پودر کربنات کلسیم دام و طیور کیسه 25 کیلویی

4.8
(23)

پودر کربنات کلسیم دام و طیور از طریق خردایش سنگ کربنات کلسیم بدون آلودگی به دست می آید . فروش پودر کربنات کلسیم دام و طیور بر اساس ضوابط و استاندارد سازمان استاندارد ملی ایران در مجموعه ما در حال انجام می باشد . تولید تخصصی پودر مرغوب خوراک دام طیور پس از مطالعات کافی در واحد تحقیق و توسعه مجموعه آغاز و به مرحله فروش و صادرات رسیده است .

کربنات کلسیم مخصوص پروفیل در و پنجره

پودر کربنات کلسیم چگونه تولید می شود؟

پودر کربنات کلسیم برای استفاده در مصارف صنعتی و خانگی اول باید به صورت سنگهای معدنی از معادن به خصوص استخراج شده و در مرحله بعد فرایند هایی را در خطوط تولیدی کارخانه های پودر های میکرونیزه پشت سر بگذارد. برای استخراج سنگهای کربنات کلسیم در اولین مرحله یک تیم تحقیقاتی از طرف شرکت های تولید کننده وارد معادن شده و بر اساس آزمایش هایی، بهترین معدن را برای استخراج سنگهای معدنی کربنات کلسیم انتخاب می ‌نمایند. کربنات کلسیم به صورت سنگ هایی با اندازه های درشت از این معادن استخراج شده و به خطوط تولیدی پودرهای میکرونیزه وارد می گردد. در این مرحله از دستگاه های کوبشی قدرتمندی استفاده می ‌شود و در نهایت این ترکیبات به قطعات کوچکتری تبدیل شده و برای استفاده در بین آسیاب های قدرتمند قابل استفاده می باشد.
در زمان آسیاب کردن سنگ های کوچک کربنات کلسیم دقت بسیار زیادی به کار گرفته می شود چرا که این مرحله جزو اصلی ‌ترین مراحل در زمان تولید پودرهای میکرونیزه کربنات کلسیم است و هر چقدر دستگاه ها  از قدرت و عملکرد بیشتری برخوردار باشند، مسلماً این پودرهای میکرونیزه در اندازه ‌های ریزتری تولید و عرضه می گردند. در مرحله بعدی از فرآیندهای مناسب برای خالص سازی پودرهای میکرونیزه و در آخرین مرحله از فرایند های سورتینگ برای بسته بندی کردن و دسته بندی کردن این محصولات استفاده می‌ شود. کربنات کلسیم در مش بندی ها و دانه بندی های مختلف دارای کاربردهای صنعتی و دارویی است و خریداران باید با در نظر گرفتن خصوصیات و ویژگی های این محصولات خرید آنها را به انجام برسانند.

دسترسی بدون واسطه و خرید کربنات کلسیم کوتد
>>

قیمت کربنات کلسیم کوتد

کاربرد پودر کربنات کلسیم در صنایع مختلف

کاربرد پودر کربنات کلسیم در صنایع مختلف از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. به نحوی که در حال حاضر بسیاری از صنعتگران به این موضوع توجه کرده و به جای دیگر تولیدات از این محصولات استفاده می نمایند. از مهم‌ترین کاربردهای کربنات کلسیم می توان به استفاده از آنها در صنعت تولید شیشه و سرامیک، صنعت تولید چسب، صنعت تولید مصالح ساختمانی، صنعت رنگ و پوشش صنعتی و جوهر اشاره کرد. این محصولات به واسطه به کارگیری کربنات کلسیم با شرایطی خاص  تولید و عرضه می گردند. کربنات کلسیم در صنایع گفته شده بیشتر حکم پرکننده و یک درخشان کننده را بر عهده دارد چرا که این ترکیبات دارای به کارگیری در هر یک از صنایع، گزینه ایده آلی می باشد. کاربردهای وسیعی کربنات کلسیم در بین صنعتگران مختلف در حال حاضر بسیار مورد توجه است و اکثر شرکت‌ های تولیدکننده محصولات شیمیایی و فرآورده های معدنی ب این پارامتر توجه کرده و تولید و عرضه این محصولات را در حجم های عمده به انجام می رسانند.

پودر کربنات کلسیم دام و طیور کیسه 25 کیلویی

استاندارد پودر کربنات کلسیم دام و طیور

برای نخستین بار استاندارد پودر کربنات کلسیم دام و طیور در سال 1380 با شماره ملی 5718 تدوین و منتشر شد . سپس بر اساس پیشنهادات و بررسی و تایید کمیسیون های مربوطه در مورخ 95/01/22 در یکهزارو پانصد وهفدهمین اجلاسیه کمیته ملی استاندارد خوراک و و فرآورده های کشاورزی مورد تجدید نظر قرار گرفته و تصویب شد .
منابع و مآخذی که برای استاندارد فوق الذکر مورد استفاده قرار گرفت عبارتند از :

1 – ASTM C706 , Standard Specification for Limestone for Animal Feed Use , 2013
2 – Council Directive 2002/32/EC of the European parliament and of the council of 7 May 2002 on undesirable substances in animal feed, Official Journal of  the European Communities, 2013
3- استاندارد ملی ایران : آهک و سنگ آهک مورد استفاده در صنعت

هدف از تدوین استاندارد پودر کربنات کلسیم دام و طیور

هدف از تدوین این استاندارد تعیین ویژگی های فیزیکی و شیمیایی و روشهای آزمون سنگ آهک مورد استفاده در خوراک دام ، طیور و آبزیان عرضه شده در کشور به عنوان یک مکمل معدنی می باشد .  یادآوری 1 – کربنات کلسیم یکی از منابع مورد استفاده برای تامین کلسیم مورد نیاز برای تغذیه دام است . یادآوری 2 – به لحاظ ماهیت معدنی این محصول ، ویژگی های میکروبی در سنگ آهک ، کاربرد ندارد .

تولید کربنات کلسیم سوپر فاین
>>

مرکز فروش کلسیم کربنات اصفهان

اصطلاحات و تعاریف

سنگ آهک : سنگ رسوبی است که به طور عمده شامل کربنات کلسیم یا کربنات های کلسیم و منیزیم می باشد . یادآوری : سنگ آهک با توجه به میزان کربنات کلسیم و کربنات منیزیم می تواند کلسیمی ، منیزیمی ، یا دولومیتی باشد .
سنگ آهک کلسیمی (پر کلسیم ):  سنگ آهکی است که کمینه دارای 95 درصد کربنات کلسیم و بیشینه دارای 5 درصد کربنات منیزیم باشد . یادآوری : این نوع سنگ آهک ، متداول ترین سنگ آهکی است که در خوراک دام و آبزیان کاربرد دارد .
سنگ آهک منیزیمی : سنگ آهکی است که کمینه دارای 60 درصد کربنات کلسیم بوده و مقدار کربنات منیزیم آن بین 5 تا 35 درصد باشد .
سنگ آهک دولومیتی : سنگ آهکی است که کمینه دارای 49 درصد کربنات کلسیم و مقدار کربنات منیزیم آن بین 35 تا 46 درصد باشد .

ویژگی های پودرکربنات خوراک دام و طیور

ویژگی های فیزیکی :
اندازه ذرات این محصول بر اساس نوع استفاده آن و شیوه آماده سازی آن ، با توافق خریدار و مشتری ، تعیین می شود . پودر سنگ آهک باید به اندازه کافی نرم و  ریز باشد تا به راحتی با خوراک دام و طیور و آبزیان مخلوط گردد .

ویژگی های شیمیایی :

فروش پودر سنگ آهک خوراک دام و طیور

فلزات سنگین : حدود مجاز فلزات سنگین سنگ آهک باید مطابق جدول  زیر باشد .

قیمت کربنات کلسیم مش 200
>>

فروش پودر سنگ آهک خوراک دام و طیور

توصیه مهم

به صاحبان مرغداری ها و دامداری های و واحدهای پرورش آبزیان اکیدا توصیه می گردد از تهیه پودر سنگ خوراکی پسماند کارخانجات سنگبری به لحاظ آلودگی به مواد شیمیایی شوینده خودداری فرمائید .
استفاده از این نوع پودر سنگ آهکی نه تنها هیچ سودآوری برای شما نخواهد داشت بلکه با مشکل کاهش وزن دام نیز مواجه خواهید بود . برای تهیه پودر کربنات کلسیم دام و طیور  به مراکز و کارخانجات معتبر کشور مراجعه فرمائید .

نمونه جیره غذایی ترکیب مواد خوراکی جهت مرغداری

فروش پودر سنگ آهک خوراک دام و طیور

توضیح : اصطلاح علمی پودر سنگ آهک در جدول فوق با نام “کربنات کلسیم ” ذکر شده است .

مرکز فروش وکس پلی اتیلن کرج

کارخانه تولید کربنات کلسیم

شما می توانید از طریق این سایت انواع پودرهای معدنی میکرونیزه مورد استفاده در صنایع مختلف را خریداری نمائید. فروش کلسیم کربنات خوراکی دام و طیور و آبزیان می تواند به صورت عمده  و بدون بسته بندی و یا با بسته بندی مناسب بر اساس توافق با خریدار و مشتری باشد. از طریق این سایت و ارتباط با مشاوران فروش مجموعه آروشا در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به خرید انواع پودر سنگ خوراک دام و طیور اقدام نمائید . محصولات تولیدی کارخانجات آروشا به سراسر کشور ارسال می گردد .

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 23

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت