قیمت پودر بتونه درزگیر کناف بسته بندی

5
(1)

پودر بتونه کناف بسته بندی محصولی است با کیفیت که دارای کاربرد های فراوانی بوده و در مکان های مختلف برای درزگیری دیوارها، پنهان کردن ترک های دیوار و جلوگیری از ایجاد سایه پس از رنگ آمیزی مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت پودر بتونه درز گیر کناف بسته بندی با توجه به عوامل و شرایطی خاص تحت نظر کارشناسان مربوطه تعیین می گردد. پودر بتونه درز گیر کناف بسته بندی با توجه به کاربرد های فراوانی که داراست از قیمت مناسبی برخوردار می باشد.

پودر بتونه کناف بسته بندی

مراحل بتونه کاری کناف

بتونه کاری کناف شامل مراحل متعددی می باشد که در این جا برای آگاهی مشتریان گرامی به شرح این مراحل می پردازیم. امروزه بتونه کاری با کناف جایگزین استفاده از گچ برای این امر شده است. برای انجام بتونه کاری با کناف می بایست شخصی ماهر و کاربلد در این زمینه این امر را با دقت فراوان انجام دهد. برای شروع اینا کار می بایست ابتدا مواد لازم را تهیه نموده و با دقت و رعایت ریزه کاری امر بتونه کاری را انجام داده تا تمامی ترک ها و مشکلاتی که بر روی دیوار ها وجود دارد را به زور کامل پوشانده و امر رنگ آمیزی را سهولت بخشد. تمامی مراحل بتونه کاری کناف می بایست با دقت و ظرافت فراوان انجام شود زیرا اگر این کار درست انجام نشود در نهایت کناف ترک خورده و موجب ایجاد مشکل برای رنگ آمیزی می شود.

قیمت پودرماستیک بسته بندی 5 کیلویی
>>

ابزار مخصوصی برای این کار لازم می باشد که در ابزار فروشی های مختلف موجود بوده و می توان آن ها را خریداری کرد. در مرحله اول می بایست پودر کناف مناسب و با کیفیتی را برای امر بتونه کاری انختاب کرد. در مرحله دوم لازم است تا گرد و غبار، سایر آلودگی ها و مواد اضافی را از روی درز و شکاف ها پاک نموده تا کار بتونه کاری تمیز و بدون ناهمواری انجام گیرد.   در مرحله بعدی می بایست از نصب درست پنل ها مطمئن شده با نوار مخصوص کناف درز ها را پوشانده و می بندیم. مرحله بعدی آماده سازی خمیر کناف هست که با توجه به روش روی بسته مخصوص آن را آماده می نماییم. برای مرحله پنجم می بایست با یک کاردک یا لیسه مخصوص خمیر را بر روی درز ها از بالا به پایین  می کشیم. برای مرحله ششم با یک سنباده سطح بتونه شده را یکدست نموده و تمامی اضافات و پستی ها را از بین‌ می بریم. در مرحله آخر بر روی پنل های کناف را قبل رنگ آمیزی، روغن مخصوص بتونه می زنیم. این امر باعث بهتر رنگ آمیزی شدن دیوار ها می شود.

کربنات کلسیم الیگودرز

پخش پودر بتونه درزگیر کناف

پخش پودر بتونه نقاشی کناف بسته بندی تحت بهترین شرایط و با قیمت مناسب برای مشتریان انجام می گیرد.  مرکز پخش پودر بتونه نقاشی کناف بسته بندی تمامی محصولات خود را با کیفیتی تضمینی برای مشتریان عرضه نموده و به فروش می رساند. هم چنین پودر بتونه بسته بندی با وزن های مختلف در مراکزی معتبر پخش گردیده و در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

فروشگاه پودر بتونه درزگیر کناف مرغوب
>>

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 5 / 5. تعداد موافقین : 1

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت