کارخانه پودرسنگ کیسه 25 کیلوگرمی

4.9
(50)

کارخانه پودرسنگ مخصوص استونیت در مجموعه کارخانجات آروشا، تولید تخصصی پودر سنگ مختص سنگ های مصنوعی را بر عهده دارد . پودر سنگ مخصوص سنگ مصنوعی آروشا دارای خواص ترکیباتی و ساختاری منحصر به فردی می باشد که سایر پودر سنگ های موجود در بازار امکان تامین این خواص را ندارند. همچنین شما می توانید انواع پودرسنگ معمولی ، پودر سنگ ممتاز و پودر سنگ جوشقان را برای مصارف ساختمانی از مجموعه آروشا خریداری فرمائید.

کارخانه پودرسنگ کیسه 25 کیلوگرمی

استونیت چیست ؟

در سطح بازار از استونیت به عنوان سنگ مصنوعی هم یاد می شود . همچنین می توان گفت استونیت همان ماربل شیت ( marble sheet ) می باشد. استونیت از ترکیب پودر سنگ طبیعی مخصوص آروشا و پی وی سی به دست می آید . بعد در کارخانه تولید سنگ مصنوعی طرح سنگ و لاک واترپروف و ضد خش بر روی سطح آن قرار می گیرد . کاربرد استونیت بیشتر برای پوشش فضای داخلی ساختمان از قبیل لابی ، راه پله ، راهرو ، اتاق ها ، پذیرایی ، هتل ها ، رستوران ها ، بیمارستان ها ، مساجد ، پارکینگ و… می باشد. استونیت خاصیت واترپروف دارد و در دستشویی و حمام و استخر نیز قابلیت استفاده دارد.
همچنین از استونیت برای ساخت انواع کابینت و میزهای کانتر نیز استفاده بعمل می آید.

کاربرد پودر سنگ در بتن
>>

مزیت استفاده از پودر سنگ آروشا در تولید سنگ مصنوعی

  • افزایش مقاومت فشاری سنگ مصنوعی در مقایسه با سنگ طبیعی
  • افزایش مقاومت خمشی سنگ مصنوعی در مقایسه با سنگ طبیعی
  • افزایش مقاومت کششی سنگ مصنوعی در مقایسه با سنگ طبیعی
  • افزایش مقاومت در مقابل یخبندان
  • کاهش وزن سنگ مصنوعی و سبک سازی محصول نهایی و بهبود مقاومت در مقابل نیروی زلزله
  • مقاوم در برابر رطوبت و باکتری های مضر
  • مقاوم در برابر آتش سوزی

آنالیز شیمیایی پودرسنگ معمولی قم

Element (%)Measure
sio2 1.00
al2o3 1.03
fe2o3 0.1
cao 54.65
mgo 0.3
loi 42.55
whiteness 79

کارخانه پودرسنگ کیسه 25 کیلوگرمی

مهمترین فعالیتی که کارخانه پودرسنگ با کیفیت باید آن را به انجام برساند، مربوط به انتخاب بهترین سنگ های معدنی می باشد چرا که این سنگ ها در اندازه های بزرگ به عنوان ماده اولیه برای تولید این محصولات مد نظر قرار می گیرند؛ در مراحل بعدی نحوه پردازش این سنگ‌ های معدنی نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و به صورت مستقیم تعیین کننده کیفیت و قیمت تولیدات خروجی از دستگاه ها است.

در مجموعه صنعتی آروشا پودر، استخراج سنگ های معدنی از معادن شناخته شده و نمونه برداری شده انجام می پذیرد و این مهمترین اقدامی است که این واحد تولیدکننده توانسته از دیگر شرکت‌ های تولیدی انواع پودر سنگ پیشی گرفته و در صدر تولیدکنندگان برتر قرار بگیرد.

در مجموعه اروشا، همچنین پردازش پودر سنگ ها تحت عملیات فیزیکی شدید توسط دستگاه های سنگ کوبی انجام می‌ پذیرد و عملکرد قوی دستگاه های قابل استفاده در این مرحله از تولید یکی دیگر از مهمترین دلایلی است که این مجموعه تولید کننده محصولاتی را با کیفیت بی رقیب به بازار ارائه می نماید.

در مرحله بعد انعطاف پذیری مجموعه صنعتی آروشا پودر در بحث بسته بندی انواع پودر سنگ ها قابل توجه اکثر صنعتگران قرار گرفته است و آن دسته از صنعتگرانی که نیاز مبرمی به انواع محصولات به صورت فله ای دارند می توانند در ارتباط مستقیم با این مجموعه قرار گرفته تا بعد از تولید در ماشین های بزرگ بارگیری محصولات برای آنها انجام پذیرد؛ همچنین در این مجموعه مصرف کنندگانی که این محصولات را به صورت بسته بندی کیسه ای درخواست می‌ کنند می‌ توانند در مورد حجم بسته بندی ها نظر خود را اعلام نمایند.

در هر صورت جهت تهیه پودر سنگ مخصوص سنگ های مصنوعی با کارشناسان فروش کارخانه پودرسنگ آروشا تماس حاصل فرمائید. عرضه پودر سنگ در کیسه های 25 و 30 کیلویی امکان پذیر می باشد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت