فروش کربنات کلسیم مش 200 تا مش2500

4.8
(25)

مشتریان و صاحبان صنایع مختلف می توانند از طریق این سایت و ارتباط با مدیران فروش ما در جریان آخرین قیمت کارخانه فروش کربنات کلسیم مش 200 تا مش2500 قرار بگیرند . پودر کربنات کلسیم مجموعه آروشا از بهترین سنگ های کربنات کلسیم ایران با خلوص بالای 98 درصد تولید می شود.

فروش کربنات کلسیم مش 200 تا مش2500

نقش کربنات کلسیم در تولید محصولات پی وی سی

در  عصر حاضر صنعت تولید پلیمر ها گسترش بسیار زیاد پیدا کرده است و استفاده از مواد اولیه پر کننده در ساخت تمامی پلاستیک و پلیمر ها ضرورت دارد. به همین دلیل بسیاری از صنعتگران معتقد هستند که بهترین پرکننده مورد استفاده در این میان کربنات کلسیم است چرا که این ترکیبات دارای قیمت مناسب تر در مقایسه با دیگر پرکننده ها هستند. ساختار کریستالی ویژه، ظرافت ذرات و توزیع اندازه ذرات باعث شده است که کربنات کلسیم به راحتی در ساختار تولیدی پلیمرها پراکنده شود. به همین دلیل استفاده از این ترکیبات در صنعت پلیمر ها به کاهش هزینه ها بدون افت کیفیت کمک زیادی می نماید. هر چقدر اندازه ذرات کربنات کلسیم مورد استفاده در صنعت پلیمر ها کوچکتر باشد، کیفیت محصولات تولید شده افزایش می یابد. در راستای همین امر برای اینکه نقش کربنات کلسیم در صنعت پلیمر ها پررنگ‌ تر شود بهتر است از این ترکیبات در نمونه های نانو استفاده شود. کربنات کلسیم نانو در واقع نمونه های فوق ریزی هستند که عملکرد های بسیار خوبی را در تولید محصولات پلیمری ارائه می نمایند. این ترکیبات باعث بهبود سختی پلیمرها ،افزایش سفیدی و براق شدگی آن ها و همچنین بهبود استحکام این محصولات می شوند. علاوه بر این موضوع برای بهبود بیشتر کارایی کربنات کلسیم در این صنعت می توان از کربنات کلسیم کوتد یا پوشش دار شده استفاده کرد. در حالت طبیعی پودرهای میکرونیزه کربنات کلسیم آبدوست هستند به این معنی که تمایل دارند آب را به میزان زیادی در خود جلب کنند یا با آن مخلوط شوند. اما در برخی صنایع مخصوصا در صنعت پلاستیک، این ویژگی کربنات کلسیم می ‌تواند مشکلات زیادی را ایجاد نماید و در واقع اصطحکاک زیادی را به وجود می ‌آورد و به همین دلیل استفاده از کربنات کلسیم کوتد که دارای خاصیت آبگریز بودن است، یکی از بهترین راه حل ها در این زمینه می باشد.

تخفیف 25 درصدی نخستین روز فعالیت مرکز فروش کلسیم کربنات شیراز
>>

 

فروش کربنات کلسیم مش 200 تا مش2500

خرید کربنات کلسیم مخصوص پی وی سی

نکات مهمی در خرید کربنات کلسیم  پی وی سی وجود دارد که متقاضیان می ‌توانند با توجه به این موارد خرید بهترین تولیدات را تجربه نمایند. توجه به همگن بودن پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم برای استفاده در این صنعت به حدی است که نقش این محصولات در این زمینه پررنگ تر دیده می شود و به عبارت دیگر می توان گفت پودر کربنات کلسیم که در این صنعت به کار گرفته می شود حتماً باید دارای بافت کاملا یک دست و همگن باشد. در غیر این صورت نقش کربنات کلسیم در تولید این محصولات به خوبی ایفا نمی شود. درصد خلوص برای کربنات کلسیم نیز در این صنایع اهمیت ویژه‌ ای دارد و در عملکرد بهتر آنها تاثیرات مثبت را ایجاد می نماید. اندازه ذرات کربنات کلسیم نیز در تولید محصولاتی با کیفیت بالاتر، تاثیرات مثبتی را ایجاد می نماید. به   در همین دلیل ، در خرید آنها باید به این ویژگی نیز توجه شود.

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 400 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 22

ایجاد تغییرات توسط کربنات کلسیم در پلی پروپیلن

1- افزایش مدول (مقاومت در برابر تغییر شکل)
2- کاهش تنش تسلیم
3- کاهش استحکام کششی
4- تسریع در کریستالیزاسیون و دمای ماکزیمم آن
5- کاهش میزان کریستالینیتی
6- افزایش مقاومت ضربه ( مقدار بهینه دارد)
7- کاهش قیمت

پلی پروپیلن از جمله پلیمر هایی است که می توان آن را در فرایند های مختلف مانند قالب گیری تزریقی ، اکستروژن ، فیلم دمشی، تولید صفحه و لوله و تک رشته و قالب گیری دمشی استفاده کرد.

ویژگی های کربنات کلسیم کارخانه آروشا

1- درجه خلوص بالا ، دانه بندی بسیار ریز و سطح مخصوص بالا
2- پراکندگی ذرات باید بسیار محدود باشد
3- عدم جذب رطوبت
4- خنثی بودن و عدم خورندگی با توجه به پوشش آلی آن
5- جریان و روان کنندگی و عدم تولید گرد و غبار در تولید

تقسیم بندی کربنات کلسیم:

1- کربنات کلسیم طبیعی : گچ ، سنگ آهک و مرمر

اجزای تشکیل دهنده کربنات کلسیم طبیعی :

کربنات های کلسیم در ترموپلاستیکها به عنوان تقویت کننده استفاده می شود

کربنات مصرفی باید مشخصات زیر را داشته باشد:
CaCo3 %98-99.5
Mg Co3 0.5%
Fe2O3 0.2%

تخریب در اثر اشتعال %43.3 تا 43.8%
میزان رطوبت تا 0.3%
چگالی تا 2.7 گرم بر سانتی متر مکعب
سختی 3 موهز
درجه سفیدی 85تا 95 درصد
PH از 0.5 تا 9
جذب روغن 9-21 گرم بر 100 گرم پودر
سطح مخصوص 1تا 15 m2/g

2- کربنات کلسیم رسوبی (سنتزی)

خواص ویژه کربنات کلسیمی که رسوبی و سطح آن اصلاح شده است به دلیل اندازه ذرات کوچک ، درجه خلوص بالا و ساختار معدنی آن است .یکی از نتایج اصلاح سطح کربنات کلسیم توزیع خوب آن در ماتریس پلیمر است کربنات کلسیم رسوبی را می توان از خلوص بالا ؛ ساختار معدنی و اندازه ذرات شناخت اما نسبت به کربنات کلسیم طبیعی معایب زیر را دارد.

1- گرانتر است
2- افزایش نیرو های برشی حین فرایند به علت سطح مخصوص بیشتر که افزودن آن را در مقدار زیاد غیرممکن می کند

خصوصیات کربنات کلسیم رسوبی CCP

1- متوسط اندازه ذرات بین 0.004 تا 0.07 میکرون
2- درجه سفیدی از 95تا 96%
3- جذب روغن از 35تا40گرم بر 100 گرم پودر
4- سطح مخصوص 32تا 40گرم بر 100 گرم پودر

کاربرد کربنات کلسیم بر اساس مش

سیم و کابل مش 800 تا 3500
لوله پی وی سی 800تا 1000
گرانول پی وی سی 800 تا 3500
چرم مصنوعی 800تا 1500
کاغذ 1500تا 2500
رنگ 800 تا 3500
لاستیک 800 تا 1000
خوراک دام و طیور 100تا 800
شیمی ساختمان 400 تا 800
کاشی و سرامیک 400تا 1000
ایزوگام 400تا 1500
چسب و لعاب 600تا 3500

فروش مستقیم پودر کربنات کلسیم

گروه صنعتی آروشا به عنوان یکی از شرکت های معتبر در زمینه فروش کربنات کلسیم، افتخار دارد خدمات خود را به مشتریان گرامی ارائه دهد. ما به شما عزیزان امکان خرید پودر کربنات کلسیم با کیفیت بالا را با ارائه استانداردهای فنی و شیمیایی مورد نیاز و دانه بندی دلخواهتان فراهم می‌کنیم. برای اطمینان از خرید مطمئن و با کیفیت، تیم فروش ما آماده است تا با شما در ارتباط باشد و مشاوره لازم را دریافت کنید. با ارائه استانداردهای فنی و شیمیایی مورد نظرتان، تخصص و دانش فنی ما به شما کمک خواهد کرد تا خریدی مناسب و بر اساس نیازهای صنعتی خود داشته باشید. ما در گروه صنعتی آروشا به حفظ کیفیت و رضایت مشتریانمان بسیار اهمیت می‌دهیم و تلاش می‌کنیم تا شما عزیزان را در هر مرحله از فرآیند خرید همراهی کنیم. با اعتمادی که به ما می‌گذارید، می‌توانید به خریدی مطمئن و با کیفیت اقدام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید پودر کربنات کلسیم، لطفا با تیم فروش گروه صنعتی آروشا تماس بگیرید. منتظر شنیدن صدای شما هستیم.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 25

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت