فروش عمده پودر مل تحویل درب کارخانه

فروش عمده پودر مل تحویل درب کارخانه پودر سنگ آروشا با قیمت رقابتی در حال انجام می باشد . مشتریان متقاضی پودر مل با کیفیت و یکدست می توانند جهت سفارش پودر مل مورد نیاز خود با مشاوران فروش کارخانجات پودرسنگ آروشا تماس حاصل نمایند.

فروش عمده پودر مل تحویل درب کارخانه

انواع پودر مل

انواع پودر مل به عنوان محصولات جانبی تولید شده از کوبش سنگ های معدنی در دانه بندی های ریز در صنایع مختلف به کار گرفته می شوند؛ این محصولات در گروه پودر های صنعتی پرکاربرد دسته بندی می شوند و به راحتی می‌ توانند به عنوان رنگدانه معدنی، پر کننده و تقویت کننده بافت در صنعت رنگ سازی بیشترین کاربرد را داشته باشند.

شایان ذکر است که انواع پودر مل همان فرمول شیمیایی کربنات کلسیم را به خود اختصاص می‌ دهند و معمولاً از نظر اندازه ذرات بیشترین تفاوت را با یک دیگر دارند، غالبا محدوده اندازه ذرات انواع پودر مل بین مش بندی 200 تا 800 اعلام می گردد و بر اساس تجربیات و استاندارد های ثبت شده هر چقدر اندازه ذرات این پودر ها کوچکتر باشدف قیمت آن ها بیشتر خواهد بود.

ویژگی ها و مزیت های استفاده از پودر مل در عصر حاضر باعث شده است تا این پودر صنعتی کاربرد های ویژه را در صنایع مختلف به خود اختصاص دهد؛ اولین و مهمترین ویژگی انواع پودر مل، فراوانی آن ها و قیمت مناسب این محصولات می باشد و همین ویژگی باعث می شود تا متقاضیان بتوانند یک خرید مقرون به صرفه را انجام داده و با به کارگیری ارزانترین پودر های میکرونیزه بهای تمام شده محصولات خود را نیز کاهش دهند.

ویژگی مهم دیگر این نوع پودر ها بافت یکسان و دانه های ریز آنها می باشد و این باعث می گردد تا این محصولات به خوبی با دیگر مواد اولیه ترکیب شده و به صورت خمیر یکدست قابل استفاده باشند.

از مهم‌ترین کاربرد های پودر مل می توان در استفاده از آنها در نقاشی ساختمان های اشاره کرد که از اهمیت بسیار زیادی نیز برخوردار می باشد؛ بیش از نقاشی دیوار،  سطح دیوار ها با خمیری به نام بتونه پوشش داده می‌ شود و هدف از انجام این کار در واقع فراهم کردن یک سطح صاف برای اجرای انواع رنگ های ساختمانی می باشد؛ مل اصلی ترین ماده در تهیه همان ترکیب پودر بتونه می باشد.

قیمت پودر مل سفید بتونه همدان
>>

کارخانه تولید کننده پودر مل

پودر مل در زبان لاتین با عنوان marble dust شناخته می شود. برخی افراد عبارت marble dust را به عنوان پودر مرمر ترجمه می کنند. شایان ذکر است پودر مرمر و پودر مل هر دو دارای کربنات کلسیم (CaCo3) می باشند. پودر مل، ماده اصلی بتونه و یا خمیر بتونه می باشد که از آن به عنوان گل بتونه یاد می شود. پودر مل یکدست و با کیفیت آروشا به رنگ سفید مایل به کرم می باشد . از پودر مل در ساختمان سازی از قبیل بند کشی و پر کردن فضای بین کاشی و موزائیک ها ، بتونه رنگ کاری و نقاشی و … استفاده می شود . همچنین از دیگر کاربردهای پودر مل می توان به استفاده از مل در لاک های شیمیایی ، عطر سازی ، لاستیک سازی ، خمیر دندان و مجسمه سازی اشاره نمود . پودر مل دارای دانه‌بندی ریز می باشد و عمدتا در گروه مصالح نقاشی ساختمان طبقه بندی می شود . مل سبک و کم حجم می‌باشد و به آسانی در حلال‌های مختلف حل می‌گردد. میزان چسبندگی پودر مل زیاد است و پس از خشک شدن و از دست دادن رطوبت بسیار مقاوم می‌شود.

فروش عمده پودر مل

فروش عمده پودر سنگ ساختمانی به منظور کاهش هزینه های اولیه سازندگان ساختمان ها و مجتمع های مسکونی انجام می پذیرد. عرضه مستقیم پودر مل به صورت فله و بسته بندی در کیسه های ۲۵ و ۳۰ کیلوگرمی می باشد. مشتریان عمده پودر مل کارخانجات آروشا از سازندگان انبوه مجتمع های مسکونی می باشند
و از طریق خرید عمده این محصول مستقیما از تولید کننده ، تا حد زیادی در هزینه های خود صرفه جویی می نمایند .

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.7 / 5. تعداد رای: 50

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت