کاربرد پودر سنگ در بتن

4.9
(40)

کاربرد پودر سنگ در بتن بعنوان یکی از ترکیبات مهم ، برای فعالان بخش پروژه های ساختمانی و عمرانی شناخته شده می باشد. مجموعه کارخانجات تولید پودر سنگ آروشا با عنایت به تولید پودر سنگ تخصصی برای مصارف خاص ، همواره در خدمت مشتریان گرامی از سراسر کشور بوده است .

کاربرد پودر سنگ در بتن

کاربرد پودر سنگ در بتن

ملات باتارد از ترکیب پودر سنگ ، ماسه و سیمان بدست می آید که از استحکام بالایی برخوردار می باشد . استفاده از پودر سنگ مخصوص بتن کارخانه آروشا باعث تاثیرمثبت در ساختار بتن و ایجاد مزایای مفید در آن می شود. به دلایل ذیل از پودر سنگ مخصوص بتن آروشا در تهیه بتن استفاده می شود:

  • وجود املاح و یون های فلزی در آب برای تولید بتن باعث سنگین شدن آب و کاهش مقاومت بتن می گردد.
  • بر اساس نتایج تحقیقات علمی افزودن ۱۵ درصد پودر سنگ آروشا در بتن سبب تقویت ساختار بتن می گردد .
  • با افزودن پودر سنگ به بتن ، ترک خوردگی پس از خشک شدن به میزان زیادی کاهش می یابد.
  • بدلیل قیمت پایین پودر سنگ ، افزدون آن به بتن باعث کاهش هزینه های ساخت و ساز می شود .
  • پودر سنگ باعث مقاومت بتن در مقابل آب شده و بتن را پس از خشک شدن ضد آب می نماید .
  • پودر سنگ مخصوص بتن آروشا باعث افزایش انعطاف پذیری بتن در هنگام بتن ریزی می شود .
پودر سنگ مخصوص واش بتن
>>

از پودر سنگ به عنوان یک پر کننده و حجم دهنده ارزان قیمت در ترکیب مصالح ساختمانی استفاده می شود. پودر سنگ مورد استفاده در بتن باید دارای دانه بندی بسیار ریزی باشد تا اختلاط مناسبی حاصل گردد.

آنالیز شیمیایی پودرسنگ معمولی قم

Element (%)Measure
sio2 1.00
al2o3 1.03
fe2o3 0.1
cao 54.65
mgo 0.3
loi 42.55
whiteness 79

خرید پودر سنگ مخصوص بتن

خرید پودر سنگ مخصوص بتن باید بر اساس رعایت برخی از نکات انجام پذیرد چرا که این ترکیبات در صورت داشتن کیفیت مناسب می‌ توانند اثرات مثبتی بر کیفیت بتن ها داشته باشند؛ مهم ترین نکته که باید در بحث خرید انواع پودر سنگ مدنظر قرار گیرد درجه خلوص این محصولات است زیرا در صورت خلوص پایین پودر ها، انواع بتن ها کیفیت لازم را نداشته و استفاده از آنها برای اجرای پروژه های ساخت و ساز ممکن است خسارت‌ های مالی جبران ناپذیری را ایجاد نماید؛ بنابراین باید از کارخانه‌ های با اعتبار خرید انواع پودر سنگ انجام پذیرد.

خرید پودر سنگ های مخصوص بتن معمولا به صورت فله ای رایج تر است چرا که در این شرایط قیمت محصولات به صرفه تر خواهد بود؛ جالب است بدانید فروش انواع پودر سنگ مخصوص بتن توسط کارخانه‌ های داخلی و خارجی انجام می پذیرد که به دست آوردن اطلاعاتی در این میان در مورد نحوه فعالیت هر یک از این شرکت ها و همچنین کیفیت محصولات تولیدی هر یک از آنها می‌ تواند یاری کننده خریداران و متقاضیان این محصولات در بازار باشد.

معمولاً بر اساس تجربیات به دست آمده پودر سنگ های تولید شده در داخل ایران از کیفیت بالاتری برخوردار بوده و معمولاً با قیمت های مناسب تری نسبت به نمونه های خارجی معرفی می گردند؛ علاوه بر این مورد خرید پودر سنگ تولید شده در داخل کشور منجر به حمایت از تولیدکنندگان داخلی می شود و به دنبال آن شرایط اقتصادی بهتری در جامعه حاکم شده و اشتغال زایی بیشتری فراهم می گردد.

کارخانه تولید انواع پودر سنگ

بزرگترین کارخانه تولید پودر سنگ در کشور توسط مجموعه کارخانجات آروشا به بهره برداری رسیده است . بهترین و سفیدترین پودر سنگ را می توانید از طریق این سایت ثبت سفارش نموده و در هر کجای ایران که باشید در کوتاه ترین زمان ممکن ارسال بار انجام می پذیرد. جهت اطلاع از آخرین قیمت پودر سنگ و یا ثبت سفارش ، با مدیران فروش مجموعه آروشا ارتباط برقرار فرمائید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 40

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت