قیمت پودر مل سفید بتونه همدان

4.9
(15)

پودر مل را بسیاری از افراد به خوبی شناخته و با انواع مختلف آن نیز آشنایی دارند. این پودر ها برای تهیه و تولید انواع بتونه به کار برده می شوند. پودر مل سفید همدان از مورد توجه ترین نوع این پودر ها می باشد که با قیمت مناسبی در کیفت عالی عرضه می گردد و خریداران می توانند با به صرفه ترین نوع آنها را تهیه کرده و این پودر ها را مورد استفاده قرار دهند.

قیمت پودر مل سفید بتونه همدان

تفاوت و شباهت کربنات کلسیم و پودر مل

به جرأت می‌ توان گفت کربنات کلسیم جزو فراوان ترین و پرکاربردترین مواد معدنی در کل جهان قلمداد می‌ شود. این ترکیب معدنی در نمونه های مختلف و در شکل های متنوعی به کار گرفته می شود که یکی از انواع آن و زیر مجموعه های این پودرهای میکرونیزه پودر مل نامیده می شود که دارای فرمول شیمیایی یکسان با کربنات کلسیم است و کاربردهای صنعتی و هنری مخصوص به خود را دارد. ما در این محتوا قصد داریم تفاوت و شباهت پودر کربنات کلسیم و پودر مل را بازگو نماییم. امروزه کربنات کلسیم به علت کاربرد های مختلفی که دارد جزو نام های آشنا برای تمامی افراد می باشد. کربنات کلسیم در واقع ماده معدنی است که به صورت طبیعی و مصنوعی تولید می گردد. پودر کربنات کلسیم طبیعی همان پودر های تولید شده از کوبش سنگ های طبیعی حاوی این ماده هستند. یعنی خرد کردن، آسیاب کردن سنگهای گچ و آهک جزو اولین مراحل تولید این محصولات می باشد. در صورتی که کربنات کلسیم مصنوعی توسط بشر و در آزمایشگاه های تحت کنترل بر اساس واکنش های شیمیایی خاص تولید می گردد. کربنات کلسیم در هر شرایط یک ماده سفید رنگ، روشن و شفاف و نسبتاً ارزان قیمت می باشد. به همین دلیل به عنوان بهترین فیلر و پر کننده در صنایع مختلف کاربرد هایی را از آن خود می نماید. همان طور که گفته شد کربنات کلسیم از آسیاب کردن سنگهای معدنی حاوی کربنات کلسیم تولید می گردد. پودر مل در حقیقت محصول زائدی است که در طی فرآیند های تولید این پودر های میکرونیزه با کیفیت تولید می گردد و در واقع تولید کربنات کلسیم و پودر مل در طی یک فرآیند یکسان انجام می پذیرد.

برای یافتن بهترین فروشنده کربنات کلسیم مراغه با ما چای بنوشید
>>

جالب است بدانید دانه بندی پودر مل می‌ تواند از ۰ تا ۴۰۰ میکرون متفاوت باشد و فرمول شیمیایی آن دقیقا همان فرمول شیمیایی کربنات کلسیم می‌ باشد. این پودر همانند کربنات دارای رنگ سفید هستند و در واقع ظاهر و بافت آن ها شباهت زیادی به آرد سفید دارد. استفاده از پودر مل در صنایع مختلف به واسطه مزیت‌ های همچون انعطاف پذیری بالا، کاهش هزینه‌ های بالا و سرعت زیاد در خشک شدن می باشد. همان طور که گفته شد شباهت کربنات کلسیم و پودر مل در فرمول شیمیایی یکسان آنها می باشد که باعث شده تا رفتار این دو ماده و ویژگی‌ های اساسی آنها نیز یکسان باشد. جالب است بدانید تفاوت اصلی این دو ماده در شیوه تولید آنها می باشد. کربنات کلسیم از آسیاب کردن سنگهای معدنی تولید می‌ شود در صورتی که پودر مل عبارت است از ضایعات آسیاب کردن این سنگ های گفته شده، اغلب پودر مل نسبت به پودر کربنات کلسیم بافت نرم تر و ریزتری را به خود اختصاص می‌ دهد. کاربردها و موارد مصرف این مواد نیز باید دیگر شباهت ها و تفاوت های دارد و می توان گفت از هر دوی این محصول در صنعت ساخت و ساز و صنعت آرایشی و بهداشتی  استفاده می گردد.

کربنات کلسیم فعال و بهبود عملکرد محصولات
>>

قیمت پودر مل سفید بتونه همدان

طرز تهیه بتونه با پودر مل سفید

بتونه از بهترین محصولاتی می باشد که برای موارد مختلفی از جمله پوشش دهی و جلوگیری از ترک دیوار ها و بسیاری از موارد مختلف دیگر به کار برده می شود. این بتونه ها با پودر مل به صورت ویژه تهیه و تولید می گردند و برای موارد مختلفی به راحتی به کار برده می شوند. برای تهیه آنها باید مقداری روغن الف و پودر مل را به میزان لازم با هم مخلوط کرده و سپس رنگ روغنی را نیز به آن اضافه نمود. با مخلوط کردن این مواد به صورت اصولی بتونه به راحتی آماده می باشد و می توان با مرغوب ترین نوع پودر مل بهترین بتونه ها را تولید کرده و آنها را مورد استفاده قرار داد. پودر مل سفید را به این صورت می توان در ساخت درجه یک ترین نوع بتونه ها به کار برده و با توجه به این امر نیز بر خرید و فروش و تولید هر چه بیشتر آنها رونق بالایی بخشید و از مصرف آنها در هر زمان بهره مند شد.

کربنات کلسیم کوتد مرغوب مش 2500

مرکز فروش پودر مل نقاشی همدان

فروش پودر مل نقاشی همدان در نقاط مختلف ایران با توجه به کاربرد خاص آنها به میزان بالایی انجام می گیرد بزرگترین مرکز تولید و فروش پودر مل در کشور با عنوان آروشا به صورت مستقیم و با استاندارد های معتبر در حال فعالیت می باشد. مشتریان و صاحبان صنایع می توانند از طریق این سایت و به صورت مستقیم به قیمت کارخانه این محصول را خریداری نمایند . جهت اطلاع از قیمت فروش پودر مل سفید همدان و ثبت سفارش با شماره مدیران فروش مجموعه ارتباط برقرار فرمائید. ارسال بار به سراسر کشور انجام می گردد.

کربنات کلسیم چسب کاشی: بهبود دوام و استحکام با فناوری پیشرفته
>>

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 15

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت