قیمت پودر اخرا خاک هرمز

قیمت پودر اخرا خاک هرمز کارخانه آروشا بدلیل کیفیت مرغوب محصول و خلوص بالا ، مناسب ترین قیمت برای مشتریان این محصول پایه صنایع زیر دست می باشد. افزایش استقبال و فروش مکرر این محصول دلیل محکمی بر این ادعا می باشد .

قیمت پودر اخرا خاک هرمز

فروش پودر اخرا هرمز

فروش پودر اخرا هرمز در مجموعه آروشا پودر، با قیمت های کاملا منصفانه و عادلانه انجام می پذیرد چرا که این مجموعه عملیات فروش این محصولات را به صورت عمده انجام می دهد.  در فروش عمده، قیمت‌های مناسب‌تری برای معرفی این کالا ها اعلام می گردد و در واقع کارخانه‌ داران تولیدکننده محصولات مختلف، می توانند با خرید عمده این مواد اولیه، هزینه های تولیدی خود را کاهش داده و از کیفیت نهایی این محصولات بهره لازم را ببرند.  فروش پودر اخرا هرمز در این مجموعه صنعتی به صورت کاملا تخصصی انجام می‌ پذیرد و هر یک از خریداران می توانند قبل از سفارش خود، اطلاعاتی در مورد مشخصات هر یک از این محصولات به دست آورند.

عوامل موثر در قیمت پودر اخرا

در این بخش به مجموعه عواملی که در افزایش یا کاهش قیمت تمام شده پودر اکسید آهن (پودر میکرونیزه اخری) نقش دارند ، اشاره می کنیم تا مشتریان این پودر بتوانند جنس مرغوب و با قیمت مناسب را از کارخانجات معتبر دریافت نموده و حاشیه سود فعالیت خود را افزایش دهند .

الف) معدن خاک اخرا

کیفیت خاک و کلوخه اخرا و معدنی که از آن خاک اکسید آهن استخراج می شود نقش بسیار مهمی در تعیین قیمت نهایی پودر میکرونیزه اخرا دارد . مدیریت مجموعه آروشا خاک و کلوخه مورد نیاز خود را از بهترین معدن ایران با عنوان خاک هرمز تهیه می نماید . به طوری که پودر میکرونیزه اکسید آهن آروشا بهترین رنگ دهی در بین محصولات تولید شده در ایران را از آن خود نموده است .

 

ب) حمل و نقل خاک و کلوخه اخرا از معدن تا کارخانه

علی رغم فاصله معدن خاک اخرا در جنوب کشور با کارخانه تولید این محصول در مرکز کشور ، بواسطه برخورداری مجموعه آروشا از مشتریان گرانقدری از خطه جنوب کشور در همه محصولات پودر سنگ ، کربنات کلسیم ، جوشقان و…. رانندگان کامیون و تریلی در راه برگشت از جنوب ، خاک اخری بارگیری و به کارخانه منتقل می نمایند که این موضوع هزینه تولید ما را بسیار کاهش داده است .

قیمت پیگمنت اخرا بندرعباس
>>

ج) پرسنل ماهر و تجهیزات مدرن

کارخانه پودر اکسید آهن آروشا بدلیل برخورداری از پرسنل ماهر و آموزش دیده و استفاده از تجهیزات مدرن تولید پودر ، فرآیند تولید خود را در مدت زمان مناسب و با کیفیت بالا انجام می دهد و هزینه های استهلاک انرژی و نیروی انسانی ندارد . لذا این موضوع باعث افزایش بهره وری مجموعه و در نتیجه کاهش هزینه های تولید ما شده است .

د) دانه بندی پودر میکرونیزه اخرا

محصول پودر اخرا در انواع دانه بندی برای مصارف گوناگون تولید و عرضه می گردد ، بدلیل تفاوت در فرآیند تولید از مش پایین به مش بالاتر ، هزینه تولید تغییر می کند . با توجه به حجم تولید انبوه کارخانه ، سعی نموده ایم تفاوت محسوسی در قیمت مش های گوناگون پودر اخرا نداشته باشیم.

 

ه) حاشیه سود تولید

حاشیه سود تولید پودر میکرونیزه اکسید آهن کارخانجات آروشا حداکثر ۱۲ درصد می باشد و این یک مزیت برای مشتریانی می باشد که می خواهند هزینه خرید مواد اولیه خود را کاهش دهند .

با عنایت به مزیت های رقابتی در تولید پودر اخرا که در فوق به آنها اشاره شد افتخار می نمائیم به لطف خداوند مهربان و اعتماد مشتریان عزیز محصول پودر اخرا کارخانجات آروشا بهترین کیفیت و کمترین قیمت در سطح کل کشور را داراست . و همین موضوع افزایش روز افزون مشتریان ما را دربر داشته است.

مجهزترین کارخانه تولید اخرا قرمز

کارخانه تولید پودر اخرا هرمز

بزرگترین مجموعه تولید پودر اخرا در ایران با برند آروشا ، تامین پودر مورد نیاز بسیاری از صنایع کشور را بر عهده دارد. جهت کسب مشاوره و یا ثبت سفارش و خرید مستقیم و بدون واسطه از کارخانه تولید پودر اخرا آروشا ، با مشاوران فروش مجموعه ارتباط برقرار فرمائید. ارسال بار به مقصد مشتریان در کوتاه ترین زمان ممکن و به سراسر کشور انجام می گردد.

 

جدیدترین اخبار سایت