مرکز پخش انواع پودر سنگ در ایران

4.7
(50)

مرکز پخش انواع پودر سنگ اعم از : پودر سنگ ساختمانی ، پودر سنگ مل ، پودر سنگ جوشقان ، پودر سنگ صنایع و …در شهر قم و به صورت ویژه در مجموعه کارخانجات آروشا مستقر می باشد . بیش از 70 درصد نیاز پودر سنگ کشور از طریق شاهراه ارتباطی کشور یعنی شهر قم تامین می گردد .

مرکز پخش انواع پودر سنگ در ایران

مزیت پودر سنگ کارخانجات آروشا

پودر سنگ های تولید شده توسط کارخانجات آروشا از نظر خلوص ، بالاتر از استاندارد تعریف شده می باشد. در انتخاب کلوخه سنگ های معدنی ، بهترین معادن سطح منطقه انتخاب شده اند و قرارداد فنی جهت برداشت از بخش های مفید و خالص معدن انعقاد شده است. به لحاظ کیفیت بالای مواد اولیه تولید پودر سنگ ، محصول تولید شده در کارخانجات آروشا جزو بهترین پودرسنگ های موجود در بازار می باشد. گواه این حقیقت خرید تناژ بالای برخی واحدهای تولید پودر سنگ از مجموعه کارخانجات آروشا و عرضه محصولی مخلوط شده با کیفیت پایین و قیمت پایین در سطح بازار می باشد.

به مصرف کنندگان انواع پودر سنگ ساختمانی توصیه می گردد هر نوع خرید خود را صرفا معطوف به قیمت پایین ننموده و کیفیت محصول را نیز از نظر آنالیز آزمایشگاهی مورد توجه قرار دهند . با عنایت به خلوص بالای انواع پودرسنگ تولید شده در کارخانجات آروشا ، خسارت های ناشی از استفاده پودر ناخالص به صفر می رسد که این موضوع رضایت شما یا مشتریان شما را در پی خواهد داشت. پودر سنگ های تولید شده در آروشا در بسته بندی کیسه ای محکم 25 یا 30 کیلویی به بازار مصرف عرضه می گردد.

کارخانه پودر سنگ فله و کیسه ای
>>

آنالیز شیمیایی پودرسنگ ممتاز سفید

Element (%)Measure
sio2 0.07
al2o3 1.05
fe2o3 0.03
cao 54.95
mgo 0.3
loi 43.1
whiteness 87

کاربرد پودر سنگ

پودر سنگ را می توان به عنوان اصلی ترین، قدیمی ترین و مهمترین ترکیب در صنعت ساخت و ساز دانست چرا که از آن در نمونه های متفاوت برای تهیه ملات یا تولید دیگر مصالح ساختمانی مانند سیمان و بلوک های بتنی به صورت صد درصد بهره برداری می گردد؛ این ماده البته کاربرد های بسیار بیشتر و گسترده تری را به خود اختصاص می دهد و می توان از آن در تولید بسیاری از محصولات شیمیایی و دیگر کالا های که انسان به صورت روزمره با آنها سر و کار دارد استفاده نمود.

یک کاربرد جالب پودر سنگ در صنعت مجسمه سازی دیده می‌ شود که معمولاً از این ترکیبات برای تهیه مجسمه هایی با مواد مختلف چوبی، پلیمری، سنگی و الیاف مصنوعی بهره برداری می گردد و یکی از مهمترین دلایل استفاده از آنها حالت خمیری، نرم و انعطاف‌پذیر این محصولات می باشد.

معمولاً تنوع پودر سنگ ها برای ساخت مجسمه های سفید رنگ بسیار زیاد است و در این زمینه از انواع پودر سنگ آهک، کربنات کلسیم، پودر سنگ جوشقان و غیره استفاده می شود و برای تهیه مجسمه های رنگی هم فعالان در این حرفه دو راه حل مختلف دارند؛ یکی این که می توانند از پودر سنگ های رنگی استفاده نمایند که معمولاً از کوبش سنگ های مرمر و سنگ های گرانیت تولید می‌ شوند و روش دیگر این است که از رنگ های مخصوص در ترکیب با خمیر تهیه شده از آب و پودر سنگ ها استفاده نمایند.

در حرفه مجسمه سازی از ترکیب پودر سنگ ها با اب و روغن یک خمیری با حالت شکل پذیری فوق العاده ای ایجاد می گردد که برخلاف دیگر پودر های معدنی مخصوصا گچ به سرعت خشک نمی شود و زمان کافی را برای شکل دهی در اختیار فعالان در این حرفه قرار می دهد.

مرکز پخش انواع پودر سنگ

کارخانجات پودر سنگ آروشا آمادگی لازم جهت بازدید حضوری مشتریان از خط تولید و بررسی کیفیت محصول و ارائه نمونه جهت بررسی را دارد . حفظ اعتبار برند آروشا و حقوق مشتریان در برخورداری از محصول با کیفیت ، خط مشی اصلی تیم مدیریت آروشا می باشد و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد .
جهت تهیه انواع پودر سنگ مورد نیاز خود با مشاوران فروش مجموعه آروشا تماس حاصل فرمائید .

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.7 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت