برترین کیفیت با کربنات کلسیم در تولید محصولات پلاستیکی

4.9
(50)

به کارگیری کربنات کلسیم در صنعت پلاستیک یکی از خلاقانه ترین راه حل ها برای حل مشکلات ایجاد شده می باشد، این ترکیبات به تولید کنندگان محصولات پلاستیکی فرصت خوبی می دهند تا بتوانند هزینه های تولید را تحت کنترل در آورده و به افزایش سوددهی فعالیت‌ های خود برسند.

کربنات کلسیم در صنعت پلاستیک

مزایای استفاده از کربنات کلسیم در پلاستیک

انعطاف پذیری ساختاری در تولید محصولات پلاستیکی یکی از مهم‌ترین اولویت ها می باشد که در حال حاضر تولید کنندگان فعال در این صنعت به کمک پرکننده های معدنی همچون کربنات کلسیم توانستند افزایش انعطاف پذیری را در محصولات پلاستیکی ایجاد نمایند.

این ترکیبات دارای ساختار طبیعی و معدنی است و با محیط زیست سازگاری لازم را دارد، به همین دلیل به عنوان اصلی‌ترین پر کننده در این صنعت مهم قابلیت بهره برداری دارد، از دیگر مزیت های استفاده از کربنات کلسیم در صنعت پلاستیک سازی می توان به قیمت فوق العاده ارزان این تولیدات اشاره کرد که باعث صرفه جویی در هزینه های تولید محصولات پلاستیکی می شود.

علاوه بر این موضوع این تولیدات دارای رنگ سفید شفاف هستند و باعث می گردد که از دیگر مواد سفید کننده در صنعت تولید پلاستیک ها کمتر استفاده شود، این فعالیت هم به نوعی، کاهش هزینه های تولید را به ارمغان می آورد.

سفارش بهترین پودر کربنات کلسیم یزد
>>

آنالیز شیمیایی کربنات کلسیم

Element (%)Measure
caco3 99
fe2o3 0.008
mgo 0.75
loi 43.2
insoluble HCL 0.10

کربنات کلسیم مخصوص صنعت پلاستیک

پودر های میکرونیزه که به صورت طبیعی و بدون هیچگونه پروازشی به بهره ‌برداری می ‌رسند دارای رنگ شیری تا خاکستری می باشند، این ترکیبات ناخالصی های زیادی دارند و معمولاً برای استفاده در صنعت پلاستیک سازی باید خالص سازی آنها و فرآوری آنها به روش های مدرن و جدید انجام پذیرد.

در حال حاضر این ترکیبات مخصوص صنعت پلاستیک بیشتر در نمونه‌  های کربنات کلسیم صنعتی انتخاب می ‌شود، این ترکیبات به علت ریز دانه بودن می توانند اثرات مثبت خود را در پلاستیک سازی به نمایش بگذارند، معمولاً این تولیدات در ریزترین اندازه ذرات و در بالاترین درجه خلوص قابل توجه می باشند.

خرید کربنات کلسیم صنعت پلاستیک

در تکمیل مبحث قبل می توان عنوان کرد که خرید کربنات کلسیم پلاستیک سازی باید با تمرکز و دقت ویژه انجام پذیرد، معمولاً این تولیدات باید دارای دانه بندی بسیار ریز، قیمت مناسب و خاصیت عدم جذب رطوبت باشند؛ برای خرید کربنات کلسیم با تضمین کیفیت پیشنهادات زیادی پیش روی خریداران عمده قرار می گیرد که انتخاب دقیق و آگاهانه معتبرترین مرکز عرضه کننده می تواند مزیت های بسیار بیشتری داشته باشد.

برای خرید این فرآورده های معدنی مشتریان گرامی می توانید اروشا پودر را به عنوان معتبرترین مرکز در نظر بگیرید، در این واحد تولید کننده انواع کربنات کلسیم در کیفیت های گوناگون قابل عرضه می باشند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت