مرجع اطلاع رسانی لیست قیمت پودر اخرا

4.8
(23)

مجموعه کارخانجات آروشا پودر به عنوان بروزترین مرجع اطلاع رسانی لیست قیمت پودر اخرا در ایران شناخته شده است و لیست قیمت این محصولات را به صورت لحظه‌ای در اختیار تمامی بازرگانی های داخلی و صادراتی قرار می‌دهد.  خریداران انواع پودر اخرا، با در دست داشتن لیست قیمت این محصولات، به راحتی می توانند نسبت به تهیه و خرید آنها اقدام نمایند.

لیست قیمت پودر اخرا

لیست قیمت پودر اخرا

در عصر حاضر، تولید و فروش پودر اخرا جزو فعالیت های صنعتی مهم به حساب می‌آید.  پودر اخرا، جزو پیگمنت های اکسید آهن است که با رنگ غالب زرد روشن یا تیره قابل استفاده می باشد.

این محصول دارای خواص منحصر به فردی است و به دلیل داشتن قابلیت رنگی بسیار بالا جزو پودر های رنگی پر کاربرد صنعتی به حساب می‌آید.  تولید کننده رنگ اخرا هرمز، در حال حاضر به عنوان بهترین مرکز در ایران در حال فعالیت می باشد و این نوع کالاها را در بهترین و با کیفیت ترین نمونه ها در اختیار خریداران قرار می‌دهد.

این واحد تولید کننده لیست قیمت پودر اخرا  را به صورت لحظه‌ای در اختیار بازرگانی های فعال در این زمینه قرار می‌دهد تا بتوانند با داشتن قیمت این محصولات شرایط لازم را برای خرید آنها به دست آورند.

تولیدکننده پیگمنت مشکی | دوده ممتاز
>>

نوع بسته بندی پودرهای رنگی سیمانی

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 ناموجود
فله 2000-25000 ناموجود

نمایندگی فروش پیگمنت اخرا

گروه صنعتی آروشا پودر، نمایندگی فروش پیگمنت اخرا را در داخل ایران بر عهده گرفته است و این محصولات را در بالاترین کیفیت ها و در بسته بندی های استاندارد ارائه می‌دهد.  لیست قیمت پودر اخرا مش ۸۰۰، در این مجموعه به صورت آنلاین در اختیار تمامی خریداران عمده قرار می‌گیرد تا آنها شرایط لازم برای ثبت سفارشات خود در این زمینه را داشته باشند.

جالب است بدانید قیمت پودر اخرا مش ۸۰۰، در ایران در مقایسه با دیگر کشورها بسیار مناسب‌تر اعلام میگردد و به همین دلیل این محصولات برای صادرات به دیگر کشورها نیز مورد توجه بسیار زیادی قرار می‌گیرند و صادرات آنها جزو تجارت های موفق در این زمینه می باشد.

لیست قیمت پودر اخرا

فروشنده رنگ پودری اخرا مش 800

فروشنده رنگ پودری اخرا مش ۸۰۰، ارائه محصولاتی در بسته بندی های استاندارد، را جزو اولویت های اصلی خود قرار می‌ دهد تا بازرگانی های صادراتی و داخلی بتوانند خرید عمده این کالاها را انجام داده و از مزیت‌ های خرید عمده بهره‌مند شوند.

در مرکز توزیع رنگ اخرایی بندرعباس، این نوع محصولات در بالاترین درجه خلوص در اختیار خریداران قرار می گیرند.  همانطور که در مبحث قبلی اشاره کردیم رنگ اخرا جزو رنگ های معدنی پر کاربرد در صنایع مختلف است که از قیمت فروش بسیار پایینی برخوردار می باشد و در حال حاضر استفاده از رنگ اخرا مش ۸۰۰، در صنایع مانند تولید کفپوش های رنگی و تولید کاشی و سرامیک های رنگی به چشم می خورد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 23

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت