پودر تالک مخصوص فوم پلیمری

مجموعه صنعتی آروشا فعالیت گسترده‌ای در عرصه پودر های معدنی از جمله: تالک مخصوص فوم پلیمری داشته و محصولاتی مرغوب عرضه می‌نماید. کیفیت تولیدات شرکت به گونه ای است که هنگام استفاده با عملکرد مطلوب، پوشش عالی، بارگذاری مناسب، پردازش سریع و آب گریز و مقاومت حرارتی بالا همراه خواهند بود.

قیمت پودر تالک پلیمری

ارزان ترین قیمت پودر تالک سفید

تولید کننده های بسیاری از حوزه های صنعتی به تالک توجه ویژه ای دارند. برخورداری از خواصی همچون: نرمی، درخشندگی، هدایت حرارتی مناسب، عدم رسانایی الکتریسیته، جذب روغن، عدم حلالیت در آب، عدم اشتعال سبب شده از آن در فرآیندهای گوناگون تولیدی بهره مند گردند. اما عامل دیگر این استقبال قابل توجه، قیمت مناسب و ارزان این کانی است. با این شرایط مسلما هر تولید کننده ای مایل به استفاده از آن خواهد بود. بهبود سطح کیفی تولیدات در کنار کاهش هزینه های تولید، قطعا مواردی نیستند که تولید کنندگان توان چشم پوشی از آن را داشته باشند. برای مثال در کارخانجات تولید کاشی و سرامیک عمدتا از تالک جهت ساخت و پرداخت محصولات خود استفاده می نمایند.

مزایای ویژه و منحصر این ماده معدنی در سرامیک سازی بسیار و تاثیر گذار است. در حقیقت پودر تالک به عنوان ‌پرکننده‌ در این صنعت بکار برده می شود. بنابراین با اینکار در قدم اول مخارج تولید را کاهش می دهد و نیز باعث یکنواختی ترکیبات خواهد شد. از سوی دیگر استقامت سرامیک های ساخته شده، در مقابل انواع شکستگی ها بیشتر می شود. اما از لحاظ ظاهری هم قابلیت های داشته و جلوه زیبایی به محصول می دهد. این امر به خاطر سفید و براق بودن تالک اتفاق می افتاد.

پودر تالک را از کجا تهیه کنیم
>>

پودر تالک مخصوص فوم پلیمری در صنایع پلاستیک سازی، به عضو همیشگی این خانواده صنعتی بدل گشته است. تقریبا می توان اینگونه اذعان کرد که در حال حاضر، بیشترین کاربرد را در این صنعت شاهد هستیم. بسیاری از مصنوعات پلیمری تولیدی با بهره گیری از این کانی صورت می پذیرد. مقاومت در برابر حرارت و سختی تالک در این حوزه کارایی موثری داشته و کیفیت تولیدات را تا حد زیادی بهبود می بخشد. همچنین از آب رفتگی مواد پلیمری جلوگیری بعمل می آورد.

پودر تالک مخصوص فوم پلیمری

معتبرترین پودر تالک مخصوص فوم پلیمری

گروه صنعتی آروشا، معتبرترین تولید کننده پودر های معدنی به منظور بازدهی بالای تالک مخصوص فوم پلیمری از مرغوب‌ترین مواد اولیه استفاده می‌نماید. به همین علت تولیدات کارخانجات مجموعه از خواص عالی و مفید تالک به صورت کامل بهره مند می باشند. این امر باعث افزایش سطح کیفی کالاهای ساخته در صنعت پلاستیک سازی خواهد شد. در نتیجه فروش پودر تالک نیز افزایش می یابد.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: / 5. تعداد رای:

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت