پودر اکسید آهن جهت تولید سیمان رنگی

4.7
(41)

پودر اکسید آهن جهت تولید سیمان رنگی با طیف رنگی اخرایی (قرمز ) یکی از محصولات عرضه شده در مجموعه کارخانجات آروشا می باشد. واحدهای تولید سیمان رنگی می توانند پودر اخرا با کیفیت بالا و رنگدهی عالی را از مجموعه آروشا تهیه نمایند.

پودر اکسید آهن جهت تولید سیمان رنگی

تولید کننده پودر میکرونیزه اخرا هرمز

گروه صنعتی کارخانجات آروشا بزرگترین تولید کننده پودر میکرونیزه اخرا هرمز در ایران می باشد. یکی از نیازهای بازار امروز ،سیمان های رنگی و زینتی می باشد. سیمان رنگی باید مقاومت و پایداری لازم استاندارد داشته باشد . رنگ سیمان رنگی باید دارای ثبات منطقی در برابر اشعه UV و سایش رطوبت باشد. مجموعه کارخانجات آروشا به عنوان بازار بزرگ تولید و تامین انواع پودر های معدنی افتخار دارد نیاز عمده واحدهای تولید سیمان رنگ طیف اخرایی را تامین نموده و به واسطه محصول با کیفیت رضایت مشتریان را کسب نموده است .

سیمان رنگی از افزودن رنگدانه ها که از اکسیدهای مواد غیر آلی به دست می آیند ، تولید و به بازار مصرف عرضه می گردد . از سیمان رنگی برای نمای ساختمانها و یا ایجاد سطوح رنگی در خیابان ها و طرح های تزئینی استفاده می شود .سیمان رنگی می بایست به اندازه سیمان معمولی نرم باشد و رنگدانه ای که به آن اضافه می گردد نباید تاثیر شیمیایی داشته باشد. رنگدانه مورد استفاده در سیمان رنگی به لحاظ کیفیت و خلوص نباید مقاومت سیمان را کاهش دهد و همچنین در اثر تابش نورنباید تغییر رنگ ایجاد گردد. مناسب ترین لحظه برای مخلوط کردن پودر اکسید آهن با سیمان ، هنگام آسیاب کلینکر سیمان می باشد. باید توجه داشت اضافه کردن پودر اخرا به سیمان در حین مخلوط کردن بتن برای به دست آوردن رنگ ثابت کمی مشکل می باشد.
مقدار پودر اخرا جهت اضافه کردن به سیمان ، عددی بین ۰/۵ تا ۲۲ درصد وزنی سیمان می باشد.

مجهزترین کارخانه تولید اخرا قرمز
>>

آنالیز شیمیایی پودر اخرا s3

Measure Element Measure Element
0.1 tio2 2.6 cao
0.44 na2o 0.55 k2o
2.99 so3 0.12 mgo
0.97 cl 74.8 fe2o3
4.12 loi 0.44 al2o3
9.2 sio2

کاربرد سیمان رنگی تولید شده با پودر اخرای آروشا

واحدهای صنعتی تولید کننده سیمان رنگی عمده مصرف محصولات خود را در عناوین ذیل ذکر می نمایند :

  • تولید کفپوش  پیاده روها، پارک ها، منازل، ویلاها، پارکینگ‌، استخرها
  • نمای ساختمانها و مجتمع های مسکونی
  • زیباسازی محوطه ها
  • نقاشی  و علائم ماندگار در کف خیابان ها
  • بند کشی ساختمان
  • سکوها و سرویسهای بهداشتی
  • جهت افزایش عمر بتن هایی که در معرض هوازدگی شدید و فرسودگی قرار دارند.
  • و…

قیمت فروش پودر اکسید آهن

پودر های میکرونیزه حاوی اکسید آهن در رنگ های متنوعی وابسته به نوع سنگ های قابل استفاده برای تولید آنها در بازار های هدف معرفی می گردند؛ این ترکیبات با قدرت رنگ دهی بالا و همچنین قابلیت پوشش دهی بالا به عنوان بهترین پیگمنت های رنگی شناخته شده اند و در حال حاضر در صنعت تولید سیمان، بتن و گنج می توانند رنگ های متنوعی را ایجاد نمایند.

استفاده از این محصولات در قطعات پیش ساخته بتنی هم بسیار قابل توجه می باشد چرا که این نوع رنگ ها یکی از مقرون به صرفه ترین محصولات عرضه شده در بازار می باشند؛ برای اکثر خریداران پودر اکسید آهن این سوال پیش می آید که قیمت فروش این محصولات چگونه مشخص می گردد و از آنجایی که این ترکیبات تنوع بسیار زیادی دارند حتماً باید یک فرمول مشخص برای تعیین قیمت فروش آنها وجود داشته باشد؟

در پی پاسخ به این سوال ما به شما مشتریان گرامی عرض می نماییم که برای تعیین قیمت فروش این محصولات میزان درجه خلوص از نظر داشتن میزان آهن بررسی می گردد چرا که هر چقدر درجه خلوص این محصولات بیشتر باشد و یا در واقع آهن در ترکیبات آن ها بیشتر وجود داشته باشد قابلیت های بیشتری داشته و به عنوان بهترین محصول با قیمت های بالاتر ارائه می گردند.

پس می‌ توان عنوان کرد یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت فروش پودر اکسید آهن، میزان آهن موجود در این ترکیبآت می باشد؛ در مرحله بعد این پودر های میکرونیزه به صورت مش بندی شده ارائه می گردند و این پارامتر هم می‌ تواند تعیین کننده قیمت فروش آنها باشد.

پودر اکسید آهن جهت تولید سیمان رنگی

سیمان رنگی به رنگ اخرایی ( قرمز) مورد استقبال بسیاری از مشتریان سیمان های رنگی می باشد . پودر میکرونیزه خاک اخرا هرمز که در کارخانه آروشا تولید می گردد شرایط و استاندارد جهت تولید سیمان به رنگ قرمز را دارا می باشد و بسیاری از واحدهای تولید سیمان رنگی مشتریان ثابت و دائمی این پودر رنگی طبیعی به واسطه کیفیت بالا و قیمت رقابتی آن می باشند. جهت تهیه پودر اخرا هرمز می توانید با مشاوران فروش مجموعه ما تماس حاصل نمائید .

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.7 / 5. تعداد موافقین : 41

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت