پودر سنگ مخصوص تولید آجر

4.8
(40)

پودر سنگ مخصوص تولید آجر یکی از دهها محصول استراتژیک و انحصاری مجموعه کارخانجات آروشا می باشد که به واحدهای تولید انواع آجر ساختمانی عرضه می گردد. مشتریان پودر سنگ مخصوص تولید آجر می توانند جهت سفارش محصول با کارشناسان فروش کارخانه آروشا تماس حاصل نمایند.

پودر سنگ مخصوص تولید آجر

پودر سنگ مخصوص تولید آجر

پودر سنگ مخصوص تولید آجر آروشا به عنوان یک ماده تخلخل زا در ساختار آجر بکار گرفته می شود. پودر سنگ آروشا در هنگام پخت آجر ، گاز دی اکسید کربن را از ترکیب آجر خارج می نماید و سبب تخلخل و سبکی آجر می شود. شایان ذکر است ضمن سبک شدن وزن آجر ، مقاومت آن به دلیل کلسیت موجود در پودر سنگ افزایش می یابد.
آجرهایی که  پودرسنگ آروشا در فرآیند تولید آنها بکار گرفته شده است ضمن اینکه سبک می باشند، وزن کلی سازه ساختمانی نیز کاهش یافته و قدرت ساختمان در مقابل تحمل زلزله افزایش می یابد . لذا تولید کنندگان این نوع آجر ، به این مزیت محصولی که تولید می نمایند در مقابل بررسی مشتریان افتخار می نمایند.
از مزیت های دیگر  کاهش هزینه حمل و نقل بواسطه کاهش وزن آجر می باشد .
پودرسنگی که برای تولید آجر به کار می رود خصوصیات منحصر به فردی دارد لذا هر پودر سنگی را نمی توان در ساخت آجر بکار برد. یکی از این خصوصیت های مهم این است که درصد کلسیم پودر سنگ باید بالا باشد . به عبارت دیگر پودر سنگ از لحاظ برخورداربودن کلسیم ، غنی باشد.

فروش پودرسنگ مخصوص تولید موزائیک
>>

آنالیز شیمیایی پودرسنگ ممتاز سفید

Element (%)Measure
sio2 0.07
al2o3 1.05
fe2o3 0.03
cao 54.95
mgo 0.3
loi 43.1
whiteness 87

علت کاهش وزن آجر تولید شده با پودر سنگ آروشا

۱) جداسازی گاز کربنیک از خمیر آجر
۲) جلوگیری از تراکم مواد در زمان پخت آجر

در تحقیقی که صورت گرفت افزودن ۱۵ درصد پودر سنگ آهک پرکلسیم به مواد تشکیل دهنده آجر ، رفتار انبساطی و مقاومت خمشی – کششی آجر بهبود پیدا کرد.

نتایج حاصل از تجربیات واحدهای تولیدی نشان داد افزودن پودر سنگ به میزان ۵ الی ۱۰ درصد وزن خمیرمایه آجر مناسب است.

برای اینکه آجری سبک تولید شود خاک بکارگرفته شده در آجر می بایست قلیایی باشد.
پودر سنگ آهک به عنوان یک ماده قلیایی این وظیفه را برعهده خواهد داشت.
مزیت اصلی استفاده از پودر سنگ در تولید آجر، جلوگیری از ترک خوردن آن پس از خشک شدن می باشد. زیرا پودر سنگ از انتشار فلوئور در فرآیند تولید و خشک شدن آجر ممانعت بعمل می آورد.

مزایای استفاده از پودر سنگ در تولید آجر

  • باعث سبکی وزن آجر می شود بدلیل تخلخل و خروج گاز کربنیک
  • از ترک خوردن آجر پس از خشک شدن جلوگیری می کند
  • جلوگیری از جمع شدن پخت و متراکم شدن بدنه آجر
  • افزایش خاصیت عایق حرارتی آجر
  • افزایش مقاومت آجر
  • کاهش هزینه تولید ، حمل و نقل
  • افزایش مقاومت سازه ساختمانی در مقابل زلزله

نحوه سفارش پودر سنگ

با در نظر گرفتن اهمیت استفاده از پودر سنگ در تولید آجر می‌ توان عنوان کرد انتخاب بهترین محصولات و نحوه استفاده از آنها از اهمیت بسیار بیشتری برخوردار می باشد و باید واحد های مصرفی این محصولات با کارخانه های تولیدکننده در ارتباط بوده تا بتوانند با انتخاب نوع مناسب این محصولات بهره‌ برداری لازم را انجام دهند.

در مجموع موارد گفته شده بهترین روش برای برخورداری مصرف کنندگان از این محصولات سفارش مستقیم از کارخانه های تولید کننده برتر همچون اروشا پودر می باشد؛ در مجموعه آروشا پودر سفارش این محصولات هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری امکان پذیر می باشد.

شایان ذکر است که نحوه سفارش حضوری و اینترنتی پودر سنگ با یکدیگر کاملا متفاوت می باشد و برای خرید حضوری متقاضیان حتماً باید آن بعد مسافتی را طی کرده و خرید این محصولات را انجام دهند؛ در سفارش اینترنتی خریدار می تواند از طریق همین وب سایت اینترنتی با مشاورین شرکت اروشا پودر در ارتباط قرار گرفته و بعد از اطمینان از کیفیت و قیمت پودر سنگ نسبت به سفارش آن اقدام کند.

همچنین برای تکمیل گفته های خود ما این اطمینان را به تمامی متقاضیان می‌ دهیم که در سفارش حضوری و غیرحضوری انواع پودر سنگ تخفیفات ویژه‌ ای در نظر گرفته می‌شود و متقاضیان می‌ توانند با این فرآیند، از صرفه اقتصادی بالایی برخوردار شده و این محصولات را در حجم بیشتری بهره برداری نمایند. جهت سفارش و خرید انواع پودر سنگ و کربنات کلسیم مورد نیاز، با کارشناسان فروش آروشا تماس حاصل فرمائید .

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 40

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت