کارخانه رنگ گل ماشی

4.9
(60)

رنگ گل ماشی با کاربردهای وسیع در صنایع گوناگون از دیر باز مورد استفاده قرار گرفته است. شرکت آروشا به عنوان بزرگترین تولید کننده و فروشنده‌ی این محصول فوق العاده در کشور در حال فعالیت هستند. کیفیت و مرغوبیت پودر اخرا تولید شده در کارخانجات آروشا باعث شده نام این گروه صنعتی در میان برترین تولید کنندگان مواد شیمیایی بدرخشد.

کارخانه رنگ گل ماشی

کاربرد پودر گل ماشی در صنایع

پودر گل ماشی حکم یک ماده پرمصرف در بسیاری از بخش های صنعت را از آن خود کرده است و در صنایع رنگ، رزین های صنعتی، نماهای ساختمانی، رنگ دهی به مداد و لوازم آرایشی، رنگ دهی به مصالح ساختمانی همچون بتن و آجر، رنگ دهی به موزاییک و کفپوش جزو مهمترین کاربرد های این ترکیبات شیمیایی می باشد.

بهتر است بدانید کاربرد های این ترکیبات به اندازه ای زیاد است که در بین فروش مواد شیمیایی درصد بالایی از بازار فروش را برای خود به ثبت رساندند؛ تولید و تامین این ترکیبات در بسته بندی های صنعتی که نیاز صنایع مختلف را تامین نماید، جزو مهمترین اهداف شرکت ها و کارخانه های فعال در زمینه تولید محصولات شیمیایی می باشد.

همان طور که اشاره کردیم کارخانجات آروشا پودر جزو برترین تولید کنندگان این محصولات هستند که ترکیباتی را در بسته بندی های صنعتی معمولاً در حجم های بین ۲۵ تا ۳۰ کیلوگرم ارائه می نمایند.

فروش زرد گل ماشی درجه یک
>>

قیمت خرید و فروش پودر گل ماشی در این مجموعه تولید کننده تحت تاثیر نحوه بسته بندی، هزینه حمل و نقل، درصد خلوص و نحوه پردازش آنها قرار می گیرد و مشتریان باید این موضوع را در نظر بگیرند که ممکن است برخی از عوامل جانبی دیگر هم تغییراتی را در تعیین قیمت این ترکیبات داشته باشند.

آنالیز شیمیایی پودر گل ماشی زرد

Measure Element Measure Element
0.1 tio2 10.93 cao
0.44 na2o 0.55 k2o
1.9 so3 0.25 mgo
00 cl 59.54 fe2o3
4.82 loi 6.01 al2o3
26.91 sio2

بزرگترین کارخانه تولید پودر رنگ گل ماشی زرد

اخرا گل ماشی یک رنگدانه طبیعی است که دارای سه نوع زرد، قرمز و قهوه‌ای با دانه بندی‌های متفاوت می‌باشد. رنگ گل ماش به دلیل خصوصیات منحصر به فردی که دارد، از دیرباز استفاده از آن به صورت قابل توجه‌ای در صنایع مختلف جهت رنگ دهی به مواد یا اشیا رواج داشته است. از جمله مهمترین ویژگی این پودر معدنی، رنگ دهی فوق العاده آن و پایداری در مقابل شرایط محیطی می‌باشد، به همین در صنایع رنگ سازی و همچنین ساخت مواد و مصالح مورد نیاز جهت ساختمان سازی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بزرگترین کارخانه اخرا گل ماشی با برند آروشا که بعد از چندین دهه فعالیت در زمینه تولید انواع پودرهای معدنی، همچنان در صدر جدول برترین تولیدکنندگان اخرا گل ماشی قرار دارند، با بهره گیری از منابع طبیعی و خدادادی و به کارگیری نیروهای متخصص و جوان، تولید با کیفیت این محصول را  در جهت حفظ این عنوان ارزشمند در اولویت قرار داده اند.

مجموعه کارخانجات آروشا که در اکثر استان‌های کشور مشغول به فعالیت هستند، دارای موفقیت‌های فراوانی در زمینه تولید، عرضه و صادرات اخرا گل ماشی با رنگ بندی‌های گوناگون می‌باشند.

لیست قیمت رنگ گل ماشی ممتاز

از آن جهت که رنگ گل ماشی در بسیاری از صنایع مادر کاربرد دارند، یکی از پر فروش ترین پودرهای معدنی به حساب می ‎آیند و جزء اولین پودرهای رنگی مناسب جهت ساخت انواع رنگ‌های شیمیایی و صنعتی می‌باشد. مقرون به صرفه بودن  قیمت رنگ اخرا گل ماشی باعث شده که این پودر جایگزین مناسبی برای اکسید آهن از نظر اقتصادی باشد و در ساخت انواع روکش‌های مورد استفاده در وسایل حمل و نقل و همچنین در عایق بندی سطوح به کار گرفته شود.

به دلیل تفاوت در نوع خاک اخرا، رنگ، دانه بندی و درجه خلوص، این محصول دارای قیمت‌های متفاوتی می‌باشد. با توجه به اینکه برند آروشا بزرگترین تولید کننده انواع رنگ گل ماشی می‌باشد، این محصول را با مناسب ترین قیمت در اختیار مصرف کنندگان و صنعتگران قرار داده است.

شما مشتریان گرامی می‌توانید تنها با چند دقیقه وقت گذاشتن به بررسی و مقایسه لیست قیمت تعیین شده از سوی این گروه تجاری پرداخته و با یک انتخاب درست و اقتصادی اقدام به تهیه و خرید پودر اخرا گل ماشی نمایید.

مرکز فروش اخرا گل ماش بندرعباس

آروشا پودر، به عنوان معتبرترین مرکز فروش پودر گل ماش در بندرعباس، بعد از تولید مرغوب ترین و اعلی ترین رنگ گل ماش زرد با بالاترین میزان خلوص  و عاری از هرگونه ناخالصی، فروش مستقیم این محصول کارآمد را در دستور کار تیم فروش قدرتمند مجموعه قرار داده است، که این اقدام علاوه بر کاهش هزینه‌های خریدار و مشتریان، باعث ایجاد ارتباطات سازنده بین برند آروشا و صنعتگران در جهت شناسایی نیاز بازار و تولیدکنندگان و همچنین رفع نواقص احتمالی در تمام مراحل تولید و فروش محصولات شیمیایی می‌شود. به امید تعاملات بیشتر و سازنده منتظر تماس شما صنعتگران برتر هستیم.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت