کارخانه پودر سنگ ساختمانی

4.9
(40)

برند برتر حوزه تولید انواع پودر سنگ با عنوان ” پودر سنگ آروشا ” افتخار دارد تامین پودر سنگ مورد نیاز پروژه های بزرگ ساختمانی را بر عهده دارد . بواسطه تجهیزات مدرن و تلاش شبانه روزی متخصصان و تکنسین های ایرانی توانسه ایم به فناوری تولید پودر سنگ با درجه ممتاز دست پیدا کنیم . مشتریان محترم پودر سنگ ساختمانی می توانند جهت دریافت قیمت محصول با کارشناسان فروش کارخانه پودر سنگ ساختمانی آروشا تماس حاصل نمایند.

کارخانه پودر سنگ ساختمانی

انواع پودر سنگ ساختمانی

پودر سنگ جهت مصارف ساختمانی دارای انواع گوناگونی می باشد . بیشترین مصرف پودر سنگ تولید شده در کارخانجات آروشا به مصرف امور ساختمانی و راه سازی می رسد . پودر سنگ آروشا باعث افزایش استحکام و پایداری سازه شده و هزینه‌ی ساخت و ساز را کاهش می دهد. گروه صنعتی کارخانجات آروشا برخلاف بسیاری از واحدهای تولیدی پودرسنگ ، به جای خردایش ضایعات سنگبری ها که آلوده به مواد شیمیایی می باشد از بهترین سنگ معدن کربنات کلسیم برای تولید تخصصی پودر سنگ بهره می برد . سنگ های بکر و خالص کربنات کلسیم پس از خردایش و تبدیل شدن به پودر در استحکام بنا و زیبایی بصری نقش عمده ای ایفا می نمایند .

پودر سنگ ساختمانی آروشا برای تهیه ملات :
از ترکیب پودر سنگ با ماسه ، سیمان و خاک رس  ملات تهیه می گردد که برای دیوار چینی استفاده می شود.

فروش عمده پودر سنگ برای مصارف کشاورزی
>>

پودر سنگ ساختمانی آروشا برای بندکشی :
برای اجرای بندکشی نمای دیوار یا ساختمان توصیه می شود از پودرسنگی استفاده نمائید که ضمن افزایش مقاومت ملات و کاهش ترک خوردگی زیبایی بصری نیز داشته باشد .

پودر سنگ ساختمانی آروشا جهت استفاده در بتن :
بکارگیری پودر سنگ در تولید بتن دارای مزایای فراوانی می باشد .
پودر سنگ آروشا از ترک خوردن و ایجاد شکستگی های ریز در بتن پس از خشک شدن آن ، جلوگیری می نماید.
تولید کنندگان بتن برای ضد آب کردن آن از پودر سنگ آهک آروشا استفاده می کنند.
قیمت بسیار ارزان پودر سنگ به نسبت آهک ، ماسه و دیگر مصالح ساختمانی مزیت اصلی استفاده از ماده مفید می باشد .

نوع بسته بندی پودرسنگ

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 موجود

پودر سنگ ساختمانی آروشا برای مصرف در شفته کاری :
پودر سنگ آهک و پودر سنگ کربنات کلسیم نقش بسیار مهمی در شفته کاری و زیر سازی ساختمان دارد.
پودر سنگ ساختمانی به خوبی فضای های خالی در زمین های رسی و شنی را پر می نماید.
پودر سنگ آروشا فنداسیون مستحکمی را برای سازه ها فراهم می کند.

عرضه پودر سنگ ساختمانی هم به شکل فله ای و هم به صورت کیسه ای می باشد. برای ارسال بار پودر سنگ می توان از انواع کامیون و تریلی ودر تناژ پایین تر از نیسان  استفاده نمود.

فروش بدون واسطه پودر سنگ جوشقان

تعریف مش انواع پودر سنگ

مش انواع پودر سنگ در واقع سایز های متفاوتی را طلب می‌ نماید و معمولاً به یک محصول اطلاق نمی گردد؛ اصولاً مش بندی در مورد پودر سنگ ها معیاری است که برای نشان دادن تعداد منافذ موجود در هر اینچ مربع از دستگاه های سرند و توری های غربال گری مورد استفاده قرار می گیرد و هر چقدر این تعداد منافع بر روی هر اینچ مربع کمتر باشد، ذرات درشت تر خواهند بود.

کیفیت مش بندی پودر سنگ ها در ارتباط با اندازه دانه بندی آنها قرار دارد و اندازه دانه بندی بر اساس میکرون برای صنایع مختلف ممکن است متفاوت باشد و هر چقدر عدد مش بندی بیشتر باشد به این معنی است که اندازه پودر سنگ های ریز تر خواهد بود.

مراحل تولید انواع پودر سنگ همچنین نسبت مستقیمی با چگونگی پخش ذرات این تولیدات در مراحل تولیدی دارد؛ متاسفانه بیشتر کارخانه های تولید کننده پودر سنگ ها از روش های قدیمی برای تولید و میکرونیزه کردن این پودر ها استفاده می نمایند که در پایان پودری که به دست می آید دارای دانه بندی درست و مش بندی دقیق نمی باشد؛ دانه بندی درست انواع پودر سنگ ها فرصتی ویژه برای دیگر تولیدکنندگان ایجاد می نماید که انرژی و مواد اولیه کمتری را در مراحل تولیدی به کار ببرند.

کارخانه پودر سنگ ساختمانی آروشا

کارخانه پودر سنگ ساختمانی آروشا ، بعنوان برند برتر و بزرگترین تولید کننده پودر سنگ ساختمانی و صنعتی در کشور در حال فعالیت است . انواع پودر سنگ با کیفیت و قیمت مناسب در کارخانجات آروشا تولید و به مشتریان گرامی عرضه می شود . به مجریان پروژه های ساختمانی توصیه می شود به منظور افزایش استحکام بنا از بکارگیری پودرسنگ های متفرقه که فاقد شناسنامه ترکیبات شیمیایی می باشند و در کوتاه مدت آثار زیانبار بر روی بنا می گذراند اجتناب نموده و با خرید مستقیم از کارخانه تولید پودر سنگ ، ضمن کاهش هزینه های ساخت و ساز از استحکام بنای خود مطمئن باشند. ارسال بار به همه نقاط کشور و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می پذیرد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 40

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت