کارخانه تولید پودر اخرا: کیفیت بی‌نظیر در اختیار شما

4.9
(50)

کارخانه تولید پودر اخرا آروشا با بیش از نیم قرن تجربه در تولید انواع پودر میکرونیزه افتخار دارد تامین بخش عظیمی از نیاز مصرفی صنایع کشور را برعهده دارد. کارخانجات تولید انواع رنگ و ضد زنگ می توانند جهت تامین پودر اخرا ( پودر اکسید آهن خاک هرمز ) با کیفیت بسیار بالا و یکدست در مش بندی های مختلف ، با مشاوران ما تماس حاصل فرمایند.

کارخانه تولید پودر اخرا

پودر اخرا هرمز چیست؟

پودر اخرا هرمز را می‌ توان یکی از استراتژیک‌ ترین ترکیبات تولید شده در مجموعه صنعتی آروشا پودر دانست که در گروه اکسید های آهن دسته‌ بندی می‌ گردد، همان طور که می‌ دانید اکسیدهای آهن در طبیعت به میزان زیادی وجود دارند و با نام زنگ آهن هم شناخته شده هستند؛ پودر های اخرا هرمز نیز نام های تجاری دیگری دارند و در بین خریداران و مصرف کنندگان با نام هماتیت، مگنیتک و اخرا قرمز هم شناخته شده هستند، این ترکیبات در واقع فرآورده‌ های می باشند که از اکسید شدن خاک ها تحت تاثیر اسید های طبیعی تشکیل شده اند به نوعی که هر چقدر این خاک ها بیشتر در معرض اسید های طبیعی قرار گرفته باشند، مسلما کیفیت بهتری خواهند داشت.

پودر های قرمز که در دسته بندی مواد معدنی و شیمی ساختمان قرار می گیرند،  قرمز رنگ، بدون بو و غیر سمی هستند البته در طبیعت این ترکیبات  در رنگ های زرد، نارنجی و قهوه ای هم قابل مشاهده می باشند، این تولیدات قدرت رنگی فوق العاده بالایی دارند و رقیبی قوی برای محصولات مصنوعی و مشابه می باشند.

قیمت پودر رنگی سبز سیمانی
>>

آنالیز شیمیایی پودر اخرا s3

Measure Element Measure Element
0.1 tio2 2.6 cao
0.44 na2o 0.55 k2o
2.99 so3 0.12 mgo
0.97 cl 74.8 fe2o3
4.12 loi 0.44 al2o3
9.2 sio2

ساختار پودر اخرا هرمز

ساختار پودر اخرا هرمز از نظر کانی شناسان بسیار متفاوت می باشد و آنها بر اساس استاندارد هایی، این ترکیبات را در چند فاز اصلی دسته بندی کردند که تمامی آنها در ترکیب با آهن و اکسیژن تشکیل شدند؛ فاز آلفا جزو رایج‌ ترین شکل پودر های اخرا هرمز می باشد و به صورت سنگ های معدنی هماتیت از معادن قابل استخراج است.

فاز گاما دارای ساختار مکعبی شکل است و با نام تجاری ماگمیت نیز شناخته شده و ماهیت مغناطیسی بالایی دارد، سایر فاز های جامد این ترکیبات که در طبیعت شناسایی شدند و ساختار مکعبی شکل دارند، این نوع فاز ها دارای ساختار ناپایدار هستند و معمولاً در دمای  ۵۰۰ درجه به راحتی به فاز آلفا تغییر ماهیت می دهند، یکی از فاز هایی که در این حوزه بسیار شناخته شده و معروف می باشد فازی اپسیلون است که بین فاز آلفا و گاما قرار دارد،  فاز مایع ساختار دیگری از این ترکیبات است که با ۵ اکسیژن در کنار یک اتم آهن شناسایی می شود.

ضد زنگ تولید شده از پودر اخرای آروشا

ضد زنگ تولید شده از پودر اخرا آروشا ، به عنوان آستری به کار می رود و بر پایه رزین آلکید اصلاح شده می باشد. ضد زنگ به علت داشتن اکسید آهن برای جلوگیری از زنگزدگی، پوسیدگی سطوح و سازه های فلزی و ماشین آلات مناسب است . این محصول از قابلیت کاربرد آسان، خشک شدن سریع، انعطاف پذیری عالی و چسبندگی خوب به سطح فلزی برخوردار است. در ضمن از مقاومت به خوردگی خوبی در شرایط جوی نرمال برخوردار است .

ضد زنگی که با پودر اخرای آروشا تولید می شود دارای مشخصات فنی زیر است :

درصد جامد حجمی حداکثر 65%
درصد رزین خشک حداقل 12%
درجه دانه بندی حداکثر 40 میکرون
ویسکوزیته ku    95-115
دانسیته        1.5 g/cm3
چسبندگی B4
زمان خشک شدن سطحی حداکثر 45 دقیقه
زمان خشک شدن کامل حداکثر 3 ساعت
پوشش حداقل 20-25 متر مربع
مقاومت نسبت به آب سرد حداقل 24 ساعت
قابلیت خمش ترک ایجاد نمیشود
مقاومت در برابر رطوبت حداقل 20 ساعت
قابلیت کاربرد با قلمو و رنگ پاشو قشر حاصله یکنواخت میباشد .
مقاومت در برابر حلال های نفتی حداقل 2 ساعت
مقاومت در برابر رویه بستن (مقاوم باشد رویه نداشته باشد)

کارخانه تولید پودر اخرا هرمز

مجهزترین مجموعه صنعتی تولید پودر اخرا رنگ قرمز از خاک اخرای معدنی در ایران با برند تجاری آروشا ، تامین پودرهای رنگی موردنیاز بسیاری از صنعتگران داخلی و کشورهای همجوار را برعهده دارد . برخورداری از معادن خاک اخرا با درجه خلوص بالا و تناژ بسیار فراوان ، تامین پایدار پودر یکدست بسیاری از مشتریان را برای سال های متمادی به ارمغان آورده است . کیفیت پودر اخرای آروشا به لحاظ غنای خاک معدنی ، خط تولید مکانیزه و به روز و تجربیات مراودات فنی با صنعتگران همواره مورد تایید مشتریان گرامی بوده است . شما می توانید از طریق این سایت و ارتباط با مشاوران واحد فروش نسبت به ثبت سفارش محصول اقدام نموده و در هر کجای ایران که باشید ما نسبت به ارسال سریع بار با توجه به ناوگان حمل وسیع در اختیار کارخانه ، اقدام می نمائیم . عرضه مستقیم پودر اخرای با کیفیت از تولید کننده به مصرف کننده در کاهش هزینه های جاری مشتریان نقش بسیار مهمی ایفا نموده است.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت