یک کیسه پودر سنگ جوشقان در هر مترمربع نماشسته

4.9
(45)

برای اجرای نماشسته مصالح : پودرسنگ جوشقان ، سنگ دانه بندی و سیمان سفید مورد نیاز می باشد. در هر متر مربع یک کیسه پودر سنگ جوشقان یک کیسه سنگ و دو بیل سیمان سفید می بایست باهم مخلوط شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با ما همراه باشید در ادامه این بخش از سایت.

یک کیسه پودر سنگ جوشقان در هر مترمربع نماشسته

مصالح اجرای نماشسته

در این بخش شما را با مشخصات بهترین مصالح جهت اجرای نماشسته آشنا می کنیم. نخست می پردازیم به پودرسنگ ، بهترین پودرسنگ ممتاز نماشسته از جنس نوعی سنگ بنام سنگ جوشقان که از کوه های منطقه میمه اصفهان استخراج می شود ، بدست می آید . این پودر بسیار نرم و به رنگ سفید می باشد و پس از بکارگیری در نمای ساختمان ضمن ایجاد زیبایی بصری از استحکام کافی در مقابل تغییرات دما و سردی و گرمی هوا برخوردار می باشد. همچنین این پودرسنگ فوق العاده ، دارای مقاومت بی نظیر در برابر رطوبت هوا در مناطق شرجی مثل شمال کشور می باشد، و بدلیل ساختار مولکولی آن و نوع دانه بندی که برای اجرای نماشسته توسط واحد تحقیق و توسعه مجموعه آروشا در نظر گرفته شده است ، از ایجاد ترک در سطح کار جلوگیری می شود.

نوع بسته بندی پودرسنگ

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 موجود

مقتضی است مشتریان گرامی این پودر سنگ را از مراکز معتبر خریداری نمایند و در دام برخی افراد که با ارائه پودرهای فرعی ، نمای ساختمان را دچار فروپاشی می نمایند ، نیافتند. جهت اطلاع از قیمت یک کیسه پودر سنگ جوشقان با مدیران فروش مجموعه ارتباط برقرار فرمائید.
یکی از دیگر از مصالح مورد استفاده در نماشسته ، سنگ دانه بندی جوشقان می باشد، این سنگ در سایزهای مختلف از اندازه شکری تا سایز دو و سه تولید و روانه بازار می شود. بهترین سنگ دانه بندی با کیفیت بالا را از مجموعه ما تهیه فرمائید. و در نهایت سیمان سفید را از نوع مرغوب انتخاب نموده و از بکارگیری سیمان سفید ارزان قیمت بی کیفیت در نمای ساختمان اکیدا خودداری فرمائید.

یک کیسه پودر سنگ جوشقان در هر مترمربع نماشسته

مقدار مصالح مورد نیاز برای اجرای نماشسته

جهت اجرای یک متر مربع نماشسته شما به یک کیسه پودرسنگ جوشقان یک کیسه سنگ دانه بندی و دو بیل سیمان سفید نیاز دارید. جدول پیشنهادی مصالح مورد نیاز برای اجرای نماشسته به شرح ذیل تقدیم می شود:

مصالح اجرای نماشسته سیمان سفید

این فرمول به صورت پیشنهادی ارائه می شود و معماران محترم بسته به کاهش یا افزایش فاکتورهایی مانند : عمق کار ، استحکام زیبایی سطح ، میزان سیمان سفید و پودر سنگ برای نما را کم یا زیاد می نمایند. جهت خرید بهترین مصالح اجرای نماشسته به صورت مستقیم از کارخانه با مدیران فروش مجموعه ما ارتباط برقرار فرمائید. ارسال بار به سراسر کشور و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد شد. قیمت هر کیسه پودر سنگ جوشقان را از واحد فروش کارخانه ما استعلام فرمائید.

میزان سیمان سفید و پودر سنگ برای نما

با عنایت به جدول پیشنهادی فوق برای اجرای یک متر مربع نماشسته 25 کیلوگرم پودرسنگ و 10 کیلوگرم سیمان سفید و در صورت سلیقه و درخواست مالک ساختمان 25 کیلوگرم سنگ نمره نیاز می باشد.

به عبارت دیگر برای اجرای نماشسته به مساحت 5 متر مربع ، نیاز به مصالح زیر می باشد :

  • 5 کیسه پودرسنگ جوشقان سفید 25 کیلوگرمی
  • 5 کیسه سنگ نمره جوشقان یکدست 25 کیلوگرمی
  • 1 کیسه سیمان سفید درجه یک 50 کیلوگرمی

وزن ملات تهیه شده برای اجرای نماشسته به مساحت 5 متر مربع در حدود 300 کیلوگرم می باشد. وزن های این ترکیب کاملا پیشنهادی بوده و بنا بر تجربیات معمار ، سلیقه مشتری ، همواری یا ناهمواری سطح ، محدودیت بودجه تخصیص داده شده توسط مالک قابل تغییر می باشد.

مقدار مصرف پودر سنگ در هر متر مربع نماشسته

مقدار مصرف پودر سنگ در هر متر مربع نماشسته

مشتریان در تماس با واحد فروش ، میزان پودرسنگ سفید مورد نیاز برای اجرای نماشسته را سوال می نمایند. به طور کلی و طی یک فرمول پیشنهادی به ازای هر متر مربع یک کیسه پودرسنگ سفید جوشقان مورد نیاز می باشد. در این بخش وسیله حمل متناسب با مساحت نماشسته را جهت خرید پودرسنگ جوشقان به شما معرفی می نمائیم.

  • نیسان با قابلیت حمل 40 تا 85 کیسه پودرسنگ جوشقان معادل وزنی یک تن تا 2125 کیلوگرم برای مساحت 40 تا 85 متر مربع و در کل مساحت زیر 100 متر مناسب می باشد.
  • خاور با قابلیت حمل 120 تا 180 کیسه پودرسنگ جوشقان معادل وزنی 3 تا 4.5 تن پودر را برای اجرای نماشسته به مساحت 120  تا 180 متر مربع و در کل زیر 200 متر مربع مناسب می باشد.
  • کامیون تک یا شش چرخ با قابلیت حمل 300 تا 440 کیسه پودرسنگ نماشسته معادل وزنی 7 تا 11 تن پودرسنگ نماشسته برای اجرای نما به مساحت 300 تا 440 متر مربع و در کل زیر 450 متر مربع مناسب می باشد.
  • کامیون جفت یا ده چرخ با قابلیت حمل 520 تا 640 کیسه پودر نماشسته معادل وزنی 13 تا 16 تن پودر برای اجرای نماشسته به مساحت 520 تا 640 متر مربع و در کل زیر 650 متر مربع مناسب می باشد.
  • تریلی با قابلیت حمل 800 تا 1000 کیسه پودر جوشقان معادل وزنی 20 تا 25 تن برای حمل پودر جهت اجرای نماشسته به مساحت 800 تا 1000 متر مربع مناسب می باشد.

محاسبه مقدار سیمان سفید و پودر سنگ نماشسته

برای محاسبه مقدار سیمان سفید و پودرسنگ مورد نیاز جهت اجرای نماشسته ضمن مراجعه به اطلاعات درج شده در این قسمت از سایت شرکت آروشاپودر ، ما به مالکان و صاحبان ویلاها توصیه می کنیم با معماران و متخصصان اجرای نماشسته نیز حتما مشورت نمایند. معمار و مجری نماشسته با حضور در مکان ساختمان و بررسی همه جوانب کار ، عمق ، کیفیت ، میزان بودجه اختصاص داده شده و شرایط آب و هوایی ، فرمول و نکاتی را به اطلاع شما می رساند که این نکات برای فرد دیگری در مکان دیگر و شرایط خاص ، متفاوت خواهد بود.

کاربرد کربنات کلسیم در لوله پلیکا

وزن کیسه پودر سنگ

کیسه های پودرسنگ معمولا در اوزان مختلف روانه بازار می شوند . در زمان های قدیم وزن کیسه ها حداقل 50 کیلوگرم بود. اما به واسطه سنگین بودن وزن و ناتوانی کارگران در جابجایی و پاره شدن کیسه ها ، به مرور وزن کیسه های پودرسنگ کاهش پیدا کرده است . در حال حاضر بیشترین وزن کیسه های پودرسنگ 40 کیلوگرم می باشد که به ندرت این وزن انجام می شود.
بیشترین وزن مورد استفاده برای تولید پودرسنگ عدد 24 و 25 کیلوگرم می باشد. پودرسنگ های 24 و 25 کیلوگرمی به راحتی قابل جابجایی بوده و برای تولیدکننده و مشتری بسیار مقرون به صرفه می باشد.
برخی مصالح فروشان و خرده فروشان کیسه های با وزن 15 کیلوگرم را نیز سفارش می دهند. این وزن برای مصالح فروش حاشیه سود خوبی دارد. اما برای مشتری ها گران تر از کیسه پودرسنگ 25 کیلوگرمی تمام می شود.

مقدار سیمان سفید در هر متر مربع نماشسته

برای اجرای هر متر مربع نماشسته شما به 10 کیلوگرم سیمان سفید مرغوب نیاز خواهید داشت. به عبارت دیگر اگر مساحت نمای شما 100 متر مربع باشد . شما به یک تن سیمان سفید معادل 20 کیسه 50 کیلوگرمی نیاز دارید تا با ترکیب با سایر مصالح نماشسته بتوانید استحکام لازم را به ساختار نما بدهید . استفاده بیش از حد از سیمان و یا کاهش بیش از حد مقدار سیمان سفید در نماشسته ، خسارت مادی و معنوی برای شما در پی خواهد داشت . لذا توصیه می شود در این خصوص با معمار خود مشورت لازم را بعمل آورید. شما در حال مطالعه مطالب منتشر شده بزرگترین مرکز توزیع مصالح نماشسته ایران هستید . جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت سفارش با مدیران فروش مجموعه ما ارتباط برقرار فرمائید .

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 45

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت