قیمت بتونه درزگیر بسته بندی 5 کیلویی

0
()

با توجه به نوسان قیمت ها در بازار انواع بتونه درزگیر، نمی توان قیمت بتونه درزگیر بسته بندی 5 کیلویی را به طور دقیق تعیین نمود ولی چنانچه مشتریان محترم بخواهند از قیمت های تقریبی این محصول مطلع شوند می توانند به سایت فروش آنلاین ما رجوع نمایند. و سپس اقدام به خرید و ثبت سفارش بصورت غیر حضوری نمایند و در اسرع وقت جنس مورد نظر را دریافت نمایند.

قیمت بتونه درزگیر بسته بندی 5 کیلویی

موارد مصرف بتونه درزگیر چیست؟

به طور کلی بتونه درزگیر مخلوطی از گچ ویژه و مواد افزودنی می باشد که به شکل پودر آماده ترکیب با آب تهیه و ارائه می گردد و جهت  درزگیری درز مابین صفحات روکش دارگچی و محل پیچ ها استفاده می گردد  دلیل اهمیت استفاده از بتونه کاری و درزگیری کناف چیست؟

استفاده از بتونه کاری و درزگیری کناف به این سبب اهمیت زیادی دارد که چنانچه اصولی و استاندارد انجام نگردد پس از یک مدت در همه فاصله های مابین دو سطح که بین آن را بتونه درزگیر کناف قرار داده ایم، ترک های خیلی نازک به وجود می آید و شکل ظاهری کار دچار خرابی می گردد. چنانچه سطح را به شکل یکنواخت نتوانیم تنظیم کنیم، با تابیدن نور به شکل مایل همه عیب ها و پستی و بلندی های موجود در سطح آشکار می گردد و همینطور عیب ‌های کار شکل ظاهری بدی به کار ما می بخشد.

تولید کننده پودر بتونه کناف 20 کیلویی
>>

برای بتونه کاری و درزگیری کناف از چه ابزاری استفاده می شود؟

  • لیسه و کاردک معمولی که برای کار نقاشی ساختمان استفاده می شود
  • استفاده از تیغ های کاتر
  • بکارگیری پیچ‌ گوشتی نوع چهار سو
  • استفاده از کاردک و لیسه ویژه کناف
  • استفاده از انواع کاردک های دارای زاویه داخلی
  • کمک گرفتن از کاردک های دارای زاویه خارجی

عموما این ماده به شکل لایه ‎‌ای نازک جهت کار درز گیری انواع صفحات گچی روکش دار گچی بعد از نصب و یا تعمیرات سطح های آسیب دیده صفحات روکش‌دار گچی، پر کردن درزها و انواع سوراخ ‌های قطعات بتونی، بتونه کاری سطح های بتونی و یا انجام سفید کاری دیوارک ‌های گچی با حداقل قطر حدودا یک تا 3 میلیمتر مورد استفاده قرار می ‌گیرد.

پودر نمارومی ساری

پخش عمده بتونه درزگیر بسته بندی

جهت دسترسی به پخش بتونه کناف ایران، مشتریان محترم می توانند به سایت فروش آنلاین ما مراجعه نمایند و این محصول را بصورت غیر حضوری سفارش داده و خرید نمایند و در کوتاه ترین زمان ممکن در محل حضور خود دریافت نمایند. لازم به ذکر است که محصولات دارای قیمت مناسب جهت مصرف عموم مردم است. کارخانه های موجود در کشورمان در سال های اخیر تمام تلاش خود را بکار گرفته اند که محصولاتی با کیفیت تولید کنند تا در حد امکان از واردات این محصول جلوگیری به عمل آید.

فروشگاه پودر بتونه درزگیر کناف مرغوب
>>

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: / 5. تعداد موافقین :

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت