کاربرد کربنات کلسیم در لوله پلیکا

بهبود ویژگی های فشاری و افزایش مقاومت لوله جزو مهمترین اهداف استفاده و کاربرد کربنات کلسیم در لوله پلیکا می باشد، این ترکیبات باعث تولید شفاف ترین لوله های اکسترود شده هستند که عملکرد عالی و دوام بالایی دارند.

کاربرد کربنات کلسیم در لوله پلیکا

نقش پودر کربنات کلسیم در لوله پلیکا

نقش پودر کربنات کلسیم در لوله پلیکا بسیار پررنگ و قابل توجه است و این ترکیبات به راحتی می ‌توانند باعث کاهش بهای تمام شده لوله های تولیدی، افزایش انعطاف پذیری و تقویت مقاومت آنها در برابر فشار و ضربه شوند؛ به همین دلیل استفاده از آن ها توجه بسیاری از تولیدکنندگان را جلب کرده است.

کربنات کلسیم با تعداد بی شماری از رزین های مورد استفاده در صنعت تولید لوله های پلیکا سازگاری لازم را دارند و می تواند به بهبود کیفیت محصولات نهایی بپردازد، انتخاب نوع کربنات کلسیم مورد استفاده در این صنعت به کاربرد های خاص و ملزومات اصلی تولیدات نهایی بستگی دارد، اما ویژگی تمامی کربنات های کلسیم مصرفی در این صنعت در ریزدانه بودن آنها دیده می ‌شود، کربنات کلسیم مورد استفاده در این صنعت تولیدی چه از منابع طبیعی و چه مصنوعی و چه پوشش داده شده باید حتماً دانه‌ بندی بسیار ریزی داشته باشند.

عرضه مستقیم انواع کربنات کلسیم صنعتی
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 400 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 22

دلیل استفاده از پودر کربنات کلسیم در لوله پلیکا

ترکیبات لوله های پلیکا بدون شک حاوی مقدار و انواع متفاوتی از پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم می باشند، این ترکیبات پرکننده‌ های هستند که با افزودن سختی به پلاستیک از طریق تشکیل کامپوزیت‌ های باعث می گردند که پلاستیک های کمتری به مصرف رسند.

همان طور که می دانید پلاستیک ها جزو مواد گران قیمت هستند و هر چقدر میزان استفاده از آن‌ ها کمتر باشد مسلماً بهای تمام شده لوله های پلیکا کمتر خواهد بود، به همین دلیل است که از پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم با هدف کاهش بهای تمام شده محصولات استفاده می گردد،  کمک به خواص عملکردی لوله های پلیکا تولید شده از دیگر دلایل استفاده از این ترکیبات می باشد، این تولیدات به عنوان پرکننده تاثیر چشمگیری در افزایش مقاومت ضربه این تولیدات دارند.

خرید کربنات کلسیم

خرید بهترین کربنات کلسیم برای بهره‌ برداری در صنعت تولید لوله های پلیکا حائز اهمیت می ‌باشد و همان طور که اشاره کردیم انتخاب این نوع پرکننده ها وابسته به کاربرد لوله ها و ملزومات اصلی آنها می باشد، اما باید در خرید این تولیدات به ریز بودن ذرات توجه زیادی شود.

خرید بهترین کربنات کلسیم از مجموعه صنعتی آروشا پودر یک پیشنهاد مقرون به صرفه برای تمامی متقاضیان این محصولات است، این واحد تولیدکننده در سال های اخیر بر مبنای تکنولوژی های برتر توانسته است دانه بندی های مشخص و دقیقی از این تولیدات را ارائه نمایند.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.9 / 5. تعداد رای: 50

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت