پودر تالک در لوازم آرایشی: بهترین کارآیی با هزینه مناسب

4.7
(50)

پودر تالک در لوازم آرایشی به عنوان نرم ترین ترکیب معدنی به کار گرفته می شود و تاثیرات مثبتی را برای تولید کنندگان این محصولات به ارمغان می آورد، این تولیدات باعث افزایش تاثیرگذاری لوازم آرایشی تولید شده می شوند.

 پودر تالک در لوازم آرایشی

تولید تالک

تالک آرایشی ماده معدنی است که بیشتر در بین سنگ های دگرگون دگردیسی و مرز های صفحات همگرا پیدا می شود، این ترکیب به دو صورت در طبیعت شکل می گیرد؛ بیشترین میزان ذخایر این ماده معدنی در کشور آمریکا دیده می‌ شود و زمانی تشکیل می شود که آب های گرم منیزیم و سیلیسیوم حاصل از واکنش های سنگ های مرمر را در خود حل کرده و سپس رسوب می کنند.

روش دوم تولید این محصولات بدین گونه است که مایعات گرم و شیمیایی سنگ های سرپانتینیت را مجاب به تغییر شکل به صورت این ترکیبات می نمایند و در نهایت استخراج این کانی ها و سنگ‌ های معدنی انجام شده و پودر کردن آنها نیز صورت می پذیرد.

نوع بسته بندی پودر تالک

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

کاربرد تالک در لوازم آرایشی

پودر تالک به عنوان یک ترکیب پایه در بسیاری از محصولات آرایشی به مصرف می‌ رسد و در این صنعت کاربرد های فراوانی برای این محصولات به ثبت رسیده است؛ در حال حاضر شرکت های تولید کننده لوازم آرایشی برای رقیق کردن رنگ دانه های مواد اولیه تشکیل دهنده محصولات مختلف از پودر های میکرونیزه تالک بهره برداری می نمایند و این ترکیبات در تولید انواع براق کننده های بدن و مو، انواع مداد چشم به بهره‌ برداری می‌ رسند.

پودر تالک به راحتی به پوست می چسبد، اما به دلیل خواص نرمی که دارد به راحتی قابل شستشو است و خسارتی به پوست انسان وارد نمی‌ کند، این ترکیبات در محصولات پودر بچه هم به بهره برداری می رسند و باعث می شوند که تمام مواد چربی، رطوبت و بو جذب شوند و مانع از عفونت در بین نوزادان می شوند.

خرید پودر تالک

در خرید پودر تالک میکرونیزه مخصوص استفاده در تولید لوازم آرایشی و بهداشتی مسلما توجه به بسته بندی این محصولات و رعایت بهداشت در تمامی مراحل تولید حائز اهمیت می باشد چون اگر این تولیدات دارای ناخالصی های مضری باشند می توانند خسارت های جبران ناپذیری را برای مصرف کنندگان لوازم آرایش ایجاد نمایند.

در حال حاضر خرید پودر تالک از شرکت های معتبر این ترکیبات همراه با آنالیز شیمیایی تایید شده، گزینه ایده آلی به نظر می رسد و شما مشتریان اگر جزو صنعتگران فعال در تولید این محصولات هستید می توانید با مراجعه به مجموعه آروشا پودر بهترین تولیدات را در اختیار گرفته و محصولاتی را با بالاترین درجه کیفیت به بهره برداری برسانید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.7 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت