قیمت پودرماستیک بسته بندی 5 کیلویی

0
()

استفاده از پودر ماستیک در امر صنعت نقاشی ساختمان مدت زمان زیادی است، که در بین نقاشان ساختمان از رواج گسترده ای برخوردار شده است. این نوع محصول به خاطر کاربرد های مختلفی که در صنایع ساختمان سازی دارد، در بین مردم از اهمیت خاصی برخوردار است. هم اکنون تولید کنندگان زیادی در زمینه تولید این نوع پودر در حال فعالیت هستند. قیمت پودرماستیک بسته بندی ۵ کیلویی بست’ی به کیفیت این پودر و میزان عرضه و تقاضا برای این محصول دارد.

شرکت تولید پلی اتیلن وکس قم

شرایط نگهداری پودرماستیک بسته بندی

اگر می خواهید رنگ آمیزی ساختمان شما ایده آل شود و نتیجه بهتری به شما بدهد. استفاده از پودر ماستیک برای گرفتن در های موجود در دیوار ساختمان می باشد. این نوع پودر بر روی دیوار های کنافی بسیار کاربرد دارد. اگر از این پودر قبل از رنگ آمیزی برای بتونه کاری از این پودر استفاده شود، نیازی به زدن چند بار رنگ بر سطح دیوار ها نمی باشد. قبل از انجام هر گونه استفاده از پودر ماستیک بهتر است، سطوح دیوار ها را از گرد و غبار تمیز کنید.  شرایط نگهداری پودر ماستیک به این صورت می باشد:

  • کیسه های حاوی پودر ماستیک باید در محل خشک نگهداری شود سعی کنید بر روی پالت نگهداری شود.
  • این پودر باید از آب، رطوبت، گرما، نور به دور باشد، تا کیفیت آن همچنان حفظ شود‌.
  • در بسته بندی های استاندارد قرار داشته باشد، به طوری که هوا به آن نفوذ پیدا نکند.
  • این پودر تا ۶ ماه پس از تولید قابل استفاده می باشد.
  • در صورت باز شدن بسته های پودر بتونه  ماستیک باید در کوتاه ترین زمان ممکن استفاده سود، در واقع ظرف مدت ۷۲ ساعت باید مصرف شود.
  • اگر خمیر ماستیک آماده شد باید به طور تقریبی در زمان مدت معینی حتما استفاده شود.
  • مرکز فروش کلسیم کربنات شیراز
قیمت بتونه درزگیر بسته بندی 5 کیلویی
>>

مرکز فروش پودر بتونه ماستیک بسته بندی

مرکز فروش پودر بتونه ماستیک بسته بندی  برای فروش این نوع پودر از روش های مختلفی که در بازار است، استفاده می کند. این مرکز فروش می تواند برای فروش این نوع پودر یا از مصالح فروشی سطح شهر استفاده کرد. که برای این کار باید به محله و شهر خود رفته و اقدام به فروش این نوع محصول کنند.

اما با توجه به شلوغی شهر و ترافیک در شهر های مختلف می توان از روش غیر حضوری نیز استفاده کرد. این مرکز با به هم گیری از فروشگاه اینترنتی و آنلاین می توانند این محصول را به راحتی در بین متقاضیان این محصول به فروش برسانند. فروش پودر ماستیک با استفاده از این فروشگاه بسیار مقرون به صرفه می باشد. زیرا هم در وقت و انرژی افراد صرفه جویی می شود. هم می توان از تخفیفات ویژه این فروشگاه استفاده کرد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: / 5. تعداد موافقین :

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت