قیمت پودر گل ماشی زرد کیسه 30 کیلوگرمی

در ابتدا باید اشاره نمائیم که قیمت پودر گل ماشی زرد به دلیل تفاوت در مواد و وجود ناخالصی ها در برخی موارد و نیز بسته بندی های موجود در بازار بسیار با یکدیگر متفاوت است. یکی دیگر از موارد مهم در قیمت پودر گل ماشی زرد این است که این محصول را از کدام کارخانه تهیه کنید ،  علاوه بر این اگر این پودر مستقیم از کارخانه خریداری تهیه شود قیمت آن پایین تر از حالتی اسن که از واسطه خریده شود.

قیمت پودر گل ماشی زرد کیسه 30 کیلوگرمی در تهران

تاثیر روش های سنتزی گل ماشی زرد در قیمت آن

به دلیل تقاضای بالا برای پودر گل ماشی زرد درچند دهه اخیر روش های سنتزی بسیاری ایجاد شده است تا مقدار مورد نیاز صنایع را تامین کنند. که برای نمونه بعضی از این روش ها عبارت اند از موارد زیر:

  • اولین روش ، روش رسوب دهی شیمیایی که برای سنتز نانوذرات اکسید آهن زرد  استفاده می شود که در این روش از مواد اولیه ای مانند کلرید آهن III و کلرید آهن II و اسید کلریدریک HCL و آمونیاک استفاده می شود.
  • روش دوم روش سل ژل است که وارد کردن نانوذرات آهن به روش شیمیایی در محیط سیلیکا است؛که از این روش بیشتر استفاده می شود.
  • میکروامولسیون روش دیگری است که باتوجه به تولید ذرات با اندازه محدود سبب افزایش کیفیت و مرغوبیت بسیار بالای محصول می شوند.
  • روش تجزیه حرارتی نیز روش بعدی می باشد  که در آن  وقتی ماده به دمای مشخصی می رسد دچار تخریب و و تغییر در ساختار شیمیایی خود می گردد.
به خبری که هم اکنون منتشر شد توجه فرمائید
فروش پودر گلماشی

همه موارد بالا در  قیمت پودر معدنی زرد رنگ اثر گذار است چرا که هر کدام دارای تجهیزات و دستگاه های مختلفی هستند که بر مبنا قیمت آن ها و هم چنین مدت زمان مورد نیاز برای تولید پودر گل ماشی زرد در قیمت اثر گذار می باشد . البته قیمت اکسیدهای آهن زرد یا همان  پودر گل ماشی زرد به ازای هر کیلوگرم ماده تعیین می شود.

قیمت پودر گل ماشی زرد کارخانجات آروشا

کارخانجات آروشا بزرگترین تولیدکننده اکسید آهن زرد یا به عبارت دیگر گل ماشی زرد هستند. به سبب اینکه این پودر در کشور ایران تولید شده و تولید داخل محسوب می شود و همچنین به خاطر اینکه واسطه ای میان فروشنده و خریدار نیست و خرید به صورت مستقیم از کارخانه صورت می گیرد و  محصولات کارخانجات آروشا  بسیار ارزان تر از نمونه های مشابه موجود در بازار هستند.
علاوه بر این به این دلیل که کارخانجات اروشا ارسال به سراسر کشور دارند هزینه های حاصل از حضور در محل نیز کاهش یافته و سبب شده محصولات، قیمت تمام شده مناسب تری برای خریداران این محصولات داشته باشد. تولید پودر اخرا هرمز درجه یک جهت مصارف صنعتی از قبیل بتن و موزائیک  از جمله فعالیت مجموعه آروشا در زمینه تولید پودرهای معدنی رنگی می باشد.

جدیدترین اخبار سایت