فروش پودر سنگ مخصوص تولید سنگ مصنوعی

فروش پودر سنگ مخصوص تولید سنگ مصنوعی در مجموعه کارخانجات آروشا در حال انجام می باشد . واحدهای تولید سنگ مصنوعی می توانند سفارش پودر سنگ مورد نیاز خود را به مشاوران فروش مجموعه ما اعلام فرمایند. از سنگ به عنوان یکی از اصلی ترین مصالح در سازه های ساختمانی استفاده می شود. سنگ ها به دلیل زیبایی،استحکام  به عنوان یک عنصر اصلی در ساخت و ساز شناخته شده اند.
بهرمندی از علوم و فنون مهندسی از یک طرف و افزایش هزینه ی انرژی و مواد اولیه، موجب شد مصرف کنندگان به سمت ساخت و فرآوری سنگ مصنوعی هدایت شوند. داشتن ویژگی های فرآوان و همچنین قیمت مناسب دلیل بسیار خوب و منطقی ای بود تا این مواد جایگاه ممتازی در صنعت عمران بدست آورند. سنگ های مصنوعی در بازار با نام های  : سمنت پلاست ، کفپوش پلیمری، موزاییک پلیمری شناخته می شوند. سمنت پلاست یا سنگ مصنوعی ترکیبی از مواد شیمیایی و معدنی است که با بهرمندی از تغییرات در بافت مولکولی ، سیمان تبدیل به یک واکنش پلیمریزاسیون می شود. بنا بر این ازسمنت پلاست می توان به عنوان سیمان پلیمر شده یاد کرد.

در شرایط عادی مواد اولیه سمنت پلاست ( سنگ مصنوعی) شامل سیمان سفید، پلی استر، ماسه، پودر سنگ، هاردنر و پیگمنت(رنگ) می باشد. این مواد به نسبت معینی با یکدیگر ترکیب شده و برای تزریق به قالب آماده می شوند. فرم دهی در قالب سمنت پلاست به وسیله ویبره انجام می شود. به جهت ترکیب کامل و اطمینان از چسبندگی مناسب پلی استر و سیمان، مواد مذکور حدود ۲ تا ۳ روز در گرم خانه نگهداری می شوند و پس از سفت شدن ترکیب مذکور، سمنت پلاست از قالب خارج شده و وارد اتاق بخار می گردد. پس از ۷۲ ساعت بخار دهی در محل دپوی کارخانه جهت ارسال آماده می شود.
فروش پودر سنگ مخصوص تولید سنگ مصنوعی

کاربردهای سمنت پلاست

در طراحی محوطه، اعم از محوطه سازی فضاهایی مثل حیاط ، باغ ، ویلا و همچنین محوطه سازی های عمومی شامل محوطه ساختمان های اداری، پیاده رو سازی ها و خیابان سازی، بزرگترین و قابل رویت ترین بخش نوع پوشش کف خواهد بود.
از این رو کف پوش بنا بر سلیقه ی فرد و یا پیمانکار و همچنین شرایط و نوع کاربری انتخاب شده و رکنی اساسی در زیبایی و کاربریِ فضا دارد.
در سنگفرش های بتنی به دلیل امکان ایجاد انواع طرح، رنگ و الگو در پیاده سازیِ طرح ها طیف وسیعی از انتخاب وجود داشته و به این ترتیب طراحی محوطه را مطابق با نظر، سلیقه و کاربری آسان میکند.

مزایای کفپوش پلیمری

:: مناسب جهت استفاده در مناطق سردسیر( مقاومت در برابر یخ زدگی تا حدود ۵۰ درجه زیر صفر)
:: مقاوم در برابر انبساط و انقباض متناوب (‌مناطق کویری)
:: ماندگاری بالای رنگ ( حداقل ۱۵ سال)
:: تنوع زیاد در طرح ها و رنگ ها
:: جذب آب کم
:: نصب آسان

لیست قیمت انواع پودر سنگ مخصوص تولید سنگ مصنوعی

لیست قیمت انواع پودر سنگ مخصوص تولید سنگ مصنوعی در بین شرکت‌ های فعال برای تولید و عرضه این محصولات تحت شرایط خاصی تدوین و ارائه می گردد که خریداران بهتر است در این میان با مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت این محصولات آشنا بوده تا بتوانند محصولاتی را با قیمت های واقعی خریداری نمایند.
در بحث برشماری عوامل تعیین کننده قیمت انواع پودر سنگ نوع این محصولات، کیفیت و نوع کاربرد آنها اهمیت فراوانی دارد؛ نوع سنگ های مصنوعی در واقع تعیین کننده کیفیت نهایی پودر های میکرونیزه می باشد و همان طور که می دانید در معادن مختلف در سراسر کشور سنگ های معدنی از نظر کانی شناسی و از نظر ساختار مولکولی با یکدیگر تفاوت هایی دارند و معمولاً با نام‌ های سنگ های کربنات کلسیم، سنگهای آهک، سنگ های دولومیت، سنگ های مرمریت معرفی می‌ گردند و مسلم است که از کوبش و پردازش هر یک از این سنگ های معدنی، پودر های با کیفیت ها و قیمت های متنوع تولید و ارائه می گردند.
کیفیت پودر سنگ ها مانند هر محصول دیگری بر ارزش و قیمت آنها تاثیرگذار می‌ باشد و معیار های مختلفی برای سنجش کیفیت این پودر ها مدنظر تولیدکنندگان و مصرف کنندگان قرار می گیرد که مهم‌ترین این معیار ها شامل درجه خلوص، میزان سفیدی و یکنواختی پودر های میکرونیزه می باشد؛ نوع کاربرد پودر سنگ ها هم عامل مهم دیگری برای مشخص کردن قیمت نهایی آن ها می باشد.

آنالیز شیمیایی پودرسنگ معمولی قم

Element (%)Measure
sio2 1.00
al2o3 1.03
fe2o3 0.1
cao 54.65
mgo 0.3
loi 42.55
whiteness 79

فروش پودر سنگ مخصوص تولید سنگ مصنوعی

افتخار مجموعه کارخانجات آروشا تامین نیاز پودرسنگ بخش عظیمی از واحدهای تولید سنگ مصنوعی می باشد. به گونه ای که در فواصل زمانی منظم و مشخص بار پودر سنگ این بخش از صنعت آبادانی کشور تامین و ارسال می شود.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.6 / 5. تعداد رای: 30

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت