پودر سنگ جوشقان مخصوص نماشسته

4.9
(51)

شما در حال بازدید از سایت بزرگترین کارخانه تولید پودر سنگ جوشقان مخصوص نماشسته هستید . گروه صنعتی کارخانجات آروشا با مطالعات علمی و بررسی آزمایشگاهی ساختار سنگهای مختلف ، نسبت به شناسایی و انعقاد قرارداد خرید سنگ جوشقان مرغوب از معادن مطرح منطقه جوشقان قالی استان اصفهان اقدام نموده است . به واسطه تجربیات سالهای متمادی این مجموعه در تولید انواع پودرهای میکرونیزه از قبیل پودر کربنات کلسیم صنعتی ، پودر تالک صنعتی و … نسبت به تولید پودر سنگ جوشقان با کیفیت بالا و رنگ روشن متناسب با ساختار ملات نماشسته و ملات نمای رومی اقدام گردید.

قیمت عمده پودر سنگ جوشقان

بررسی مشخصات پودر سنگ جوشقان

پودر سنگ جوشقان که از کوبش سنگ های معدنی جوشقان تولید می گردد. به عنوان بهترین افزودنی در صنعت ساخت و ساز برای افزایش کیفیت بتن مورد توجه قرار می‌ گیرد. این ترکیب علاوه بر کاهش هزینه های تولید بتن، باعث افزایش مقاومت بتن های تولید شده می شود. به واسطه اندازه ذرات ریز پودر سنگ های جوشقان و همچنین چسبندگی بالای آنها در حال حاضر در صنعت کاشی کاری و سرامیک کاری از پودر سنگ جوشقان همراه با سیمان سفید به عنوان بهترین نوع دوغاب استفاده می گردد. پودر سنگ جوشقان با هدف پاشیدن بر روی قیرگونی ها و ایجاد عایق بندی بیشتر نیز در مش بندی های بسیار ریزی مورد استفاده قرار می‌ گیرد. تولید پودر سنگ جوشقان در حال حاضر به کمک تجهیزات به روز و پیشرفته انجام می پذیرد و مش بندی دقیق از این پودر سنگ ها در دسترس صنعتگران در سراسر کشور قرار می گیرد.

عرضه کننده پودر سنگ جوشقان کیلویی
>>

آنالیز شیمیایی پودرسنگ جوشقان سفید

Element (%)Measure
sio2 1.7
al2o3 0.6
fe2o3 0.2
cao 54.4
mgo 0.3
loi 42.55
whiteness 91

قیمت پودر سنگ جوشقان

معادن جوشقان اصفهان به عنوان بهترین منابع برای تهیه انواع سنگ های معدنی و به دنبال آن تهیه پودر های میکرونیزه معدنی قابل توجه تمامی صنعتگران و کارخانه های تولید کننده پودر های میکرونیزه قرار می گیرند. به دلیل اینکه سنگ های جوشقان، سنگ های متفاوت و با کیفیت بوده و میزان تولید پودر سنگ از آنها بسیار کمتر از دیگر سنگ های معدنی می باشد، قیمت پودر سنگ های جوشقان در رنج های بالاتری نسبت به دیگر پودر سنگ ها اعلام می گردد. البته می‌ توان گفت ویژگی های فیزیکی خاص این پودر سنگ ها باعث شده است که در حال حاضر کاربرد های بی نظیری در صنایع مختلف داشته باشند. ولی زمینه اصلی مصرف این محصولات در نماکاری ساختمان ها دیده می شود. به این صورت که این پودر سنگ ها به تنهایی یا در ترکیب با سیمان سفید برای نماکاری ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. قیمت پودر سنگ جوشقان تولید شده توسط کارخانه های سنگ کوبی در نقاط مختلف کشور بسیار متفاوت اعلام می گردد چرا که از روش های مکانیکی و سنتی و همچنین از روش های مدرن و پیشرفته برای تولید این پودر های میکرونیزه استفاده می‌ شود و در هر یک از این شرایط هزینه های تولید با یک دیگر تفاوت هایی دارند.

پودر سنگ جوشقان اصلی

پودر سنگ جوشقان مرغوب را از کجا بخریم ؟

به دلیل زیبایی بصری و استحکام مناسب نمای شسته ، اجرای این گونه نما مورد استقبال بسیاری از سازندگان مسکن ویلایی قرار گرفته است. به همین جهت بحث خرید مصالح این بخش از ساختمان سازی از رونق مناسبی برخوردار شده است.   متاسفانه در بازار هر محصولی که مورد توجه و استقبال مشتریان قرار بگیرد، از طرف افراد سودجو ، عرضه محصول بی کیفیت و ارزان قیمت عملیاتی می شود. و بسیاری از مشتریان به دلیل عدم شناخت و اطلاعات فنی لازم با خرید محصول بی کیفیت و ارزان قیمت بهترین بخش ساختمان ، یعنی نما و ظاهر ساختمان را در معرض خطر قرار می دهند. خسارت مادی و معنوی استفاده از مصالح بی کیفیت در نمای ساختمان به سادگی قابل جبران نخواهد بود . لذا توصیه می شود سازندگان و معماران و صاحبان ساختمان های ویلایی به منظور اجرای یک نمای زیبا و ماندگار و دائمی ، مصالح مورد نیاز خود را از مراکز و کارخانه تولید مستقیما و بدون واسطه خریداری نمایند.
همچنین ضروری است کیفیت پودر سنگ جوشقان اصل را قربانی قیمت پائین برخی پودرهای نامرغوب و فرعی ننمایند. پودر سنگ جوشقان اصل سفیدتر از بقیه پودرها می باشد و به ساختار نماشسته استحکام بینظیری می دهد و در ترکیب با سیمان سفید و سنگ دانه بندی جوشقان ملاتی محکم و زیبا و مقاوم در برابر تغییرات دمای محیط در اختیار شما قرار می دهد. بهترین پودرسنگ جوشقان ممتاز از خردایش سنگ معادن منطقه جوشقان قالی استان اصفهان توسط مجموعه صنعتی آروشا تولید ، بسته بندی و روانه بازار مصرف داخل و خارج از ایران می شود .

کارخانه پودر سنگ جوشقان مخصوص نماشسته

دلیل اینکه بسیاری از فعالان حوزه صنعتی و ساختمانی ، مجموعه آروشا را برای همکاری انتخاب می کنند عبارت است از :

  • سابقه 40 ساله در تولید انواع پودرهای معدنی
  • آشنایی علمی و تجربی با ساختار انواع سنگ های معدنی
  • گردآروی و بررسی و مطالعه بازخورد و تجربیات مشتریان در استفاده از انواع پودرها
  • رفع نواقص شیمیایی و ساختاری پودرهای معدنی به منظور کاهش میزان مشکلات مصرف کننده
  • فروش مستقیم و بدون واسطه
  • کیفیت بالای محصولات
  • شبکه گسترده ارسال محصول
  • بسته بندی مناسب

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 51

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت