قیمت فروش اخرا هرمز کیسه 30 کیلویی

فروش اخرا هرمز بدلیل کیفیت مرغوب محصول و خلوص بالا ، مناسب ترین قیمت برای مشتریان این محصول پایه صنایع زیر دست می باشد. صنایع وابسته این پودر، با استفاده از توان فنی و علمی مجموعه ما در تولید پودر اخرا باکیفیت ممتاز، بهترین محصولات را تولید و به مشتریان خود عرضه می کنند. در واقع پودر رنگ اخرا که به نام های هماتیت و اکسید آهن قرمز نیز شناخته شده است
یکی از مهم ترین ترکیبات معدنی در دنیای صنعت است که از اهمیت بالایی در کاربرد های صنعتی برخوردار است.

پودر رنگ اخرا

فروش اخرا هرمز با مناسب ترین قیمت

پودر میکرونیزه اخرا هرمز ۱۳۰ یک پیگمنت از نوع معدنی و نچرال بوده و فاقد سموم می باشد. این نوع اخرا دارای خلوص حدود ۶۰ درصد است و کلوخه آن از جزیره ابوموسی به دست می آید. این نوع اخرا دارای خلوص حدود 56 درصد است و کلوخه آن از جزیره ابوموسی بدست می آید. مقدار پودر اخرا جهت اضافه کردن به سیمان ، عددی بین ۰/۵ تا ۲۲ درصد وزنی سیمان می باشد. در بین این فروشندگان، هستند. تولید پودر اخرا میکرونیزه به جهت رنگ دهی نیز کاربردهای بسیاری دارد. پودر اخرا هرمز دارای رنگدهی بسیار بالا و طبیعی است که اصلی ترین دلیل مورد توجه قرار گرفتن و استفاده بسیار از آن همین است . در نتیجه فروش اخرا هرمز در کشور ما به دلیل وجود ویژگی های خاص و کاربرد های فراوانی که دارد توسط شرکت های معدودی صورت می گیرد. به عنوان یک پودر دانه ریز، یک رنگ عالی و مقرون به صرفه است که کاربرد های زیادی دارد .

مرکز فروش زرد گل ماشی
>>

تولید و فروش اخرا قرمز به صورت عمده

تولید و فروش اخرا هرمز با ظرفیت 600 تن در ماه توسط کارخانه پودر اخرا هرمز آروشا عملیاتی شده و تامین نیاز مشتریان داخل و خارج از کشور در دستور کار تیم مدیریت گروه صنعتی کارخانجات آروشا قرار گرفته است. متقاضیان گرامی می توانند از طریق تماس با مشاوران فروش مجموعه آروشا از قیمت پودر اخرا خاک هرمز مطلع شوند و یا نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایند. پودر اخرا آروشا به عنوان یکی از مرغوب ترین و مشهورترین پودر رنگ ها در سطح ایران و کشورهای منطقه مطرح می باشد.

فروش اکسید آهن خاک هرمز پودر اخرا درجه یک

ارتباط با مشاوران فروش آروشا

با توجه به مزیت های رقابتی در تولید پودر اخرا افتخار می نمائیم به لطف خداوند مهربان و اعتماد مشتریان عزیز محصول پودر اخرا کارخانجات آروشا بهترین کیفیت و کمترین قیمت را در سطح کل کشور را دارا می باشد. آروشا به عنوان نخستین کارخانه مکانیزه در سطح ایران انواع مختلف این پودر را از مش ۲۰۰ لغایت مش ۲۰۰۰ تولید و در اختیار مشتریان قرار گرفته می شود.

جدیدترین اخبار سایت