بازار بزرگ تولید و فروش پودر رنگ اخرا

4.9
(42)

امروز با موضوعی مهم، یعنی بازار بزرگ تولید و فروش پودر رنگ اخرا در خدمت شما همراهان همیشگی گروه صنعتی آروشا هستیم. همانطور که میدانید پودر اخرا هرمز یک اکسید آهن معدنی قرمز رنگ است. ترکیبی از آهن و اکسیژن که زیست پذیر و قابل تجزیه می باشد و به فراوانی در طبیعت یافت میشود. از قدیمی ترین مواد معدنی طبیعی پر کاربرد که تا به الان بشر به خود دیده است. پودر اخرا خاک هرمز دارای رنگدهی بسیار بالا طبیعی است که اصلی ترین دلیل مورد توجه قرار گرفتن و استفاده بسیار از آن همین است. با توجه به نقش مهم این پودر در صنایع مختلف اعم از رنگ سازی، صنایع آرایشی، صنایع الکترونیک و … تولید آن رونق گرفته است.

بازار بزرگ تولید و فروش پودر رنگ اخرا

پودر اخرا با برند آروشا

گروه کارخانجات آروشا با برند تجاری آروشا در زمینه ی تولید پودر معدنی در کشور همواره پیشرو بوده است. اکنون به منظور تامین مواد مورد نیاز صنایع کشور، برند آروشا یکی از معتبر ترین شرکت ها در بازار بزرگ تولید و فروش پودر رنگ اخرا میباشد.

فروش پودر رنگی اخرا قرمز ممتاز در مشهد
>>

مزایای پودر رنگ اخرا برند آروشا

از مهم ترین مزایای پودر اخرا هرمز شرکت آروشا میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رنگ قرمز شفاف
 • بدون بو
 • محلول در آب و اسیدهای آلی
 • پایدار در برابر نور ، گرما و هوا
 • پایدار در برابر اسید و قلیا
 • قابلیت پراکندگی بالا
 • قدرت پوشانندگی و قدرت رنگ آمیزی خوب
 • تنوع در رنگدانه ها
 • چگالی نسبی ۵٫۱۲-۵٫۲۴
 • غیر سمی
 • توسط بدن انسان جذب نمی شود.
 • هیچ عارضه جانبی ندارد.

با توجه به مزایای پودر رنگ اخرا که توسط گروه صنعتی آروشا تولید میشود بد نیست از فاکتورهای مهمی که در کیفیت این پودر نقش دارند صحبت کنیم. عوامل مختلفی در تعیین کیفیت پودر اخرا هرمز نقش دارند که ما به مهم ترین آن ها اشاره خواهیم کرد. نوع تجهیزات فرآوری و خالص سازی ، کیفیت کلوخه معدنی ، دانش فنی تولید محصول و ….از جمله فاکتورهای مهم برای تولید با کیفیت این محصول می باشد.

آنالیز شیمیایی پودر اخرا s3

Measure Element Measure Element
0.1 tio2 2.6 cao
0.44 na2o 0.55 k2o
2.99 so3 0.12 mgo
0.97 cl 74.8 fe2o3
4.12 loi 0.44 al2o3
9.2 sio2

فروش عمده پودر اخرا درجه یک

فروش عمده پودر اخرا درجه یک به صورت تخصصی و با هدف استفاده از این تولیدات در صنایع مختلف در اروشا پودر دنبال می گردد؛ در این واحد تولید کننده محصولاتی بر اساس دانش های برتر تولید می گردند و این دلیل محکمی است که خریداران بتوانند از کیفیت آنها مطمئن بوده و برای کاربرد های جدید و تایید شده از آنها بهره گیری نمایند.

در حال‌ حاضر پودر اخرا درجه یک در مجموعه آروشا پودر هم به صورت فله و هم به صورت بسته بندی شده ارائه می گردد؛ پودر اخرا درجه یک همان طور که در مبحث قبل اشاره کردیم در واقع جزو پیگمنت های معدنی است که با داشتن مزیت هایی برای برخی از صنعتگران در سال‌ های اخیر کاربرد های ویژه پیدا کرده است؛ این تولیدات با قدرت رنگی متنوع معرفی می‌ گردند که سنجش کیفیت و میزان قدرت رنگی آنها بر اساس درجه خلوص این محصولات تعیین می‌ شود.

در آروشا پودر محصولات با درجه خلوص های متفاوتی ارائه می‌ شوند که این پارامتر نشان دهنده این است که خریداران حتماً باید توجه داشته باشند و بر اساس نیاز خطوط تولیدی خود، به خرید این محصولات مشغول شوند.

رضایت مشتریان پودر اخرا

گروه کارخانجات صنعتی آروشا همواره مفتخر است با سابقه ی درخشان خود در تولیدات پودرهای صنعتی در دل صاحبان کارخانجات جای باز کند. تولید پودر رنگ هرمز با کیفیت مرغوب در این بازار بزرگ نیز یکی از افتخارات ما میباشد که با لطف و عنایت پروردگار نصیب ما گردیده است. با بکار گیری از دانش علمی و مهارت بالای مهندسین شرکت آروشا، در با کیفیت بودن پودر رنگ اخرا هیچ شکی نیست. اگر تا کنون از محصولات تولیدی آروشا استفاده نکرده اید و قصد تهیه ی پودر رنگ اخرا برای صنایع خود را دارید همین حالا اقدام کنید. اعتبار ما بهره مندی از دانش و توان متخصصین در تولیدات ما میباشد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 42

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت