قیمت پودر سنگ کارخانه قم

ضروری است مشتریان بدانند که قیمت پودر سنگ تابع متغیرهای فروانی می باشد که با تغییر هر یک از آنها قیمت نیز دچار نوسان خواهد شد . در این بخش از سایت سعی می کنیم تا اطلاعات جامع در خصوص علت تفاوت قیمت و نوسان قیمت انواع پودر سنگ را در اختیار مشتریان گرانقدر قرار دهیم .

قیمت پودر سنگ کارخانه قم

قیمت پودر سنگ و متغیرهای موثر در آن

در تعیین قیمت پودر سنگ متغیرهای زیر تاثیر گذار می باشند :

الف ) دانه بندی یا مش

مش در مطالعات خاک شناسی و مواد معدنی به دانه بندی پودر یا خاک مورد نظر برای الک کردن آن اشاره دارد. به عبارت دیگر اندازه ذرات خاک یا پودر  مورد نظر برای گذر از الک یا سرن ، مش نامیده می شود . یک توده خاک یا پودر ترکیبی از دانه بندی های متفاوت (کوچک و بزرگ و میکرونیزه ) است . بعنوان مثال یک کیلوگرم از یک پودر سنگ به دست آمده از دستگاه سنگ کوبی می تواند 70 درصد زیر 8 میکرون باشد. و مابقی آن بالای 8 میکرون باشد. لذا دانه بندی مورد نظر برای صنایع و مصارف مختلف تفاوت دارد . قیمت پودر سنگ نیز متاثر از تغییرات دانه بندی خواهد بود. ضروری است مشتریان پودر سنگ ، مقدار نرمی و اندازه ذرات پودر سنگ را مدنظر داشته باشند و علت تفاوت قیمت یک پودر سنگ زبر از یک واحد تولید کننده با پودر نرم تولید شده در واحد دیگر را به راحتی درک و آنالیز نمایند .

ب) نوع بسته بندی

پودرسنگ در دو نوع بسته بندی کیسه ای و فله به بازار عرضه می گردد . قیمت پودر سنگ کیسه از قیمت پودر سنگ فله بیشتر می باشد . بسیاری از صنایع زیر دست بدلیل به صرفه بودن قیمت پودر سنگ فله ، آنرا در این نوع از بسته بندی (فله ) خریداری می نمایند . کیفیت کیسه برای بسته بندی نیز در قیمت نهایی پودر سنگ اثر گذار می باشد. کیسه معمولی با کیسه لمینت ADstar صادراتی تفاوت فاحشی در قیمت دارد. و همچنین هر چقدر ظرفیت کیسه ها کمتر باشد ، تعداد بیشتری کیسه در واحد تن مصرف می شود و لذا قیمت از زمانی که کیسه های کمتری در واحد تن مصرف شود بالاتر خواهد بود .

به خبری که هم اکنون منتشر شد توجه فرمائید
فروش عمده پودر مل تحویل درب کارخانه

ج) کیفیت کلوخه و سنگ کربنات کلسیم

علت تفاوت قیمت چند نوع پودرسنگ در یک واحد تولیدی عموما به کیفیت سنگ کربنات کلسیم برای خردایش بستگی دارد. به گونه ای که سنگ های کربنات کلسیم با کیفیت و خلوص بالا گرانتر از سنگ  های معمولی می باشند و در نتیجه پودرسنگ تولید شده نیز با کاهش یا افزایش قیمت مواجه خواهد شد . متاسفانه برخی از واحدهای تولید پودرسنگ با استفاده از ضایعات سنگبری ها که قیمت ناچیزی دارد نسبت به تولید پودرسنگ اقدام می کنند و از این طریق برای خود حاشیه سود فراوان به قیمت کاهش کیفیت محصول ایجاد می نمایند .

د) درصد ترکیبات

درصد ترکیبات مواد تشکیل دهنده پودر سنگ که در آنالیز آزمایشگاه معتبر قابل تشخیص است می تواند قیمت پودرسنگ را کاهش یا افزایش دهد . فعالان صنعت دام و طیور کشور ، پودر سنگ خوراکی دام و طیور خود را بعضا از برخی صنایع سنگبری اطراف خود تامین می نمایند که بدلیل آغشته بودن این پودر ها به مواد شیمیایی شستشو دهنده دستگاه سنگبری ، سلامت دام و طیور این واحدها را با خطر مواجه نموده و از نظر وزن دام تولید شده با کاهش روبرو می گردند . اما پودر سنگ خوراکی تولید شده در کارخانه پودرسنگ آروشا از بهترین کیفیت و استاندارد مورد نظر صنعت دام وطیور برخوردار می باشد .

به خبری که هم اکنون منتشر شد توجه فرمائید
فروش اینترنتی پودر سنگ ممتاز

ه) مسافت بین سه عنصر : معدن ، کارخانه ، مشتری

فاصله مکانی سفارش دهنده و تولید کننده در قیمت تمام شده پودر تاثیر دارد . از آنجائیکه کارخانه پودرسنگ آروشا در استان قم ، شاهراه ارتباطی کشور قرار گرفته است، خرید و تامین پودرسنگ مورد نیاز برای اکثر مشتریان ما به صرفه می باشد. در خصوص کرایه حمل بار از کارخانه تا مقصد مشتریان ، نوسانات ارزی و تورم و افزایش حامل های انرژی بخصوص گازوئیل می تواند در افزایش قیمت تمام شده پودر سنگ در مقصد مشتری تاثیر مثبت داشته باشد. همچنین بخش عمده معادنی که سنگ کربنات کلسیم جهت خردایش از آنها خریداری می شود. در حوزه جغرافیایی استان قم و استانهای همجوار قرار دارد و این موضوع در کاهش قیمت تولید پودر سنگ بی اثر نخواهد بود .

کارخانه تولید پودرسنگ

بزرگترین کارخانه مجهز به ماشین آلات روز جهت تولید تخصصی انواع پودر سنگ تحت برند آروشا در حال فعالیت می باشد. مشتریان محترم می توانند از طریق این سایت بهترین نوع پودر سنگ مورد نظر خود را ثبت سفارش نمایند. ارسال بار به سراسر کشور و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می پذیرد . جهت استعلام قیمت پودرسنگ مدنظر خود با کارشناسان فروش آروشا تماس حاصل فرمائید .

جدیدترین اخبار سایت