قیمت پودر گل ماشی زرد کیسه 30 کیلوگرمی

4.8
(50)

در ابتدا باید اشاره نمائیم که قیمت پودر گل ماشی زرد به دلیل تفاوت در مواد و وجود ناخالصی ها در برخی موارد و نیز بسته بندی های موجود در بازار بسیار با یکدیگر متفاوت است. یکی دیگر از موارد مهم در قیمت پودر گل ماشی زرد این است که این محصول را از کدام کارخانه تهیه کنید ،  علاوه بر این اگر این پودر مستقیم از کارخانه خریداری تهیه شود قیمت آن پایین تر از حالتی است که از واسطه خریده شود.

قیمت پودر گل ماشی زرد کیسه 30 کیلوگرمی

کاربرد پودر گل ماشی در صنعت

پودر گل ماشی در صنعت به عنوان یک ترکیب پرمصرف شناخته شده است و در بسیاری از بخش ها مورد بهره‌ برداری قرار می‌ گیرد، این ترکیبات در صنایع رنگ سازی، در اجرای نما های ساختمانی، در تولید رزین های صنعتی، با هدف حذف یون های سرب موجود در آب، با هدف رنگدهی بیشتر به کفپوش‌ ها، موزایئک ها، بتن ها و آجر ها مورد بهره‌ برداری قرار می‌ گیرند.

کاربرد های این نمونه از ترکیبات معدنی به اندازه ای زیاد است که در بین فروش مواد شیمیایی بیشترین درصد فروش را به خود اختصاص دادند و در حال حاضر تولید و تامین انواع مواد شیمیایی در بسته بندی های صنعتی در مجموعه آروشا پودر انجام می‌پذیرد؛ این واحد تولیدکننده گرید های مختلف انواع پودر گل ماشی را برای استفاده در صنایع مختلف ارائه می نماید.

لیست قیمت خرید پودر اخرا بندرعباس
>>

این ترکیبات بیشتر با همان قدرت رنگ دهی بالا شناخته شده و معروف هستند و به عنوان یک رنگ مادر در نقاشی ساختمان ها به کار گرفته می شوند؛ شایان ذکر است که بدانید رنگ این محصولات بین رنگ خردلی تا قهوه ای بسیار روشن متغیر می باشد.

با در نظر گرفتن کاربرد های متنوع پودر گل ماشی بهتر است متقاضیان در زمینه روش های مصرفی محصولات اطلاعاتی را به دست آورند و بتوانند از مزیت ها و ویژگی های آن ها نهایت بهره را ببرند؛ معمولاً برای استفاده از این پودر های معدنی یک مخلوط شن، ماسه و سیمان در نظر گرفته می شود که تمامی این ترکیبات به صورت پودری و خشک با یک دیگر ترکیب می شوند و در نهایت پودر رنگ ماشی هم به آنها اضافه می گردد و در مرحله بعد آب به این مخلوط اضافه شده و قابل استفاده می باشد، یک راه حل دیگر برای استفاده از این محصولات این است که مخلوط پودر رنگ با آب انجام می پذیرد و در مرحله بعد به دیگر محتویات اضافه می شود.

آنالیز شیمیایی پودر گل ماشی زرد

Measure Element Measure Element
0.1 tio2 10.93 cao
0.44 na2o 0.55 k2o
1.9 so3 0.25 mgo
00 cl 59.54 fe2o3
4.82 loi 6.01 al2o3
26.91 sio2

تاثیر روش های سنتزی گل ماشی زرد در قیمت آن

به دلیل تقاضای بالا برای پودر گل ماشی زرد درچند دهه اخیر روش های سنتزی بسیاری ایجاد شده است تا مقدار مورد نیاز صنایع را تامین کنند. که برای نمونه بعضی از این روش ها عبارت اند از موارد زیر:

  • اولین روش ، روش رسوب دهی شیمیایی که برای سنتز نانوذرات اکسید آهن زرد  استفاده می شود که در این روش از مواد اولیه ای مانند کلرید آهن III و کلرید آهن II و اسید کلریدریک HCL و آمونیاک استفاده می شود.
  • روش دوم روش سل ژل است که وارد کردن نانوذرات آهن به روش شیمیایی در محیط سیلیکا است؛که از این روش بیشتر استفاده می شود.
  • میکروامولسیون روش دیگری است که باتوجه به تولید ذرات با اندازه محدود سبب افزایش کیفیت و مرغوبیت بسیار بالای محصول می شوند.
  • روش تجزیه حرارتی نیز روش بعدی می باشد  که در آن  وقتی ماده به دمای مشخصی می رسد دچار تخریب و و تغییر در ساختار شیمیایی خود می گردد.

همه موارد بالا در  قیمت پودر معدنی زرد رنگ اثر گذار است چرا که هر کدام دارای تجهیزات و دستگاه های مختلفی هستند که بر مبنا قیمت آن ها و هم چنین مدت زمان مورد نیاز برای تولید پودر گل ماشی زرد در قیمت اثر گذار می باشد . البته قیمت اکسیدهای آهن زرد یا همان  پودر گل ماشی زرد به ازای هر کیلوگرم ماده تعیین می شود.

قیمت پودر گل ماشی زرد کارخانجات آروشا

کارخانجات آروشا بزرگترین تولیدکننده اکسید آهن زرد یا به عبارت دیگر گل ماشی زرد هستند. به سبب اینکه این پودر در کشور ایران تولید شده و تولید داخل محسوب می شود و همچنین به خاطر اینکه واسطه ای میان فروشنده و خریدار نیست و خرید به صورت مستقیم از کارخانه صورت می گیرد و  محصولات کارخانجات آروشا  بسیار ارزان تر از نمونه های مشابه موجود در بازار هستند.
علاوه بر این به این دلیل که کارخانجات اروشا ارسال به سراسر کشور دارند هزینه های حاصل از حضور در محل نیز کاهش یافته و سبب شده محصولات، قیمت تمام شده مناسب تری برای خریداران این محصولات داشته باشد. تولید پودر اخرا هرمز درجه یک جهت مصارف صنعتی از قبیل بتن و موزائیک  از جمله فعالیت مجموعه آروشا در زمینه تولید پودرهای معدنی رنگی می باشد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت