قیمت فروش اخرا هرمز کیسه 30 کیلویی

4.8
(41)

فروش اخرا هرمز بدلیل کیفیت مرغوب محصول و خلوص بالا ، مناسب ترین قیمت برای مشتریان این محصول پایه صنایع زیر دست می باشد. صنایع وابسته این پودر، با استفاده از توان فنی و علمی مجموعه ما در تولید پودر اخرا باکیفیت ممتاز، بهترین محصولات را تولید و به مشتریان خود عرضه می کنند. در واقع پودر رنگ اخرا که به نام های هماتیت و اکسید آهن قرمز نیز شناخته شده است؛ یکی از مهم ترین ترکیبات معدنی در دنیای صنعت است که از اهمیت بالایی در کاربرد های صنعتی برخوردار است.

قیمت فروش اخرا هرمز کیسه 30 کیلویی

فروش اخرا هرمز با مناسب ترین قیمت

پودر میکرونیزه اخرا هرمز ۱۳۰ یک پیگمنت از نوع معدنی و نچرال بوده و فاقد سموم می باشد. این نوع اخرا دارای خلوص حدود ۶۰ درصد است و کلوخه آن از جزیره ابوموسی به دست می آید. این نوع اخرا دارای خلوص حدود 56 درصد است و کلوخه آن از جزیره ابوموسی بدست می آید. مقدار پودر اخرا جهت اضافه کردن به سیمان ، عددی بین ۰/۵ تا ۲۲ درصد وزنی سیمان می باشد. در بین این فروشندگان، هستند. تولید پودر اخرا میکرونیزه به جهت رنگ دهی نیز کاربردهای بسیاری دارد. پودر اخرا هرمز دارای رنگدهی بسیار بالا و طبیعی است که اصلی ترین دلیل مورد توجه قرار گرفتن و استفاده بسیار از آن همین است . در نتیجه فروش اخرا هرمز در کشور ما به دلیل وجود ویژگی های خاص و کاربرد های فراوانی که دارد توسط شرکت های معدودی صورت می گیرد. به عنوان یک پودر دانه ریز، یک رنگ عالی و مقرون به صرفه است که کاربرد های زیادی دارد .

تولید و فروش اخرا قرمز به صورت عمده

تولید و فروش اخرا هرمز با ظرفیت 600 تن در ماه توسط کارخانه پودر اخرا هرمز آروشا عملیاتی شده و تامین نیاز مشتریان داخل و خارج از کشور در دستور کار تیم مدیریت گروه صنعتی کارخانجات آروشا قرار گرفته است. متقاضیان گرامی می توانند از طریق تماس با مشاوران فروش مجموعه آروشا از قیمت پودر اخرا خاک هرمز مطلع شوند و یا نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایند. پودر اخرا آروشا به عنوان یکی از مرغوب ترین و مشهورترین پودر رنگ ها در سطح ایران و کشورهای منطقه مطرح می باشد.

قیمت پودر گل ماشی زرد کیسه 30 کیلوگرمی
>>

شایان ذکر است که در آروشا پودر برای تولید این محصولات از معادن بکر و اختصاصی بهره برداری می گردد و از آنجایی که اولویت اصلی تولید بهترین محصولات انتخاب بهترین نوع مواد اولیه است، مجموعه آروشا پودر در این اقدام موفق بوده و به راحتی می‌ تواند محصولاتی را با تضمین کیفیت ارائه نماید.

همچنین بهتر است بدانید در بحث تولید انواع پودر اخرا مرحله میکرونیزه کردن این محصولات از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و در حال حاضر تجهیزات متنوع در اختیار شرکت‌ های تولید کننده قرار داده شده تا بتوانند بر اساس واحد اندازه گیری مش، این محصولات را دانه بندی کرده و به فروش برسانند.

در اروشا پودر بر پایه تکنولوژی های برتر و بر اساس آخرین نسخه های تایید شده در این میان انواع پودر اخرا در مش بندی های متفاوت قابل تولید هستند و متقاضیان می توانند با توجه به نوع استفاده و انتظاراتی که از این ترکیبات دارند، خرید آنها را به انجام برسانند.

آنالیز شیمیایی پودر اخرا s3

Measure Element Measure Element
0.1 tio2 2.6 cao
0.44 na2o 0.55 k2o
2.99 so3 0.12 mgo
0.97 cl 74.8 fe2o3
4.12 loi 0.44 al2o3
9.2 sio2

ارتباط با مشاوران فروش آروشا

با توجه به مزیت های رقابتی در تولید پودر اخرا افتخار می نمائیم به لطف خداوند مهربان و اعتماد مشتریان عزیز محصول پودر اخرا کارخانجات آروشا بهترین کیفیت و کمترین قیمت را در سطح کل کشور را دارا می باشد. آروشا به عنوان نخستین کارخانه مکانیزه در سطح ایران انواع مختلف این پودر را از مش ۲۰۰ لغایت مش ۲۰۰۰ تولید و در اختیار مشتریان قرار گرفته می شود.

اروشا پودر همچنین در زمینه بسته بندی متنوع این محصولات از بیشترین تنوع استفاده کرده و از این طریق هم می تواند نیاز متقاضیان را تامین نموده و فروش بیشتری را تجربه نماید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 41

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت