مش کربنات کلسیم صنایع مختلف

0
()

بزگترین مرکز تولید صنعتی کربنات کلسیم میکرونیزه ایران در گروه صنعتی کارخانجات آروشا در حال فعالیت تولیدی می باشد . لازم است بدانید که مش کربنات کلسیم مورد مصرف در صنایع مختلف متفاوت می باشد . مجموعه کارخانجات آروشا افتخار دارد با تولید انواع کربنات کلسیم در مش 50 الی 3000 نیاز بازار ایران به این محصول استراتژیک را تامین نماید.

مش کربنات کلسیم صنایع مختلف

نحوه تولید کربنات کلسیم کوتد

کربنات کلسیم کوتد یک ترکیب معدنی فرآوری شده با قیمت های بالاتر از سایر کربنات های کلسیم می باشد. این ترکیبات به واسطه داشتن فرایند های تولیدی متنوع در صنایع مخصوص مورد استفاده واقع می شوند و در واقع می‌ توان گفت نحوه تولید این ترکیبات با دیگر پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم متفاوت است. برای تولید کربنات کلسیم کوتد از سنگ های معدنی کربنات کلسیم استفاده می‌ شود و در آخرین مراحل خالص سازی، فرایند پوشش دار کردن این پودر های میکرونیزه به وسیله اسید های مخصوص انجام می پذیرد و این پارامتر باعث می‌ شود که این ترکیبات دارای خاصیت های ضد آب باشند و در تولید محصولات مختلف مورد استفاده واقع شوند.

قیمت پودر کربنات کلسیم رسوبی

قیمت پودر کربنات کلسیم رسوبی توسط تولیدکنندگان این ترکیبات در ایران و در دیگر کشورها بر اساس نوع ساختار تولیدی و نوع روش های مورد استفاده در تولید آنها مشخص می گردد و به واسطه همین تنوع روش های تولید این محصولات نمی توان قیمت مناسبی برای آنها در نظر گرفت. در تعیین قیمت پودر کربنات کلسیم رسوبی نوع بسته بندی و حجم بسته بندی این محصولات و همچنین میزان درجه خلوص و نوع دانه بندی و مش بندی آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و در واقع هر یک از خریداران باید با در نظر گرفتن این موارد، محصولاتی را بر اساس نیاز خطوط تولیدی خود تهیه نمایند.

مش کربنات کلسیم صنایع مختلف

کلسیم کربنات میکرونیزه

کلسیم کربنات میکرونیزه به صورت پودری و در مش بندی ها و دانه بندی های متنوع معرفی می گردد. بر اساس استاندارد هایی که با واحد مش در این زمینه به ثبت رسیده است هر چقدر این پودر های میکرونیزه دارای دانه بندی ریزتر باشند و در واقع از دستگاه های کوبشی قدرتمندتری در تولید آنها استفاده شده باشد، مسلما قیمت بالاتری داشته و برای استفاده در صنایع حساس، گزینه ایده آلی می باشند. بر اساس همین موارد آن دسته از پودرهای میکرونیزه که دارای دانه بندی های درشت تری هستند و در واقع عدد مش بندی آنها کمتر اعلام می گردد، قیمت پایین تری دارند. نوع مش بندی کربنات کلسیم میکرونیزه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و در واقع هر یک از شرکت‌ های تولید کننده باید از استاندارد های ثبت شده در جدول مش بندی این محصولات تبعیت کرده و بر اساس همین موارد، محصولاتی را برای استفاده در بین خطوط تولیدی ارائه نمایند.

فروش پودر کلسیم کربنات روکش دار در تبریز
>>

 

مش کربنات کلسیم صنایع مختلف

کربنات کلسیم مورد استفاده در صنایع مختلف از نظر ساختار شیمیایی و فیزیکی کاملا مثل هم نبوده و تفاوت هایی با هم دارند . به منظور آشنایی بیشتر شما ، بخشی از مشخصات کربنات کلسیم مورد استفاده در صنایع مختلف که توسط مشتریان ما تاکنون سفارش داده شده و پودر کربنات کلسیم مطابق با این مشخصات تولید و به بازار عرضه شده است در جدول زیر تقدیم می گردد. امیدواریم در افزایش آگاهی مشتریان جدید مجموعه آروشا مثمر ثمر واقع گردد. شایان ذکر است اطلاعات درج شده در جدول ذیل مطابق تقاضاهای گذشته مشتریان ما تدوین شده است . این مشخصات بنا بر نوع دستگاههای تولید محصول مشتریان ، آب و هوای منطقه ، فرمول و نقشه تولید مهندسین خط تولید و بسیار عوامل دیگر تعیین شده است . لذا لزوما به صورت صددرصد این مشخصات ضرورت ندارد با مشخصات کربنات کلسیم مورد نیاز شما هماهنگ باشد . آنچه که مشخصات و مش کربنات کلسیم مورد نیاز خط تولید مشتریان محترم را تعیین خواهد کرد اظهار نظر کارشناسی مهندسین و تکنسین های خط تولید با توجه به شرایط اختصاصی صنایع مربوطه خواهد بود.

عنوان صنعت محصول نقش کربنات کلسیم در تولید محصول آنالیز کربنات کلسیم

مش کربنات کلسیم

علت استفاده از کربنات کلسیم
صنعت رنگ رنگ پر کننده میزان cao بیش از ۹۷ درصد میزان Fe2o3 کمتر از یک درصد بیش از 400

کاهش هزینه تولید

صنعت رنگ رنگ ترافیکی پرکننده مش 50 به صورت ذرات شکری کاهش هزینه تولید
صنعت پلاستیک و لاستیک پلاستیک ، لاستیک پرکننده
مقاومت محصول در مقابل حرارت و استحکام
جلوگیری از نرم شدگی و طویل شدگی
cao حد اقل ۹۸ درصد ، میزان Fe2o3 حد اکثر دو درصد ، درجه رطوبت حداکثر یک درصد بیش از 200 قیمت مناسب، جذب اندک روغن، سهولت پخش با وسایل معمولی، درخشندگی عالی و نرم بودن ، جلوگیری از کلوخه شدن پلیمرها
صنعت مواد شوینده شوینده ها پرکننده
نرم کننده
cao حداقل ۹۶ درصد مش 400 الی 800

کاهش هزینه تولید
افزایش کیفیت محصول

صنعت حفاری گل حفاری پر کننده
روان سازی
مش 200 الی 400 کاهش هزینه تولید
صنعت تولید کابل سیم و کابل پوشش و عایق سیم cao   حداقل 98 درصد ، رطوبت کمتر از 1درصد مش 600 به بالا

کاهش هزینه تولید
افزایش کیفیت محصول

صنعت کاغذ کاغذ پرکننده ارزان
کدر کننده
صاف کننده
مش 1500 الی 2500

کاهش هزینه تولید
مانع پخش جوهر روی کاغذ

صنایع الکترود سازی الکترود ایجاد گاز محافظ مش 50 مناسب بودن الکترودهای آهکی برای جوشکاری آلیاژهای حساس به ترک هیدروژنی
صنعت پلیمر پلیمرها پرکننده مش بالای 800 کاهش هزینه تولید
صنعت کاشی کاشی و سرامیک لعاب مش بالای 800 کاهش هزینه تولید و افزایش مقاومت
محصول
خبرهای باورنکردنی از کارخانه تولید کربنات کلسیم نیریز
>>

 

جدول تبدیل استاندارد های دانه بندی

مش استانداری است که برای توضیح و شرح اندازه و دانه بندی پودر ها  و بطور خاص پودر  میکرونیزه در سالهای 1986-1987 تعریف شد .
بر اساس آنالیز آزمایشگاهی و نمونه برداری از پودر  ، توزیع ذرات  (Particle Size Distribution) موجود در آن پودر اندازه گیری می شود.
بنا بر اکثریت اندازه ذرات موجود در پودر شاخص مش برای نشان دادن کیفیت پودر کاربرد دارد.
مطابق جدول زیر مش های مختلف متناسب با اندازه آنها به مقیاس میکرون درج شده است .

 

جدول تبدیل استاندارد های دانه بندی

Material Sizing Conversion Table

Screen Size

اندازه چشمه های

الک در سیستم متریک

Nearest Equivalent نزدیکترین معادل
British Mesh No.

شماره مش انگلیسی

Tyler Sieve No.

شماره الک تایلور

U.S. STD Sieve No.

شماره استاندارد الک آمریکایی

۴.۷۵ میلیمتر

۳ ۴ ۴
۴.۰۰ میلیمتر ۴ ۵

۵

۳.۳۵ میلیمتر

۵ ۶ ۶
۲.۳۶ میلیمتر ۷ ۸

۸

۲.۰۰ میلیمتر

۸ ۹ ۱۰
۱.۷۰ میلیمتر ۱۰ ۱۰

۱۲

۱.۴۰ میلیمتر

۱۲ ۱۲ ۱۴
۱.۱۸ میلیمتر ۱۴ ۱۴

۱۶

۱.۰۰ میلیمتر

۱۶ ۱۶ ۱۸

۸۵۰ میکرون

۱۸ ۲۰ ۲۰
۷۱۰ میکرون ۲۲ ۲۴

۲۵

۶۰۰ میکرون ۲۵ ۲۸

۳۰

۵۰۰ میکرون

۳۰ ۳۲ ۳۵
۴۲۵ میکرون ۳۶ ۳۵

۴۰

۳۵۵ میکرون

۴۴ ۴۲ ۴۵
۳۰۰ میکرون ۵۲ ۴۸

۵۰

۲۵۰ میکرون

۶۰ ۶۰ ۶۰
۲۱۲ میکرون ۷۲ ۶۵

۷۰

۱۸۰ میکرون

۸۵ ۸۰ ۸۰

۱۵۰ میکرون

۱۰۰ ۱۰۰ ۱۰۰
۱۲۵ میکرون ۱۲۰ ۱۱۵

۱۲۰

۱۰۶ میکرون ۱۵۰ ۱۵۰

۱۴۰

۹۰ میکرون

۱۷۰ ۱۷۰ ۱۷۰

۷۵ میکرون

۲۰۰ ۲۰۰

۲۰۰

۶۳ میکرون

۲۴۰ ۲۵۰

۲۳۰

۵۳ میکرون

۳۰۰ ۲۷۰

۲۷۰

۴۵ میکرون ۳۵۰ ۳۲۵

۳۲۵

۳۸ میکرون

۴۰۰ ۴۰۰ ۴۰۰

۳۲ میکرون

۴۲۵ ۴۲۵ ۴۲۵

۲۵ میکرون

۵۰۰ ۵۰۰

۵۰۰

۲۰ میکرون ۶۲۵ ۶۲۵

۶۲۵

۱۵ میکرون

۸۰۰ ۸۰۰
۱۰ میکرون ۱۲۵۰ ۱۲۵۰

۵ میکرون ۲۵۰۰ ۲۵۰۰

پودرکربنات کلسیم تولیدی در اکثر کارخانه های تولید پودر به روشهای بسیار قدیمی و بروش الک کردن تولید و بسته بندی می شود که از دقت مناسب برخوردار نیست و توزیع مناسب دانه بندی در محصولات مشاهده نمی شود. تعیین مش کربنات کلسیم به صورت مکانیزه و دقیق به مشتریان کمک می کند که از مواد کمتر و همچنین انرژی کمتری در فرآیند تولید خود استفاده کنند و در نتیجه هزینه های تولید کاهش یافته و بالتبع محصول تولید شده  با استانداردها منطبق و رضایت بازار را کسب نمایند . همچنین دستگاه ها و تاسیسات تولیدی ایشان آسیب نبیند.

کارخانه تولید کربنات کلسیم میکرونیزه

کارخانه کربنات کلسیم میکرونیزه آروشا با ده خط و سالن تولید فعال و تجهیزات و ماشین آلات مدرن ، بزرگترین مرکز تولیدی کربنات کلسیم ایران می باشد که توانسته است پاسخگوی حجم وسیعی از نیاز مشتریان داخلی و خارجی باشد. چنانچه تمایل دارید ثبت سفارش نمائید می توانید با مشاوران فروش مجموعه صنعتی آروشا ارتباط برقرار فرمائید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: / 5. تعداد موافقین :

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت