فروش عمده پودر سنگ ساختمانی بدون واسطه

4.7
(28)

فروش عمده پودر سنگ ساختمانی مجموعه کارخانجات آروشا با توجه به استقبال عزیزان مشتری از استانهای مختلف در حال انجام و رو به افزایش می باشد . جهت تهیه انواع پودر سنگ مورد نیاز خود با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار نمائید .

فروش عمده پودر سنگ ساختمانی

پودرسنگ ممتاز کارخانجات آروشا

پودر سنگ تولید شده در مجموعه کارخانجات آروشا  از کوبیده شدن انواع کانی های معدنی موجود در طبیعت نظیر کربنات کلسیم، سنگ آهک, مرمریت, گرانیک, سنگ آهن, سنگ نقره و… تولید می شود.
به لحاظ علمی پودر سنگ دارای کلیه خواص کانی کوبیده شده می باشد .

پودر سنگ در صنایع مختلف به راحتی بکار گرفته می شود. به طور کلی تولید خاک سنگ به دو صورت طبیعی و صنعتی می باشد. بر اثر سایش لایه های زمین و درگیری سنگ ها با هم بخشی از سنگ ها بصورت پودر در می آید.

همچنین بر اثر حرکت یخچال های عظیم طبیعی نیز لایه های زیرین آن ها به دلیل تحمل فشار  چندین هزار تنی به حالت پودری تبدیل می شوند که آن را Rock Flour می نامند. اما برای تولید صنعتی پودر خاک سنگ از دستگاه ها و ماشین آلات سنگ کوبی استفاده می شود که با استفاده از فک های قدرتمند اقدام به خردایش سنگ های مختلف می نماید. بهترین پودرسنگ ساختمانی کشور در مجموعه آروشا پودر تولید می شود .

فروش اینترنتی پودر سنگ ممتاز
>>

فروش عمده پودر سنگ ساختمانی بدون واسطه

کارخانه تولید پودر سنگ ساختمانی

برای تولید پودرسنگ نیاز به ماده اولیه سنگ کربنات کلسیم می باشد. این ماده اولیه به دو صورت در بین واحدهای تولیدی تامین و خریداری می شود. متاسفانه بخش عظیمی از سنگ مورد نیاز برای تولید پودر سنگ از ضایعات کارخانه سنگبری تامین می شود.

پودر تولید شده از این روش بدلیل آلوده بودن به مواد شیمیایی و روغن های مرسوم در کارخانه سنگبری ، اصلا مناسب استفاده در ساختمان و صنعت نمی باشد. و در طی زمان مشکلاتی را برای سازه یا محصول ایجاد خواهد کرد. روش مطمئن برای تولید پودرسنگ ، استفاده از سنگ استخراج شده از معادن می باشد که فاقد آلودگی های شیمیایی می باشند و از نظر غنای عناصر و ترکیبات بسیار مناسب می باشد.

این پودر سنگ ضمن ایجاد چسبندگی مورد نظر در ملات ، پس از خشک شدن ، استحکام مناسبی به سازه می دهد. برای اینکه مطمئن شوید پودر سنگ تولید شده از کدام روش تولید شده است ضروری است تا حضورا به کارخانه تولید پودر سر بزنید. با نگاهی به دپو سنگ ها در محوطه کارخانه به راحتی متوجه روش تولید پودر خواهید شد.

مجموعه آروشا از مشتریان محترم دعوت بعمل می آورد تا حضورا از خط تولید و محوطه کارخانه بازدید بعمل آورند. ما تلاش می کنیم با فروش عمده پودر سنگ ساختمانی و حذف واسطه ها ، گام موثری در کاهش هزینه مشتریان برداریم.

پودر سنگ ساختمانی را از کدام شرکت بخریم
>>

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.7 / 5. تعداد موافقین : 28

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت