پودر تالک مخصوص فوم پلیمری

4.9
(25)

مجموعه صنعتی آروشا فعالیت گسترده‌ای در عرصه پودر های معدنی از جمله: تالک مخصوص فوم پلیمری داشته و محصولاتی مرغوب عرضه می‌نماید. کیفیت تولیدات شرکت به گونه ای است که هنگام استفاده با عملکرد مطلوب، پوشش عالی، بارگذاری مناسب، پردازش سریع و آب گریز و مقاومت حرارتی بالا همراه خواهند بود.

پودر تالک مخصوص فوم پلیمری

ارزان ترین قیمت پودر تالک سفید

تولید کننده های بسیاری از حوزه های صنعتی به تالک توجه ویژه ای دارند. برخورداری از خواصی همچون: نرمی، درخشندگی، هدایت حرارتی مناسب، عدم رسانایی الکتریسیته، جذب روغن، عدم حلالیت در آب، عدم اشتعال سبب شده از آن در فرآیندهای گوناگون تولیدی بهره مند گردند. اما عامل دیگر این استقبال قابل توجه، قیمت مناسب و ارزان این کانی است. با این شرایط مسلما هر تولید کننده ای مایل به استفاده از آن خواهد بود. بهبود سطح کیفی تولیدات در کنار کاهش هزینه های تولید، قطعا مواردی نیستند که تولید کنندگان توان چشم پوشی از آن را داشته باشند. برای مثال در کارخانجات تولید کاشی و سرامیک عمدتا از تالک جهت ساخت و پرداخت محصولات خود استفاده می نمایند.

مزایای ویژه و منحصر این ماده معدنی در سرامیک سازی بسیار و تاثیر گذار است. در حقیقت پودر تالک به عنوان ‌پرکننده‌ در این صنعت بکار برده می شود. بنابراین با اینکار در قدم اول مخارج تولید را کاهش می دهد و نیز باعث یکنواختی ترکیبات خواهد شد. از سوی دیگر استقامت سرامیک های ساخته شده، در مقابل انواع شکستگی ها بیشتر می شود. اما از لحاظ ظاهری هم قابلیت های داشته و جلوه زیبایی به محصول می دهد. این امر به خاطر سفید و براق بودن تالک اتفاق می افتاد.

پودر تالک مخصوص فوم پلیمری در صنایع پلاستیک سازی، به عضو همیشگی این خانواده صنعتی بدل گشته است. تقریبا می توان اینگونه اذعان کرد که در حال حاضر، بیشترین کاربرد را در این صنعت شاهد هستیم. بسیاری از مصنوعات پلیمری تولیدی با بهره گیری از این کانی صورت می پذیرد. مقاومت در برابر حرارت و سختی تالک در این حوزه کارایی موثری داشته و کیفیت تولیدات را تا حد زیادی بهبود می بخشد. همچنین از آب رفتگی مواد پلیمری جلوگیری بعمل می آورد.

بزرگترین کارخانه تولید بهترین تالک در کرمان
>>

نوع بسته بندی پودر تالک

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

کاربرد پودر تالک در پلیمر و فوم سازی

تولید کنندگان انواع پلیمر در ساخت محصولات خود ایجاد صرفه اقتصادی در هزینه ها را جزو اولویت‌ های اصلی می دانند و با همین هدف وارد بازار های خرید و فروش انواع پودر های میکرونیزه معدنی شده و پودر های تالک را انتخاب می‌ کنند، این ترکیبات در نمونه‌ های تالک ضد اسید و تالک های سوپر در مش بندی های ۴۰۰ تا ۲۵۰۰ برای استفاده در این صنعت ایده آل هستند.

پلیمر ها در واقع محصولات زنجیری با منشاء هیدروکربن محسوب می گردند که اکثریت مردم با زیر شاخه های این ترکیبات آشنایی لازم را داشته و از آنها با عنوان پلاستیک، لاستیک و چسب استفاده می نمایند؛ پودر های تالک به راحتی می‌ توانند در کاربری پراکندگی مناسب برای ایجاد استحکام بیشتر به مواد اولیه پلیمر ها ایفای نقش نمایند و ضریب حرارتی و ارتجاعی را در محصولات نهایی چندین برابر می نمایند.

به صورت تقریبی می‌ توان عنوان کرد یک چهارم پلیمر ها را این ترکیبات معدنی برگشت پذیر به طبیعت تشکیل می دهند، در زمینه بهره برداری از این ترکیبات حتما باید در مش بندی های گفته شده، دانه بندی آنها انتخاب گردد چون در صورت درشت بودن حتماً ترک و شکستگی در کالا های تولید شده ایجاد می گردد.

پودر تالک در پلیمر و فوم سازی

بهترین نوع تالک برای صنعت پلیمر

در صنعت پلیمر، استفاده از تالک یکی از اصلی‌ترین عوامل است که بهبود ویژگی‌های مکانیکی و فیزیکی محصولات پلیمری را فراهم می‌کند. با توجه به اهمیت این ماده در این صنعت، انتخاب بهترین نوع تالک برای استفاده در صنایع پلیمری بسیار حائز اهمیت است. تالک یک ماده معدنی است که از ترکیب منیزیم، سیلیسیم و اکسیژن تشکیل شده است. این ماده به طور عمده به عنوان یک ماده پرکننده و تقویت‌کننده در مواد پلیمری استفاده می‌شود. تالک باعث افزایش استحکام، روانی، مقاومت حرارتی و مقاومت الکتریکی محصولات پلیمری می‌شود.

در انتخاب بهترین نوع تالک برای استفاده در صنعت پلیمر، عواملی مانند کیفیت، خلوص و ریزساختار آن مهم می‌باشد. تالک با کیفیت بالا باید دارای خلوص بالا و ریزساختار مناسبی باشد. همچنین، اندازه ذرات تالک نیز باید به گونه‌ای باشد که باعث افزایش دوام و قدرت مکانیکی محصولات پلیمری شود. همچنین، تالک به عنوان یک ماده غیرسمیک در صنعت پلیمر نیز استفاده می‌شود. این ویژگی به تالک امکان مقاومت در برابر حرارت و فشار را می‌دهد و از انباشتگی و تغییر شکل محصولات در شرایط حرارتی بالا جلوگیری می‌کند.

با توجه به مزایای فراوانی که تالک در صنعت پلیمر دارد، انتخاب بهترین نوع تالک برای استفاده در محصولات پلیمری بسیار حائز اهمیت است. در این راستا، محققان و تولیدکنندگان با بررسی و آزمایش مختلف نوعی تالک را انتخاب می‌کنند که بهترین ویژگی‌ها و کارایی را در محصولات پلیمری فراهم کند. همان طور که اشاره کردیم بهترین نوع تالک برای صنعت پلیمر در نمونه های سوپر میکرونیزه انتخاب می‌ گردند و این ترکیبات حتماً باید دارای اندازه ذرات ریزی باشند، سفیدی بالای ۹۰ درصد این ترکیبات و همچنین خاصیت روغنی بودن آنها از دیگر ویژگی‌ هایی است که این ترکیبات را در تولید تمامی محصولات پلیمری و ظروف یکبار مصرف سفید با سطوح کاملاً صاف ایده ال ساخته است.

بهترین نوع تالک برای این صنعت مهم را تولید کنندگان برتر به بازار ارائه می نمایند، پس هر یک از خریداران برای به دست آوردن مزیت های بیشتر حتما باید به این مراکز مراجعه کرده و خرید خود را انجام دهند.

معتبرترین پودر تالک مخصوص فوم پلیمری

پودر تالک مخصوص فوم پلیمری، به عنوان یکی از محصولات معتبر و با کیفیت در دنیای صنعت پلیمر، توانسته است جایگاه بسیار مهمی را در بین تولیدکنندگان و استفاده کنندگان این حوزه به دست آورد. این پودر، با ترکیبی منحصر به فرد از تالک طبیعی و مواد شیمیایی با کیفیت بالا، برای بهبود ویژگی های فوم پلیمری استفاده می شود. معتبرترین پودر تالک مخصوص فوم پلیمری، با داشتن استانداردهای بین المللی کیفیت و تضمین کیفیت، توانسته است رضایت و اعتماد تولیدکنندگان و مصرف کنندگان را به خود جلب کند. این پودر با اثرات مثبتی بر روی ویژگی های مکانیکی، حرارتی و ظاهری فوم پلیمری، عملکرد بهتری را برای محصولات نهایی فراهم می کند.
تولیدکنندگانی که از معتبرترین پودر تالک مخصوص فوم پلیمری استفاده می کنند، بهره وری بالا، کاهش هزینه ها و بهبود کیفیت محصولات خود را تجربه می کنند. همچنین، استفاده از این پودر باعث کاهش وزن و افزایش سختی فوم پلیمری می شود که این ویژگی ها در کاربردهای مختلفی مانند صنایع خودروسازی، الکترونیک و بسته بندی بسیار مهم و ارزشمند است. با توجه به تمامی ویژگی های مذکور، معتبرترین پودر تالک مخصوص فوم پلیمری به عنوان یک ابزار بسیار مؤثر و کارآمد در صنعت پلیمر، انتخاب بسیار مناسبی است. در نتیجه، تولیدکنندگان و صنعتگران می توانند با اطمینان کامل از کیفیت و عملکرد برتر این پودر استفاده کنند و به بهبود فرآیندهای تولید خود بپردازند.
گروه صنعتی آروشا، معتبرترین تولید کننده پودر های معدنی به منظور بازدهی بالای تالک مخصوص فوم پلیمری از مرغوب‌ترین مواد اولیه استفاده می‌نماید. به همین علت تولیدات کارخانجات مجموعه از خواص عالی و مفید تالک به صورت کامل بهره مند می باشند. این امر باعث افزایش سطح کیفی کالاهای ساخته در صنعت پلاستیک سازی خواهد شد. در نتیجه فروش پودر تالک نیز افزایش می یابد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 25

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت