یک کیسه پودر سنگ جوشقان در هر مترمربع نماشسته

برای اجرای نماشسته مصالح : پودرسنگ جوشقان ، سنگ دانه بندی و سیمان سفید مورد نیاز می باشد. در هر متر مربع یک کیسه پودر سنگ جوشقان یک کیسه سنگ و دو بیل سیمان سفید می بایست باهم مخلوط شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با ما همراه باشید در ادامه این بخش از سایت.

یک کیسه پودر سنگ جوشقان در هر مترمربع نماشسته

مصالح اجرای نماشسته

در این بخش شما را با مشخصات بهترین مصالح جهت اجرای نماشسته آشنا می کنیم. نخست می پردازیم به پودرسنگ ، بهترین پودرسنگ ممتاز نماشسته از جنس نوعی سنگ بنام سنگ جوشقان که از کوه های منطقه میمه اصفهان استخراج می شود ، بدست می آید . این پودر بسیار نرم و به رنگ سفید می باشد و پس از بکارگیری در نمای ساختمان ضمن ایجاد زیبایی بصری از استحکام کافی در مقابل تغییرات دما و سردی و گرمی هوا برخوردار می باشد. همچنین این پودرسنگ فوق العاده ، دارای مقاومت بی نظیر در برابر رطوبت هوا در مناطق شرجی مثل شمال کشور می باشد، و بدلیل ساختار مولکولی آن و نوع دانه بندی که برای اجرای نماشسته توسط واحد تحقیق و توسعه مجموعه آروشا در نظر گرفته شده است ، از ایجاد ترک در سطح کار جلوگیری می شود.

صادرات پودرسنگ نمای دیوار در اردبیل
>>

نوع بسته بندی پودرسنگ

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 موجود

مقتضی است مشتریان گرامی این پودر سنگ را از مراکز معتبر خریداری نمایند و در دام برخی افراد که با ارائه پودرهای فرعی ، نمای ساختمان را دچار فروپاشی می نمایند ، نیافتند. جهت اطلاع از قیمت یک کیسه پودر سنگ جوشقان با مدیران فروش مجموعه ارتباط برقرار فرمائید.
یکی از دیگر از مصالح مورد استفاده در نماشسته ، سنگ دانه بندی جوشقان می باشد، این سنگ در سایزهای مختلف از اندازه شکری تا سایز دو و سه تولید و روانه بازار می شود. بهترین سنگ دانه بندی با کیفیت بالا را از مجموعه ما تهیه فرمائید. و در نهایت سیمان سفید را از نوع مرغوب انتخاب نموده و از بکارگیری سیمان سفید ارزان قیمت بی کیفیت در نمای ساختمان اکیدا خودداری فرمائید.

یک کیسه پودر سنگ جوشقان در هر مترمربع نماشسته

مقدار مصالح مورد نیاز برای اجرای نماشسته

جهت اجرای یک متر مربع نماشسته شما به یک کیسه پودرسنگ جوشقان یک کیسه سنگ دانه بندی و دو بیل سیمان سفید نیاز دارید. جدول پیشنهادی مصالح مورد نیاز برای اجرای نماشسته به شرح ذیل تقدیم می شود:

مصالح اجرای نماشسته سیمان سفید

این فرمول به صورت پیشنهادی ارائه می شود و معماران محترم بسته به کاهش یا افزایش فاکتورهایی مانند : عمق کار ، استحکام زیبایی سطح ، میزان سیمان سفید و پودر سنگ برای نما را کم یا زیاد می نمایند. جهت خرید بهترین مصالح اجرای نماشسته به صورت مستقیم از کارخانه با مدیران فروش مجموعه ما ارتباط برقرار فرمائید. ارسال بار به سراسر کشور و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.8 / 5. تعداد رای: 36

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت