قیمت پودر سنگ کارخانه قم

ضروری است مشتریان بدانند که قیمت پودر سنگ تابع متغیرهای فروانی می باشد که با تغییر هر یک از آنها قیمت نیز دچار نوسان خواهد شد . در این بخش از سایت سعی می کنیم تا اطلاعات جامع در خصوص علت تفاوت قیمت و نوسان قیمت انواع پودر سنگ را در اختیار مشتریان گرانقدر قرار دهیم .

قیمت پودر سنگ کارخانه قم

قیمت پودر سنگ و متغیرهای موثر در آن

1) کیفیت کلوخه و سنگ کربنات کلسیم

علت تفاوت قیمت چند نوع پودرسنگ در یک واحد تولیدی عموما به کیفیت سنگ کربنات کلسیم برای خردایش بستگی دارد. به گونه ای که سنگ های کربنات کلسیم با کیفیت و خلوص بالا گرانتر از سنگ  های معمولی می باشند و در نتیجه پودرسنگ تولید شده نیز با کاهش یا افزایش قیمت مواجه خواهد شد . متاسفانه برخی از واحدهای تولید پودرسنگ با استفاده از ضایعات سنگبری ها که قیمت ناچیزی دارد نسبت به تولید پودرسنگ اقدام می کنند و از این طریق برای خود حاشیه سود فراوان به قیمت کاهش کیفیت محصول ایجاد می نمایند .

2)مسافت بین سه عنصر : معدن ، کارخانه ، مشتری

فاصله مکانی سفارش دهنده و تولید کننده در قیمت تمام شده پودر تاثیر دارد . از آنجائیکه کارخانه پودرسنگ آروشا در استان قم ، شاهراه ارتباطی کشور قرار گرفته است، خرید و تامین پودرسنگ مورد نیاز برای اکثر مشتریان ما به صرفه می باشد. در خصوص کرایه حمل بار از کارخانه تا مقصد مشتریان ، نوسانات ارزی و تورم و افزایش حامل های انرژی بخصوص گازوئیل می تواند در افزایش قیمت تمام شده پودر سنگ در مقصد مشتری تاثیر مثبت داشته باشد. همچنین بخش عمده معادنی که سنگ کربنات کلسیم جهت خردایش از آنها خریداری می شود. در حوزه جغرافیایی استان قم و استانهای همجوار قرار دارد و این موضوع در کاهش قیمت تولید پودر سنگ بی اثر نخواهد بود .

کارخانه تولید پودرسنگ

بزرگترین کارخانه مجهز به ماشین آلات روز جهت تولید تخصصی انواع پودر سنگ تحت برند آروشا در حال فعالیت می باشد. مشتریان محترم می توانند از طریق این سایت بهترین نوع پودر سنگ مورد نظر خود را ثبت سفارش نمایند. ارسال بار به سراسر کشور و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می پذیرد . جهت استعلام قیمت پودرسنگ مدنظر خود با کارشناسان فروش آروشا تماس حاصل فرمائید .

جدیدترین اخبار سایت