فروش وکس پلی اتیلن پودری گیلان

4.8
(24)

وکس پلی اتیلن پودری گیلان، پلیمر (پلی الفین) تولید شده از اتیلن است که به دلیل درجه پلیمریزاسیون پایین، قوام مومی یا چربی دارد. این موم، به طور معمول بی رنگ و  سفید بوده و در حلال‌های غیر قطبی محلول می‌باشد و همچنین به خوبی امولسیون می‌شود. لازم به ذکر است که وکس پلی اتیلن،  یک جایگزین مقرون به صرفه برای موم های طبیعی بوده و  همچنین می‌توان از موم های طبیعی نیز آن را سنتز نمود.

فروش وکس پلی اتیلن پودری گیلان

قیمت پودر پلی اتیلن وکس شیراز

در نظر داشته باشید که پودر پلی اتیلن بر حسب میزان کیفیت و اصل و یا تقلبی بودن محصول، در طیف متفاوتی از قیمت به بازار عرضه می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم جهت اطلاع از قیمت انواع اصل و با کیفیت این محصول، از جمله قیمت پودر پلی اتیلن وکس شیراز، با کارشناسان مجموعه آروشا پودر تماس بگیرید.

در ادامه به چند روش مهم در تشخیص یک وکس پلی اتیلن اصل و با کیفیت پرداخته می‌شود:

  • واکس پلی اتیلن اصل و با کیفیت از قدرت روان کنندگی بسیار خوبی برخوردار بوده و در دمای اتاق، سخت و شکننده می‌باشد. این در حالیست که موم پلی اتیلن تقلبی، بسیار چرب می‌باشد.
  • موم پلی اتیلن با کیفیت بالا، بوی پلاستیک می دهد، در حالیکه نوع تقلبی آن دارای بوی شدید پارافین می‌باشد.
  • موم را در ظرف شیشه ای بریزید، آب را به مدت 5 دقیقه بجوشانید. اگر شکل آن تغییر نکند، وکس پلی اتیلن واقعی است. اگر شکل آن تغییر کند یا بسوزد، حاوی ناخالصی هایی مانند پارافین یا غیره می‌باشد.
  • نقطه نرم شدن یک موم پلی اتیلن واقعی باید بالای 100 درجه باشد.
شرکت تولید پلی اتیلن وکس قم
>>

نمایندگی توزیع پی وکس پودری

وکس پلی اتیلن، از جمله محصولات سنتز شده از اتیلن است که از قوام مومی و چربی برخوردار می‌باشد. رنگ معمول این موم‌ها، سفید و بی رنگ بوده و از جمله مواد صنعتی پرکاربرد به شمار می‌رود. لازم به ذکر است که مجموعه آروشا پودر، از جمله مراکز شناخته شده در تحقق نیاز مشتریان صنعتی داخل و خارج از کشور،  به وکس‌های پلی اتیلن با کیفیت می‌باشد.

به طور کلی کاربرد وکس پلی اتیلن محدود به صنعت خاصی نبوده و در بسیاری از صنایع قابل استفاده می‌شود. به نمونه‌ای از کاربردهای آن می‌توان به صنعت مواد غذایی اشاره نمود. به این صورت که در برخی صنایع مواد غذایی، از موم پلی اتیلن اغلب در مخلوط با موم های طبیعی و در ترکیب با مواد فعال ضد میکروبی به منظور تصفیه سطح میوه های تازه همچون مرکبات، آناناس، آووکادو، خربزه، انبه و غیره استفاده می‌شود. لازم به ذکر است که مجموعه آروشا پودر به عنوان مرکز توزیع وکس پلی اتیلن پودری ، از جمله مراکز شناخته شده در تعهد به توزیع محصولات برخوردار از استانداردهای کیفی می‌باشد.

صادرات پودر وکس پلی اتیلن میکرونیزه مازندران

در نظر داشته باشید که مجموعه آروشا پودر، علاوه بر تحقق نیازهای مشتریان صنعتی، از طریق صادرات پودر وکس پلی اتیلن میکرونیزه مازندران نیز توانسته است سهم محصولات ایران در بازارهای جهانی را توسعه بخشد. پیشنهاد می‌شود در صورت نیاز به خرید انواع با کیفیت این محصول از جمله  وکس پلی اتیلن پودری گیلان با کارشناسان این مرکز تماس بگیرید.

مرکز فروش وکس پلی اتیلن کرج
>>

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 24

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت