قیمت به روز کربنات کلسیم رسوبی (pcc)

4.9
(60)

ما در کشوری زندگی می کنیم که به علت تحریم ها و تک محصولی بودن اقتصاد مان ، قیمت اجناس روز به روز در حال افزایش می باشد ، این افزایش قیمت باعث شده است که خریداران کربنات کلسیم رسوبی (pcc) ،به دنبال قیمت به  روز این محصول باشند . دقیقا به علتی که ذکر کردیم، در حال حاضر ارائه ی قیمت در این مقاله امکان پذیر نمی باشد . جهت اطلاع از قیمت به روز کربنات کلسیم رسوبی با کارشناسان واحد فروش ارتباط برقرار فرمائید.

قیمت به روز کربنات کلسیم رسوبی (pcc)

تبدیل استاندارهای دانه بندی کربنات کلسیم

بعد از استخراج سنگهای طبیعی کربنات کلسیم از معادن مربوطه در سراسر کشور عملیات خالص سازی و فرایندهای خردایش این سنگ ها به وسیله آسیاب های غول پیکر انجام می پذیرد و بعد از تبدیل این سنگ‌های معدنی به پودر، مش بندی آنها در بین کارخانه های تولید کننده انجام می گیرد. در فرایند مش بندی کربنات کلسیم به روش سنتی از الک های ویژه استفاده می شود و در واقع به روش ‌های مدرن و امروزه از وسیله ‌ای به نام سرند ‌ها و سپراتور ها استفاده می گردد.

در زمان جداسازی ذرات توسط الک ها این امکان وجود ندارد که پودر به اندازه کافی همگن باشد و از ذرات با ابعاد مختلف تشکیل شده است. ولی در مدل های مکانیزه پودر کربنات کلسیم میکرونیزه دارای دانه بندی های همگن و با پوشش تقریبا ۹۰ درصد ارائه می گردد.  به عنوان مثال پودر کربنات کلسیم مش ۲۵۰۰ باید شامل ذرات با قطر ۵ میکرون باشد همچنین در پودر کربنات کلسیم مرغوب در مش ۲۵۰۰ باید ۹۰ درصد ذرات در اندازه ۵ میکرون باشند تا از نظر صنعتگران کیفیت مطلوب و قابل قبول داشته باشند.

عرضه بهترین کربنات کلسیم کوتد از کارخانه تا مصرف‌کننده
>>

دانه بندی با معیار دقیق به صنایع مصرف کننده پودر کربنات کلسیم میکرونیزه فرصتی می دهد که محصولات نهایی خود را با کیفیت بالا تولید نمایند. شایان ذکر است که هر کاربردی دانه بندی ویژه از کربنات کلسیم را لازم دارد و در صورت استفاده از مش بندی ریز و درشت امکان تولید محصول نهایی با کیفیت غیر قابل  قبول وجود دارد. به عنوان مثال اگر در تهیه خمیر از اندازه دانه بندی درشت تر از حد خواسته شده استفاده گردد، خمیر تولیدی یک دست و همگن نخواهد بود.

در صورتی که از مش بزرگتر از حد مورد نظر نیز در ساختار تولید خمیر ها استفاده گردد، ممکن است سبب ترک خوردگی خمیر و شکنندگی محصول نهایی شود. در راستای همین امر  می ‌توان گفت در استفاده های متفاوت از پودر کربنات کلسیم با مش بندی درست استفاده شود.

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 3500 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 35

اهمیت نوع مش بندی و قیمت کربنات کلسیم

با توجه به موارد گفته شده می توان گفت اهمیت مش بندی پودر میکرونیزه کربنات کلسیم در تعیین قیمت نهایی این محصولات بسیار زیادی است و در واقع می ‌توان ادعا کرد که مش بندی این محصولات جزو اصلی ‌ترین مراحلی است که در زمان قیمت گذاری مورد بررسی قرار می‌ گیرد.

دانه بندی ذرات میکرونیزه کربنات کلسیم دارای فرایند های پیچیده و طولانی مدتی است و هر چقدر اندازه ذرات این پودر های میکرونیزه ریزتر باشد، یعنی انرژی و زمان بیشتری برای تولید آنها استفاده شده است و به همین میزان قیمت آنها افزایش می یابد.

البته می ‌توان گفت علاوه بر تنوع مش بندی پودرهای میکرونیزه کربنات کلسیم، رسوبی یا سنتزی بودن این محصولات و رنگ آنها و همچنین درصد خلوص این پودر های میکرونیزه در تعیین قیمت نهایی آن ها تاثیر می گذارد و خریداران باید با در نظر گرفتن تمامی این موارد، خرید بهترین محصولات را تجربه نمایند.

قیمت به روز کربنات کلسیم رسوبی (pcc)

تولید کربنات کلسیم رسوبی (pcc)

ظرفیت بالای تولید کربنات کلسیم رسوبی (pcc) در آروشا ، کاهش هزینه تولید را به دنبال دارد. شرکت آروشا به علت بالا بودن ظرفیت تولید کربنات کلسیم رسوبی (pcc) دارای قیمت بسیار مناسب تری نسبت به شرکت های دیگر می باشد. تولید در تناژ بالا باعث شده است که شرکت آروشا فروش بیشتر را نسبت به افزایش بیش از حد قیمت ترجیح بدهد  . از طرفی شرکت آروشا ، به علت ظرفیت بالای تولیدی خود ، خیلی از مواد اولیه خود را پیش خرید می نماید و همین پیش خرید به صورت مستقیم در قیمت نهایی تاثیر گذار خواهد بود.

مرجع قیمت به روز کربنات کلسیم

علم و هنر مذاکره مدیران یک شرکت از عواملی می باشد که می تواند منجر به کاهش قیمت نهایی کربنات کلسیم رسوبی (pcc) شود . اگر بخواهیم تعریف ساده ای از هنر مذاکره داشته باشیم می توانیم آن را به چانه زدن برای خرید یک محصول، تشبیه کنیم . شرکت آروشا همواره در استخدام مدیران خود این نکته را مد نظر دارد که اشخاصی را در سمت مدیریت خرید مواد اولیه و تجهیزات قرار بدهد که از علم و هنر مذاکره در سطح بسیار بالایی برخودار باشند .

استفاده از هنر مذاکره در شرکت آروشا باعث شده است که این شرکت هزینه های تولید محصولات خود را کاهش بدهد و در نتیجه این کاهش هزینه منجر به کاهش قیمت محصول نهایی گردد. شما برای دریافت لیست به روز کربنات کلسیم رسوبی (pcc)  می توانید با مشاوران فروش شرکت آروشا تماس بگیرید. اما ما می توانیم این اطمینان را به شما بدهیم که در صورت افزایش قیمت کربنات کلسیم رسوبی (pcc) ، قیمت شرکت آروشا با توجه به محصول با کیفیت آن ، رشد کمتری داشته باشند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت