پودر سنگ نمای رومی

با عنایت به مقاومت بسیار مناسب پودر سنگ و سیمان سفید برای اجرای نمای رومی و قیمت تمام شده پایین این مصالح ، بکارگیری نمای رومی نسبت به سایر نماها اعم از شیشه ای و آجر نما و سنگ بسیار به صرفه می باشد. نماهای سیمان شسته با عناوینی همچون نمای رومی، نمای چکشی، نمای تیشه ای، نمای کلنگی، نما شسته، نمای کمچه ای و نمای تگری شناخته می شوند. برای اجرای نمای شسته بهترین پودر سفید و استاندارد : پودر سنگ نمای رومی آروشا می باشد.

کربنات کلسیم CaCo3

نمای سیمان سفید و پودر سنگ

برای اجرای این نما ، ملات خمیری شکل حاوی پودر سنگ نمای رومی آروشا و سیمان سفید آماده می شود .  سپس از طریق ماله های پلاستیکی روی دیوار به ضخامت یک سانتی متر خمیر نما پخش می شود . بوسیله تخته ماله نرم و اسفنجی روی سطح ماساژ داده می شود تا سطح صاف و صیقلی بدست آید.
به موازات اجرای تخته ماله به سطح نما آب پاشیده می شود تا از ترک و فروپاشی ملات جلوگیری شود . پس از اتمام نما ، به مدت چند روز و در هر روز دو الی سه دفعه سطح آب داده می شود تا به استحکام لازم برسد. استفاده از پودر سنگ های بی کیفیت در این نوع نما ، رنگ و ساختار نمای ساختمان را با مشکل جدی مواجه می کند.

تولید پودر ماستیک کناف بسته بندی

نمای رومی سیمان شسته

اجرای نمای سیمان شسته به دو صورت انجام می پذیرد. نخست اینکه بعد از زیرسازی سطح ، ملات خمیری حاوی پودر سنگ نماشسته و سیمان سفید بر روی دیوار قرار گرفته و سپس سنگدانه های ریز رنگی (از جنس مرغوب سنگ جوشقان و در کارخانه آروشا تولید انبوه آن در حال انجام می باشد) به روی سطح پاشیده می شود . بوسیله ماله و اسفنج نسبت به استحکام قرارگیری سنگ دانه ها اقدام شده و با پاشیدن آب روی نما تاحدودی سنگدانه ها مشخص می شوند.
و روش دوم اجرای نمای سیمان شسته به این شکل است که مخلوط سیمان سفید و پودرسنگ نما و سنگ دانه بندی یکجا ساخته شده و با ضخامت یک الی 3 سانت بر روی سطح کشیده می شود .
قبل از خشک شدن سطح همزمان با کشیدن ماله بر روی سطح با پاشیدن آب نما صیقلی می شود . در انتها سطح نما را با اسفنج مرطوب ماساژ می دهند تا سنگ دانه ها مشخص گردند.

به خبری که هم اکنون منتشر شد توجه فرمائید
قیمت پودر بندکشی شیراز

پودرسنگ سیمانکاری نماشسته

کارخانه تولید پودر سنگ نمای رومی

گروه صنعتی کارخانجات آروشا بعنوان بزرگترین مرکز تولید تخصصی پودرها معدنی صنایع کشور ، تامین پودر سنگ اجرای نماشسته بسیاری از مجتمع های مسکونی و ویلاهای شخصی را بر عهده دارد . بواسطه کیفیت بسیار بالای پودر سنگ کارخانه آروشا و پایداری و مقاومت مناسب آن در برابر تغییرات آب و هوایی ، استقبال مشتریان از این نوع پودر رو به افزایش می باشد. شما می توانید از طریق این سایت و ارتباط با مدیران فروش کارخانه ، سفید ترین پودر سنگ نماکاری را ثبت سفارش نمائید. ارسال بار به سراسر کشور در کوتاه ترین زمان ممکن انجام پذیر می باشد.

جدیدترین اخبار سایت