پودر سنگ ساختمانی را از کدام شرکت بخریم

4.8
(41)

وقتی تصمیم به خرید یک کالا می گیرید همیشه می خواهید بهترین نوع آن کالا یا محصول را تهیه کنید . خوب این رویه بسیار درست است اما سوال این است که از کجا بهترین نوع آن محصول را باید شناسایی و از کدام تولید کننده تهیه کنیم ؟ ما در این مقاله می خواهیم در مورد این که پودر سنگ ساختمانی را از کدام شرکت بخریم با شما صحبت کنیم.

پودر سنگ ساختمانی را از کدام شرکت بخریم

ویژگی های شرکت تولید کننده پودرسنگ مرغوب

صداقت یکی از ویژگی هایی است که شرکت هایی که ما از آن ها خرید می کنیم باید داشته باشند، برای مثال اگر شرکتی در مورد درجه ی کیفیت محصول خود به مشتری دروغ بگوید این شرکت برای خرید مناسب نیست . آروشا همیشه و در هر زمانی صداقت را جز ارکان غیر قابل تغییر خود قرار داده است به خاطر همین موضوع ، روز به روز  مشتریان پودر سنگ ساختمانی آروشا افزاش پیدا می کند . آروشا در قیمت صادق است ، در کیفیت صادق است ، در زمان تحویل کالا صادق است . آروشا در مسیر صداقت حرکت می کند.

زمان تحویل کار مهم است ، اگر شما سفارش پودر سنگ ساختمانی بدهید و شرکت به شما بگوید که آن را طی یک ماه آینده به شما تحویل  می دهد در حالی که شما آن را طی پانزده روز آینده نیاز دارید ، چه اتفاقی می افتد . خوب معلوم است برنامه ریزی شما به هم می ریزد و خیلی از کارهای شما عقب می افتد . شرکتی مانند آروشا با داشتن کادر و تجهیزات تولید حرفه ای همیشه توانسته است سفارش های مشتریان خود  را در کوتاه ترین زمان ممکن آماده نماید.

کارخانه پودر سنگ ساختمانی
>>

ورودی مواد اولیه به کارخانه تولید پودرسنگ دو نوع می باشد:
لاشه سنگبری ها و سنگ معدنی
لاشه سنگبری ها افقد هر نوع کیفیت و استحکام برای تولید برای پودرسنگ ساختمانی می باشد ، اما سنگ های معدنی به دلیل کیفیت و خلوص مناسب کربنات کلسیم آن ، یک پودرسنگ با کیفیت بسیار مناسب را به چرخه تولید هدیه می نمایند . علت بسیاری از قیمت های پایین پودر در بازار در استفاده از نوع مواد اولیه می باشد. لاشه سنگبری ها بدون هیچ هزینه ای تحویل کارگاه غیر مجاز تولید پودر می گردد و محصول بی کیفیت تولید شده با  قیمت پایین روانه بازار مصرف می گردد .

آنالیز شیمیایی پودرسنگ معمولی قم

Element (%)Measure
sio2 1.00
al2o3 1.03
fe2o3 0.1
cao 54.65
mgo 0.3
loi 42.55
whiteness 79

کاربرد پودر سنگ در ساخت و ساز

پودر سنگ در صنعت ساخت و ساز جایگاه ثابتی را برای خود به دست آورده است و علاوه بر تهیه ملات در تولید مصالح ساختمانی مانند کاشی، سرامیک، سیمان و موزاییک استفاده می گردد؛ این ترکیبات دارای چسبندگی فوق العاده بالایی هستند و با رنگ سفید درخشان در صنعت ساخت و ساز بیشترین درخواست ها را به خود اختصاص می‌ دهند چرا که در این شرایط حتی سازندگان ساختمانی می توانند از آن به عنوان پودری سفید و مناسب برای اجرای پروژه های نمای ساختمان هم بهره برداری نمایند.

شایان ذکر است که برای تولید پودر سنگ های مخصوص صنعت ساخت و ساز از انواع سنگ های کربنات کلسیم، آهک، گرانیت، گچ و مرمر استفاده می شود که تمامی این سنگ ها از نظر ساختار مولکولی و مشخصات کانی شناسی در گروه سنگ های کلسیمی قرار می‌ گیرند که ویژگی های متفاوت و رنگ های مختلفی نیز دارند، ولی به صورت کلی چسبندگی بالای آن ها و قابلیت اختلاط با دیگر مواد اولیه را در خود گنجانده اند.

در هر صورت می توان گفت کاربرد پودر سنگ ها علاوه بر صنعت ساخت و ساز در بسیاری از صنایع دیگر هم دیده می‌ شود که در این میان می‌ توان به استفاده از این ترکیبات در صنایع تولید فولاد اشاره کرد؛  این ترکیب معمولاً در جمع آوری سرباره ها و به عنوان یک گدازاور در این صنعت مورد بهره‌ برداری قرار می‌ گیرد؛ این ترکیبات برای تصفیه فاضلاب های شهری که دارای میکروب ها و فلزات سنگین هم هستند قابل بهره برداری می باشند.

معتبرترین کارخانه تولید پودر سنگ ساختمانی

وقتی صحبت از با ارزش بودن مشتری های یک شرکت می کنیم سرمایه اجتماعی آن شرکت به ذهن خطور می کند . برای مثال شرکتی که هیچ ارزشی برای مشتریان خود قائل نیست به خیال این که مشتری هرگز نخواهد فهمید ، یک محصول بی کیفیت را به جای یک محصول با کیفیت به مشتری می فروشد . یا به دروغ وعده هایی را به مشتری می دهد که قرار نیست به هیچ یک از آن وعده ها جامه ی عمل بپوشاند . شرکت آروشا ارزش زیادی برای مشتریان خود قائل است به طوری که حاضر است هزینه ی بسیاری بکند تا مشتری ها از پودر سنگ ساختمانی آروشا راضی باشند. بهترین نوع پودر سنگ ساختمانی را از مجموعه صنعتی آروشا خریداری نمائید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 41

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت