نمایندگی توزیع پودر باریت کریستال

4.8
(40)

خرید باریت مرغوب و با کیفیت از معتبر ترین نمایندگی توزیع پودر باریت کریستال، خیال شما را از بابت تهیه محصولی با کیفیت آسوده خواهد کرد و می توانید با بهترین مواد اولیه، محصولات مرغوب تولید نمایید. پس اگر به دنبال باریت کریستال با درصد خلوص بالا هستید، با ما تا پایان همراه باشید.

نمایندگی توزیع پودر باریت کریستال

نخستین تولید کننده پودر باریت صنعت رنگ

یکی از کاربرد های پودر باریت و کریستال های مرغوب باریت در صنعت رنگسازی است. در این صنعت از باریت مرغوب و با درصد خلوص بالا برای تولید رنگ های صنعتی، نسوز و با کیفیت که درخشندگی در آن ها مهم است، استفاده می شود. هر چه رنگ باریت روشن تر باشد و مواد معدنی اضافی در آن کمتر باشد، باریت مرغوب تر و در نتیجه برای صنایع تولید رنگ بهتر است.

بسیاری از صاحبان کارخانجات تولید رنگ های صنعتی، باریت مورد نیاز خود را از معتبر ترین نمایندگی توزیع پودر باریت کریستال، که همان آروشا پودر است تهیه می کنند. استفاده از باریت مرغوب در این صنعت به تولید کننده کمک می کند که رنگی روان و یکدست که در برابر حرارت نیز مقاوم است تولید کند و همین امر باعث شده تا میزان تقاضای باریت هر روز بیشتر شود و قیمت آن نیز نسبت به گذشته افزایش چشمگیری پیدا کند.

فرآیند تولید، کاربردها و نکات کلیدی در زمینه تولید و مصرف باریت در صنایع مختلف
>>

نخستین تولید کننده پودر باریم سولفات معدنی

از دیگر کاربرد های باریت می توان به صنعت نفت و گاز اشاره نمود. حفاری چاه های نفت و گاز، بدون باریت مرغوب غیر ممکن است. از باریت در این صنعت برای مهار دیگر ترکیبات شیمیایی موجود در چاه های حفاری استفاده می شود. می توان گفت بیش از 90 درصد باریت استخراج شده، در صنعت حفاری مورد استفاده قرار می گیرد.

با توجه به اینکه در منطقه خاورمیانه، همچنین کشور عزیزمان ایران، بیشترین منابع نفت و گاز جهان وجود دارد، میزان مصرف باریت نیز بسیار بالا است. گروه صنعتی کارخانجات آروشا، با استخراج و همچنین خاص سازی حجم عظیم باریت موجود در کشور، معتبر ترین نمایندگی توزیع پودر باریت کریستال است و به همین دلیل علاوه بر تامین نیاز های داخلی، اقدام به صادرات باریت مرغوب و درجه یک به کشور های همسایه نیز می کند.

مشخصات باریت حفاری طبق استاندارد API

خواص مشخصات مورد نیاز
وزن مخصوص حداقل g/cm2 4.20
مقدار فلزات قلیایی محلول در آب مانند کلسیم حداکثر 220 ppm
باقیمانده روی سرندهای 200 مش حداکثر 3%
باقیماند روی سرند های 325 مش حداکثر 5%
مقدار نمک های محلول کمتر از 1 ppm
مقدار اکسید های آهن در حد 1 ppm
Baso4 92-96 درصد

قیمت فروش پودر باریت

قیمت فروش پودر باریت متاثر از اقتصاد کشور های تولید کننده و مصرف کننده می باشد؛ همان طور که در مبحث قبل اشاره کردیم این تولیدات در صنایع بسیار مهم همچون صنعت نفت و گاز به بهره‌ برداری می‌ رسند و حجم میزان تقاضا از این صنایع مهم می‌ تواند پارامتری در کاهش و افزایش قیمت فروش پودر باریت باشد.

بر اساس گزارشات به دست آمده در زمان هایی که تقاضا برای خرید این محصولات بیشتر از میزان عرضه باشد، مسلما تولیدات با افزایش قیمت ارائه می گردند و بر عکس این موضوع در صورتی که میزان عرضه بیشتر از تقاضا باشد، قیمت این تولیدات نیز تغییراتی خواهد داشت؛ در هر صورت قیمت مناسب پودر باریت برای استفاده از آن در صنعت حفاری چاه‌ های نفت و گاز در ایران از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و حتی قیمت این تولیدات به نوعی است که صادرات آنها به دیگر کشور ها هم انجام می پذیرد.

در تعیین قیمت فروش پودر باریت، نوع مصرف کننده و همچنین رویه های بازاریابی هم تاثیر بسیار زیادی دارد، این تولیدات توسط کارخانه های تولید کننده و یا از طریق واسطه های توزیع کننده معرفی می گردند که رویه بازاریابی هر یک از این مراکز با یکدیگر متفاوت بوده و همین پارامتر می تواند تعیین کننده قیمت نهایی محصولات باشد.

نمایندگی توزیع پودر باریت کریستال

علاوه بر وزن مخصوص بالا، باریت ویژگی و مشخصات دیگری نیز دارد، که عبارتند از:

  • جذب بسیار پایین روغن
  • عدم انحلال در آب، اسید و باز که نشان از خنثی بودن این ماده است.
  • مقاومت بسیار بالا در برابر حرارت و تغییرات آب و هوایی
  • چگالی بسیار بالا
  • جذاب بسیار قوی اشعه ایکس و پرتو گاما

اگر شما نیز به ویژگی های خاص این ماده شیمیایی برای تولید محصولی با کیفیت، نیاز دارید و به دنبال تهیه پودر باریت مرغوب برای کسب و کار خود هستید، می توانید با مراجعه به برترین نمایندگی توزیع پودر باریت کریستال، یا همان آروشا پودر، ماده معدنی مورد نیاز خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تهیه کنید. کارشناسان آروشا پودر آماده پاسخگویی به سوالات شما خواهند بود و شما در خرید مرغوب ترین باریت یاری می کنند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 40

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت