قیمت پیگمنت پودری با تضمین کیفیت و ارسال سریع

4.8
(60)

قیمت پیگمنت های پودری بر اساس منشا تولید محصولات مشخص می گردد؛ در ادامه مطلب انواع متفاوت پیگمنت ها را معرفی می نماییم و شما مشتریان گرامی با تفاوت کیفیت و قیمت این تولیدات آشنا خواهید شد.

 قیمت پیگمنت پودری

پیگمنت چیست

پیگمنت در واقع یک ترکیب رنگی است که با هدف رنگ دهی به تولیدات متفاوت استفاده می شود؛ در حال حاضر طیف وسیعی از انواع پیگمنت ها از جمله پیگمنت های معدنی، فلزی و الی با قدرت های رنگی متفاوتی معرفی می گردند، پیگمنت ها تنها برای رنگ آمیزی قابل توجه نیستند و از این تولیدات معمولاً برای محافظت در برابر خوردگی هم استفاده می شود، این تولیدات به صورت جامد های پودری ریزدانه در رنگ های متفاوت معرفی می شوند و در محیط های مانند آب یا روغن نامحلول هستند.

آنالیز شیمیایی پودر گل ماشی زرد

Measure Element Measure Element
0.1 tio2 10.93 cao
0.44 na2o 0.55 k2o
1.9 so3 0.25 mgo
00 cl 59.54 fe2o3
4.82 loi 6.01 al2o3
26.91 sio2

دسته بندی انواع پیگمنت

دسته بندی انواع پیگمنت ها بر اساس روش تولید در دو نمونه طبیعی و مصنوعی دیده می شوند؛ این ترکیبات بر اساس نام های تجاری در نمونه‌ های پیگمنت های آلی و معدنی معرفی می شوند و اغلب پیگمنت های معدنی نسبت به نمونه های الی رنگ های روشن تری داشته و دوام بیشتری دارند.

پیگمنت های معدنی ماده های رنگی سفید را بیشتر در بر می گیرد و برای ایجاد پشت پوشی و رنگ سفید به کار گرفته می شوند؛ تیتانیوم دی اکسید جزو مهمترین اجزای تشکیل دهنده پیگمنت های معدنی سفید است که برای کاهش هزینه های تولید و بهبود خواص در تولید محصولات رنگی به کار گرفته می‌ شود.

پیگمنت های الی هم در گروه ترکیبات کربنی دسته بندی می شوند که ساختار های مولکولی آن ها همراه با اتم های کربن و هیدروژن قابل شناسایی می باشد؛ این تولیدات به صورت مصنوعی تولید می گردند؛ مهمترین تفاوت پیگمنت های آلی و معدنی در میزان روشنایی، پایداری شیمیایی، رنگ، هزینه‌ های تولیدی و پراکندگی این تولیدات می باشد.

عرضه مستقیم پیگمنت

همان طور که اشاره کردیم پیگمنت ها دارای نمونه های متفاوتی هستند و از هر یک از آنها در صنایع خاصی بهره برداری می گردد؛ پیگمنت های معدنی در مقایسه با پیگمنت های الی کیفیت بالاتری داشته و به صورت قابل توجهی به بهره‌برداری می‌ رسند، این تولیدات در مجموعه صنعتی اروشا پودر که جزو برترین شرکت های تولید کننده فرآورده های معدنی است در حجم های عمده تولید و عرضه می‌ شوند.

عرضه مستقیم این محصولات در این مجموعه تولید کننده با هدف دسترسی تمامی خریداران در سراسر کشور می باشد؛ برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر با ما ارتباط بگیرید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت