پودر سنگ نمای رومی

با عنایت به مقاومت بسیار مناسب پودر سنگ و سیمان سفید برای اجرای نمای رومی و قیمت تمام شده پایین این مصالح ، بکارگیری نمای رومی نسبت به سایر نماها اعم از شیشه ای و آجر نما و سنگ بسیار به صرفه می باشد. نماهای سیمان شسته با عناوینی همچون نمای رومی، نمای چکشی، نمای تیشه ای، نمای کلنگی، نما شسته، نمای کمچه ای و نمای تگری شناخته می شوند. برای اجرای نمای شسته بهترین پودر سفید و استاندارد : پودر سنگ نمای رومی آروشا می باشد.

کربنات کلسیم CaCo3

لیست قیمت پودر سنگ نما رومی

با توجه به تاثیر گذاری متغیر های بسیار زیاد بر روی قیمت پودر سنگ نما رومی، مصرف کنندگان و متقاضیان این محصولات به دنبال راه حلی برای رسیدن به محصولی درجه یک و با قیمت مناسب می باشند. مجموعه آروشا پودر جهت برآورد نیاز تمامی صنایع داخلی محصولات درجه یک خود را به صورت مستقیم و با قیمت عادلانه ارائه می‌ نماید. لیست قیمت پودر سنگ نما رومی در این کارخانه بسیار مناسب اعلام می گردد. قیمت مناسب به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه تمامی محصولات می باشد. البته برای صادرات پودر سنگ نما رومی قیمت ها متفاوت  اعلام می گردد چرا که در این زمینه نحوه بسته بندی محصولات با یک دیگر کاملاً متفاوت است و در واقع مجموعه‌ آروشا با در نظر گرفتن کشور هدف برای صادرات، نوع بسته بندی را انتخاب کرده و با قیمت های مناسب در اختیار تمامی متقاضیان قرار می دهد.

معتبر ترین شرکت پودر سنگ نماشسته

همان طور که گفتیم مجموعه صنعتی آروشا پودر در حال حاضر به عنوان معتبرترین شرکت پودر سنگ نماشسته، فعالیت‌ های تجاری خود را به انجام می رساند. این کارخانه تمام محصولات خود را بر اساس استاندارد های جهانی و با کیفیت بالا تولید کرده و با حداقل قیمت در اختیار مصرف کنندگان داخلی قرار می دهد. فرایند تولید پودر سنگ نماشسته در این مجموعه به کمک بهترین مواد اولیه و پیشرفته ترین دستگاه ها انجام می پذیرد چرا که خریداران معتبر در اولین مرحله خرید محصولات به کیفیت آن ها توجه می نمایند و مانور بر روی کیفیت بهترین پودر سنگ ها می تواند در افزایش فروش این مجموعه تاثیراتی داشته باشد. پودر سنگ نماشسته از کوبش سنگ های معدنی با درجه کیفیت های متفاوت تولید می گردد و در واقع بر اساس همین تفاوت مواد اولیه، از این محصولات با اهداف خاصی در صنعت ساخت و ساز استفاده می شود.

نمای سیمان سفید و پودر سنگ

برای اجرای این نما ، ملات خمیری شکل حاوی پودر سنگ نمای رومی آروشا و سیمان سفید آماده می شود .  سپس از طریق ماله های پلاستیکی روی دیوار به ضخامت یک سانتی متر خمیر نما پخش می شود . بوسیله تخته ماله نرم و اسفنجی روی سطح ماساژ داده می شود تا سطح صاف و صیقلی بدست آید.
به موازات اجرای تخته ماله به سطح نما آب پاشیده می شود تا از ترک و فروپاشی ملات جلوگیری شود . پس از اتمام نما ، به مدت چند روز و در هر روز دو الی سه دفعه سطح آب داده می شود تا به استحکام لازم برسد. استفاده از پودر سنگ های بی کیفیت در این نوع نما ، رنگ و ساختار نمای ساختمان را با مشکل جدی مواجه می کند.

فروش پودرسنگ بندکشی مازندران
>>

نمای رومی سیمان شسته

اجرای نمای سیمان شسته به دو صورت انجام می پذیرد. نخست اینکه بعد از زیرسازی سطح ، ملات خمیری حاوی پودر سنگ نماشسته و سیمان سفید بر روی دیوار قرار گرفته و سپس سنگدانه های ریز رنگی (از جنس مرغوب سنگ جوشقان و در کارخانه آروشا تولید انبوه آن در حال انجام می باشد) به روی سطح پاشیده می شود . بوسیله ماله و اسفنج نسبت به استحکام قرارگیری سنگ دانه ها اقدام شده و با پاشیدن آب روی نما تاحدودی سنگدانه ها مشخص می شوند.
و روش دوم اجرای نمای سیمان شسته به این شکل است که مخلوط سیمان سفید و پودرسنگ نما و سنگ دانه بندی یکجا ساخته شده و با ضخامت یک الی 3 سانت بر روی سطح کشیده می شود .
قبل از خشک شدن سطح همزمان با کشیدن ماله بر روی سطح با پاشیدن آب نما صیقلی می شود . در انتها سطح نما را با اسفنج مرطوب ماساژ می دهند تا سنگ دانه ها مشخص گردند.

پودرسنگ سیمانکاری نماشسته

کارخانه تولید پودر سنگ نمای رومی

گروه صنعتی کارخانجات آروشا بعنوان بزرگترین مرکز تولید تخصصی پودرها معدنی صنایع کشور ، تامین پودر سنگ اجرای نماشسته بسیاری از مجتمع های مسکونی و ویلاهای شخصی را بر عهده دارد . بواسطه کیفیت بسیار بالای پودر سنگ کارخانه آروشا و پایداری و مقاومت مناسب آن در برابر تغییرات آب و هوایی ، استقبال مشتریان از این نوع پودر رو به افزایش می باشد. شما می توانید از طریق این سایت و ارتباط با مدیران فروش کارخانه ، سفید ترین پودر سنگ نماکاری را ثبت سفارش نمائید. ارسال بار به سراسر کشور در کوتاه ترین زمان ممکن انجام پذیر می باشد.

جدیدترین اخبار سایت