قیمت فروش پودر تالک الیگودرز

به طور طبیعی تالک ترکیبی از اکسیژن، سیلیکات منیزیم و هیدروژن میباشد که پودر آن دارای خواص بی نظیری است. پودر تالک الیگودرز نیز با درصد خلوص بالا از بهترین های آن میباشد. از جمله خواص بی نظیر این پودر میتوان به قابلیت جذب رطوبت و نیز روانسازی میباشد. همچنین به عنوان یک ماده قابض در محصولات آرایشی و بهداشتی برای پوست اشاره کرد.

قیمت فروش پودر تالک الیگودرز

پودر تالک الیگودرز

همانطور که در بالا اشاره شد پودر تالک با برند آروشا با درجه خلوص بالا تولید و عرضه میشود. پودر تالک الیگودرز در این کارخانه بصورت مرحله به مرحله زیر نظر بهترین متخصصین فرآوری میشود. در ابتدا این ماده هنگام استخراج از معدن، بصورت سنگ های خرد شده درآمده و سپس برای آسیاب شدن منتقل می شود. جهت جلوگیری از آلوده شدن هنگام استخراج از معدن، مراقبت های بسیاری انجام می شود تا خاصیت‌ آن حفظ شود. در مرحله ی بعد سنگ های خرد شده برای از بین بردن ناخالصی‌ ها درون آسیاب هایی مکانیزه ریخته میشود. درون آسیاب با استفاده از روش های گوناگون مثل شناور سازی با کف ساز ها پودر شده و در نهایت پودر آن تولید می شود.

به خبری که هم اکنون منتشر شد توجه فرمائید
فروش ویژه پودر تالک قیمت ارزان

توزیع کربنات کلسیم موکت سازی

خواص مختلف پودر تالک الیگودرز

ابتدا با خواص ذاتی و عمومی پودر تالک آشنا میشویم. از مهم ترین خواص این ماده می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– خاصیت درخشندگی
– خاصیت نرمی
– عدم تحرک شیمیایی
– هدایت حرارتی بالا
– رسانایی الکتریکی پایین
– جذب روغن
– چرب و روغنی بودن تالک
– نامحلول در آب
– انفجاری نبودن
– قابل اشتعال نبودن و …

پودر تالک در این کارخانه برای استفاده در صنایع مختلفی تولید می شود که در زیر به برخی از آن اشاره میشود.

صادرات پودر کلسیم کربنات زیره کفش

صنعت سرامیک

در صنعت سرامیک از این پودر به صورت گسترده، به دلیل بهبود مقاومت سرامیک در برابر شکستگی مورد استفاده قرار میگیرد. توزیع یکنواخت مواد سرامیکی در بدنه و همچنین کاهش هزینه های تولید از مزایای منحصر به فرد پودر تالک میباشد.

صنعت رنگسازی

صنعت رنگسازی از دیگر کاربردهای صنعتی پودر تالک سفید برند آروشا میباشد. سفیدی و درخشندگی از مهمترین مزایای پودر تالک  بوده که در بین صاحبان صنایع به برندی محبوب تبدیل کرده است.

صنعت کاغذ سازی

بیشترین استفاده از پودر تالک در صنعت کاغذ سازی میباشد. از مزایای پودر تالک الیگودرز، مواردی همچون روشنایی، سفیدی و توانایی جذب بهتر جوهر است.

صنعت پلاستیک

صنعت پلاستیک یکی دیگر از صنایعی هست که بیشترین استفاده از پودر تالک را به خود اختصاص داده است. در این صنعت برای تولید محصولات پلاستیکی از مواد پلیمری باید استفاده شود.
پودر تالک الیگودرز می تواند به مواد پلیمری اضافه شده تا مقاومت حرارتی آن را افزایش دهد و در نهایت مانع از آب رفتگی آنها شود.

به خبری که هم اکنون منتشر شد توجه فرمائید
مرکز اصلی خرید پودر تالک سبز

صنایع آرایشی و بهداشتی

از این پودر در فرآوری محصولات آرایشی و بهداشتی مثل ماسک صورت، لوسیون، سایه چشم، شامپو و همچنین پودر بچه و … استفاده می شود. قیمت پودر تالک الیگودرز درصورت تهیه آن بصورت مسقیم و درب کارخانه بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. همین حالا از طریق پل ارتباطی با کارشناس فروش برند آروشا تماس گرفته و پودر تالک آروشا را در الیگودرز، با بهترین قیمت موجود در بازار تهیه فرمایید.

جدیدترین اخبار سایت

خطای RSS: WP HTTP Error: cURL error 28: Operation timed out after 10000 milliseconds with 0 out of 0 bytes received
Call Now Buttonتماس با دفتر فروش