منفی پیدا کرده و نتایج مثبتی از تولید این محصولات به دست نمی آید.

پودر سنگ مخصوص صنعت سیمان نمونه ای دیگر از این ترکیبات هستند که باعث افزایش مقاومت فشاری سیمان می‌ شوند بر اساس تحقیقات انجام شده در صنعت سیمان، بهترین میزان استفاده از پودر سنگ ها در این میان ۱۵ واحد وزنی سیمآن می‌ باشد؛ از دیگر تاثیرات مثبت پودر سنگ ها در این صنعت مهم می‌ توان به تسریع نرخ واکنش آبگیری اولیه سیمان نیز اشاره نمود؛ پودر سنگ در صنعت کاشی و سرامیک هم نقش مهمی را برعهده می‌ گیرند و افزایش استحکام و دوام رنگ تولیدات سرامیکی و تاثیر در فرایند ذوب مواد اصلی جزو تثیرات مثبت انها می باشد.

نوع بسته بندی پودرسنگ

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 موجود

مزیت پودر سنگ ساختمانی آروشا

  • قیمت پایین بدلیل عرضه مستقیم و دست اول از درب کارخانه
  • درصد خلوص بالا و فاقد هر گونه ناخالصی مضر
  • قرارداد خرید سنگ از بخش های مرغوب معدن مربوطه جهت تولید پودر سنگ با کیفیت
  • درصد بالای سازگاری در مخلوط شدن با سیمان سفید و سیمان معمولی
  • امکان بکارگیری در اکثر ملات های ساختمانی
  • ایجاد ساختار محکم و نفوذ ناپذیر در سازه های بکار گرفته شده
  • صرفه جویی در هزینه های ساخت ساز بواسطه کاهش مصرف مصالح گرانقیمت
  •  مناسب بکارگیری در نقاط مختلف آب و هوایی ایران ( خشک ، گرم ، مرطوب ، سرد )

فروش عمده پودرسنگ ساختمانی

بدلیل استقبال مشتریان محترم از پودر سنگ ساختمانی آروشا خصوصا شرکت های ساخت و ساز انبوه ، عرضه این محصول به نقاط مختلف کشور امکان پذیر می باشد . کیفیت پودر سنگ ساختمانی عالی می باشد و معماران عرصه ساخت و ساز این موضوع را به کارشناسان فروش مجموعه آروشا منعکس نموده اند . متاسفانه برخی از سودجویان با خرید انبوه پودر سنگ ساختمانی آروشا بدلیل کیفیت بالای آن ، نسبت به عرضه این محصول با عنوان “ پودر سنگ جوشقان ” که قیمت دو برابر پودر سنگ ساختمانی دارد ، اقدام کرده اند .

پودر سنگ ساختمانی آروشا توسط واسطه ها به قیمت دو نیم برابر تا سه برابر به مصرف کننده نهایی در شهرهای مختلف عرضه می گردد . به خریداران پودرسنگ ساختمانی توصیه می گردد ضمن در نظر گرفتن کیفیت و قیمت این محصول ، خرید خود را از مراکز تولید معتبر انجام دهند . شهر قم مرکز تولید و عرضه پودر سنگ ساختمانی به کل کشور می باشد. معادن دارای سنگ مرغوب جهت تولید پودر سنگ ساختمانی در استان قم مستقر می باشند. از جنوبی ترین شهرهای ایران تا شهرهای شمالی  و شمال غرب و از غرب کشور تا استانهای شرقی نیاز خود را به پودر سنگ ساختمانی از شهر قم تامین می نمایند.

نحوه سفارش پودر سنگ ساختمانی

جهت تهیه پودر سنگ ساختمانی مورد نیاز خود با کارشناسان فروش مجموعه کارخانجات آروشا تماس حاصل فرمائید . عرضه پودر سنگ ساختمانی در کیسه های 25 و 30 کیلویی امکان پذیر می باشد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت