پودر تالک مشهد و کیفیت منحصر به فرد در تولید

4.9
(60)

فراوری پودر تالک مشهد بر مبنای تکنیک های جدیدتر و مدرن در تامین نیاز صنعتگران موثر شناخته شده است و با فعالیت های از این قبیل تولیدکنندگان به راحتی می ‌توانند به تامین نیاز صنایع داخلی پرداخت و از خروج ارز و واردات این تولیدات جلوگیری نمایند.

پودر تالک مشهد

پودر تالک در کاغذ سازی

مواد معدنی همچون پودر تالک و کربنات کلسیم جزو پرکننده های شناخته شده و بسیار موثر در صنعت کاغذ سازی هستند و زمانی که خمیر های کاغذ که به کمک الیافی مانند چوب ها ساخته می شوند، برای پوشش دهی سطوح در دستگاه ها و تجهیزات کاغذسازی قرار می ‌گیرند، این مواد پرکننده فاصله بین الیاف موجود در کاغذ را پر کرده و باعث می ‌شوند که کاغذ صافی برای نوشتن تولید گردد، تالک به عنوان پرکننده می تواند دیگر خواص کاغذ را هم بهبود بخشد، به عنوان مثال باعث بهبود قابلیت چاپ و کاهش کشش سطحی و کاهش تیرگی های این محصولات می گردد، تالک می ‌تواند توانایی کاغذ را برای جذب جوهر افزایش دهد و در حال حاضر حدود ۱۶ درصد از تالک تولید شده در کشور های پیشرفته به مصرف صنایع کاغذ سازی می رسد.

مرکز اصلی خرید پودر تالک سبز
>>

جدول آنالیز پودر تالک افغان

Element (%)Measure
sio2 52.41
k2o 0.01
p2o5 0.06
al2o3 1.52
tio2 0.10
fe2o3 2.8
mgo 36.74
cao 0.75
na2o 0.01

 پودر تالک در کشاورزی و دامپروری

پودر تالک یکی از مواد معدنی است که در صنایع مختلف، از جمله کشاورزی و دامپروری استفاده می شود. این ماده با ویژگی های خاص خود، به عنوان یک عامل جذب رطوبت و ضدعفونی کننده، در بهبود شرایط رشد و توسعه گیاهان کشاورزی مؤثر است. همچنین، استفاده از پودر تالک در دامپروری نیز به عنوان یک ماده جاذب رطوبت برای حفظ تمیزی و سلامت پوست حیوانات مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین، از تالک به عنوان یک ماده کارآمد و متعدد الاستفاده در این صنایع، بهره برداری می شود.
پودر تالک به دلیل داشتن خاصیت ضد چسبندگی مانع از ایجاد گلوله در فرآیند های تولید کود ها و سموم کشاورزی می شود و  به راحتی می ‌تواند عوامل رطوبت را در این فرآیند های تولید دفع کند؛  پودر تالک جهت جلوگیری از آلودگی غذایی در صنعت دامپروری هم به مصرف می رسد و در برابر آفت ها به عنوان سم ضد افت شناخته شده می باشد.

تولید عمده پودر تالک

تولید عمده پودر تالک به خودکفا بودن کشور و تامین نیاز صنعتگران وابسته به این محصولات کمک زیادی می نماید و تولیدکنندگان فعال در این رابطه باید با به دست آوردن آماری از میزان مصرف به صورت سالانه به تکمیل ظرفیت های تولیدی پرداخته تا بدون هیچ گونه محدودیتی این ترکیبات را در اختیار مصرف کنندگان داخلی قرار دهند.

در حال حاضر برای تولید عمده پودر های تالک سرمایه‌ گذاری‌ های زیادی انجام می‌ شود و از این طریق از واردات این محصولات جلوگیری شده و به جای خروج ارز از مرز های داخلی ایران ایجاد اشتغال زایی بیشتر در داخل کشور فراهم می گردد.

شرکت آروشا پودر جزو تولیدکنندگان برتر پودر تالک است که نسبت به سال های گذشته ظرفیت های تولید این محصولات را به صورت روزانه چندین برابر نموده است و جزو  تامین کنندگان اصلی این محصولات برای تمامی صنایع نیز می باشد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت