کارخانه پودرسنگ جوشقان

4.9
(73)

کارخانه پودرسنگ جوشقان گروه صنعتی آروشا در استان قم و اصفهان احداث شده است . در این واحدهای تولیدی بزرگ ، تولید مرغوب ترین پودر سنگ جهت فروش و ارسال به سراسر کشور در حال انجام می باشد . برند آروشا بزرگترین تولید کننده پودر سنگ جوشقان در ایران می باشد.

آنالیز شیمیایی پودرسنگ جوشقان سفید

Element (%)Measure
sio2 1.7
al2o3 0.6
fe2o3 0.2
cao 54.4
mgo 0.3
loi 42.55
whiteness 91

باشه، شماره تگ 1 را برای شروع انتخاب کردید. حالا می‌توانم متنی جذاب و یونیک در مورد پودرسنگ جوشقان و کاربردهای آن بنویسم:

پودر سنگ جوشقان و کاربردهای آن

سنگ جوشقان از نظر نوع ساختمان مولکولی و بلورهای تشکیل دهنده آن بسیار شبیه سنگ مرمر می باشد . از پودر سنگ جوشقان با کیفیت درجه یک تولید شده در کارخانه آروشا در نمای ساختمان استفاده می شود . ملات تهیه شده از این پودر سنگ با کیفیت بسیار یک دست ، سفید و مستحکم می باشد . و پس از خشک شدن ، ترک خوردگی و شکستن در ساختار آن اتفاق نمی افتد . پودر سنگ جوشقان بدلیل رنگ سفید چشم نوازش کاربرد بهترین پودر مکمل سیمان سفید را از آن خود کرده است .
رنگ سفید و ثابت پودر سنگ جوشقان آروشا پس از سالها ثابت باقی می ماند . و در مقابل عوامل محیطی گرما و سرما و رطوبت مقاوم می باشد . از پودر سنگ جوشقان آروشا به عنوان رنگ در منازل و ساختمانهای شمال کشور استفاده می شود . پودر سنگ جوشقان به عنوان یکی از افزودنی های بتن محسوب می گردد . زیرا ضمن افزایش مقاومت بتن کاهش ترک خوردگی را نیز در بر دارد. پودر سنگ جوشقان در دوغاب دهی و پوشش شیار کاشی کاری و سرامیک کاربرد دارد .
نسبت مخلوط نمودن آن با سیمان سفید در این کاربرد یک به یک می باشد. همچنین پودر سنگ جوشقان آروشا برای پاشیدن بر روی قیر گونی کاربرد دارد. در ادامه به برخی از کاربردهای پودر سنگ جوشقان می‌پردازیم:

 1. تولید بتن با کیفیت بالا:
  • پودر سنگ جوشقان به عنوان یک ماده پرکننده در تولید بتن استفاده می‌شود.
  • افزودن این پودر به مخلوط بتن باعث افزایش مقاومت و کیفیت سطح بتن می‌شود.
 2. تقویت خاک و پایه‌های ساختمانی:
  • پودر سنگ جوشقان به عنوان یک ماده تقویت‌کننده در پایه‌های ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • افزودن این پودر به خاک باعث افزایش مقاومت و پایداری خاک می‌شود.
 3. کاهش انقباض در بتن:
  • انقباض بتن یک مشکل معمول در ساختمان‌سازی است.
  • پودر سنگ جوشقان به عنوان یک ماده افزودنی به مخلوط بتن، انقباض را کاهش می‌دهد.
 4. استفاده در تولید سیمان سفید:
  • پودر سنگ جوشقان به عنوان یکی از مواد اصلی در تولید سیمان سفید مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • سیمان سفید با افزودن این پودر به مخلوط سیمانی تولید می‌شود.
 5. استفاده در تعمیرات و ترمیمات ساختمانی:
  • پودر سنگ جوشقان به عنوان یک ماده تعمیری در ترمیمات ساختمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • با افزودن این پودر به مخلوط‌های تعمیری، مقاومت و پایداری ساختمان‌ها افزایش می‌یابد.

با استفاده از پودر سنگ جوشقان، می‌توانید ساختمان‌هایی با کیفیت بالا و مقاومت مناسب ایجاد کنید. این ماده معدنی با توجه به خواصش، یک انتخاب مناسب برای صنعت ساختمان‌سازی است.

 

کارخانه پودرسنگ جوشقان

کارخانه پودرسنگ جوشقان آروشا

تولید با کیفیت ترین پودر در کارخانه پودرسنگ جوشقان آروشا به منظور تامین نیاز بازار داخل و برخی از کشورهای همسایه از جمله افتخارات تیم مدیریت مجموعه آروشا در طی سالهای فعالیت تولیدی این مجموعه محسوب می گردد . تصور بسیاری از مشتریان بر این است که پودر سنگ جوشقان صرفا در منطقه اصفهان تولید می شود . در صورتی که این تصور درست نمی باشد و مجموعه کارخانجات آروشا با خریداری سنگ جوشقان از معدن با خلوص بالا نسبت به تولید این پودر سنگ اقدام می نماید. پودر سنگ جوشقان اصفهان در کارخانه پودر سنگ آروشا که در شهر قم احداث شده است تولید و به  مشتریان عرضه می شود. چنانچه تمایل دارید خرید پودر سنگ جوشقان خود را مستقیما از کارخانه تولید کننده خریداری نمایید با واحد فروش مجموعه ما تماس حاصل فرمائید.

کارخانه تولید و فروش پودر سنگ جوشقان اصفهان

تولید پودر جوشقان قم

پودر جوشقان قم در واقع با خرید سنگ جوشقان از معادن با کیفیت اصفهان و سپس تبدیل این سنگ ها به پودر نرم و یکدست تولید می شود . سنگ جوشقان صرفا در استان اصفهان وجود دارد و چنانچه پودری از سنگ های سایر مناطق تهیه شده باشد ، اطلاق عنوان پودر سنگ جوشقان به آن درست نمی باشد. شما می توانید حضورا از خط تولید این پودر بازدید بعمل آورید . سنگ جوشقان از معادن منطقه جوشقان استان اصفهان بهره برداری می شود . این سنگ معدنی دارای خروجی سنگ نما ، سنگ دانه بندی و پودر سنگ می باشد. از نظر ساختار مولکولی سنگ جوشقان شبیه سنگ مرمریت است .
و از نظر اختلاط و جذب دوغاب سیمان بهترین پودر سنگ موجود در جهان می باشد. سنگ دانه بندی جوشقان با نمره 1 یا 2 و پودر سنگ جوشقان از اجزای اصلی اجرای نماشسته می باشند. از سنگ جوشقان در سنگ فرش محیط حیاط نیز می توان استفاده کرد .

خاک سنگ جوشقان چیست ؟

خاک سنگ جوشقان در واقع نام دیگر پودر سنگ جوشقان می باشد. از خاک سنگ جوشقان در بسیاری از تولیدات صنعتی اعم از :

 • تولید چسب پودری
 • تولید سنگ مصنوعی
 • تولید پودر رنگی نما
 • تولید واش بتن
 • تولید کفپوش

و فعالیت های ساختمانی از قبیل :

 • اجرای نماشسته
 • اجرای پلاستر با سیمان سفید
 • بند کشی
 • اندودکاری درون ساختمان در شهرهای شمالی

استفاده فراوانی بعمل می آید .

فروش عمده پودر سنگ جوشقان ممتاز

کارخانه پودر سنگ جوشقان قم

بزرگترین واحد تولید کننده پودر سنگ جوشقان کارخانه پودر سنگ جوشقان آروشا می باشد که در استان قم احداث شده است. رمز موفقیت گروه صنعتی آروشا در تولید پودر سنگ بهره مندی از تجهیزات مدرن و استفاده از سنگ های با خلوص بالای معادن منطقه میمه اصفهان می باشد. کارخانه پودر سنگ جوشقان قم فقط با برند آروشا در بین مشتریان مطرح و مورد استقبال قرار گرفته است . جهت اطلاع از قیمت پودر سنگ جوشقان با مدیران فروش مجموعه آروشا ارتباط برقرار نمائید. بازدید از از کارخانه آروشا با هماهنگی قبلی بلامانع می باشد. پودر سنگ جوشقان ممتاز در کیسه های 25 کیلوگرمی و 30 کیلوگرمی تولید و به فروش می رسد.
تولید پودر سنگ جوشقان ممتاز صرفا از طریق مجموعه کارخانجات آروشا به صورت صنعتی و دستگاه های بروز انجام می پذیرد . شما می توانید بهترین پودر سنگ جوشقان ایران را از طریق این سایت خریداری نمائید. چنانچه قصد مشاوره و یا خرید پودر سنگ با کیفیت و اصلی به صورت مستقیم و بدون واسطه از تولید کننده دارید ، با مشاوران فروش گروه صنعتی آروشا تماس حاصل نمائید .

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 73

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت