فروش مستقیم کربنات کلسیم شیراز

4.8
(26)

کربنات کلسیم شیراز بیشتر به عنوان فیلر یا پر کننده در صنایع مختلف به کار گرفته می شود. البته استفاده از این ماده معدنی اختصاص به صنایع امروزی ندارد و از گذشته های بسیار دور از آن به عنوان یک ماده پر کاربرد یاد کرده اند. صنایع تولید مواد غذایی، ساختمان سازی، داروسازی، مواد و متالوژی صنعتی، صنایع ذوب فلزات و … از جمله صنایع بسیار پر کاربرد کربنات کلسیم هستند. علاوه بر استفاده صنعتی از این ماده به صورت تحلیلی و آزمایشگاهی نیز استفاده می شود.

فروش مستقیم کربنات کلسیم شیراز

دلیل استفاده از پودر کربنات کلسیم در تولید سیمان

دلایل استفاده از پودر کربنات کلسیم در تولید سیمان بسیار زیاد می باشد و باید از این محصولات به عنوان یک ماده اولیه استفاده می گردد. بر اساس تجربیات که صنعتگران در این حوزه های تولیدی به دست آوردند، استفاده از کربنات کلسیم در صنعت سیمان منجر به افزایش مقاومت فشار سیمان و بتن در مکان های اجرایی می‌ شود. البته این نکته نیز قابل توجه می باشد که استفاده از این پودر ها حتماً باید با نسبت مشخصی انجام پذیرد. در غیر اینصورت اثر معکوس ایجاد می گردد. استفاده بیش از حد از این پودر باعث می شود که مقاومت سیمان کاهش یابد و در صورت استفاده کمتر از این محصولات نیز خسارت های جبران ناپذیری به خطوط تولیدی وارد می‌ گردد. بر اساس استاندارد های تعریف شده در این زمینه باید در خط تولید انواع سیمان حدود ۱۵ درصد از واحد وزنی استفاده می شود. از مهمترین اثرات مثبت کربنات کلسیم در تولید سیمان می‌ توان به افزایش مقاومت سایشی اشاره کرد.  این محصول همچنین کاهش بهای تمام شده محصولات تولید شده را ایجاد می نماید چرا که پودر کربنات کلسیم جزو ارزان ترین پر کننده ها است و به جای تمامی روان کننده ها و پرکننده های گران قیمت به شدت مورد استقبال قرار گرفته است.

بزرگترین تولیدکننده کربنات کلسیم براق ایران
>>

آنالیز شیمیایی کربنات کلسیم

Element (%)Measure
caco3 99
fe2o3 0.008
mgo 0.75
loi 43.2
insoluble HCL 0.10

کارخانه تولید پودرکربنات کلسیم سیمان

کارخانه های زیادی در بحث تولید پودر کربنات کلسیم مخصوص سیمان در سال های اخیر به فعالیت مشغول شدند چرا که مزیت های استفاده از این محصول در صنعت سیمان قابل توجه می باشد و از آنجایی که سیمان به عنوان بهترین مصالح ساختمانی در ساخت و ساز به کار گرفته می شود، بازار خرید و فروش آنها نیز از گسترش بسیار زیادی برخوردار می باشد. در مجموعه صنعتی اروشا پودر از تکنولوژی های برتری برای تولید این محصولات بهره برداری می گردد و همین پارامتر باعث شده است که این محصولات متقاضیان بسیار زیادی داشته باشند. در هر صورت اگر قصد خرید بهترین پودر کربنات کلسیم را دارید با مشاورین شرکت آروشا پودر به صورت مستقیم ارتباط برقرار نمایید. مجموعه آروشا پودر تولید کننده داخلی پودر کربنات کلسیم می‌ باشد که خرید از این مجموعه به نفع تمامی مصرف کنندگان است چرا که کربنات کلسیم داخلی از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار است. بنابراین دیگر نیازی به خرید محصولات خارجی نخواهد بود. همچنین خرید کربنات کلسیم داخلی منجر به حمایت از این کارخانه تولید کننده می شود و چرخه تولید در کشور رونق بسیار بیشتری می گیرد.

فروش مستقیم کربنات کلسیم شیراز

مرکز فروش مستقیم کربنات کلسیم شیراز

علاوه بر صنایع داخل کشور، صادرات کربنات کلسیم مرغوب نیز بخش بزرگ دیگری از مصرف کربنات کلسیم تولیدی را به خود اختصاص می دهد. قیمت این ماده معدنی زمانی که از خدمات فروش کارخانه تولید کننده آن استفاده شود نسبت به حالتی که از مراکز صرفا فروشنده خریداری گردد از نظر اقتصادی به صرفه تر خواهد بود. در حالت کلی قیمت کربنات کلسیم مرغوب تحت تاثیر انواع عوامل از جمله قیمت ارز، شرایط اقتصادی و سیاسی تغییر می کند و از این رو لیست قیمت کربنات مرغوب بایستی به صورت آنی بروزرسانی شود.

تولید کنندگان سفیدترین کربنات کلسیم شیراز

ما در شرکت آروشا پودر سفیدترین کربنات کلسیم را تولید و با قیمت بسیار مناسب به خریداران عرضه می کنیم. خریداران این ماده معدنی پر کاربرد و همچنین افراد فعال در زمینه صادرات کربنات کلسیم مرغوب می توانند جهت استفاده از خدمات فروش ما و استعلام قیمت روز کربنات کلسیم با کارشناسان کادر پشتیبانی شرکت تماس بگیرند.

هر چند که کربنات کلسیم ماده ای معدنی است و می توان پس از استحصال از معدن، مستقیما آن را وارد چرخه صنعت کرد؛ اما به دلیل وجود درصد بالای ناخالصی ها در این ماده انجام این کار نتیجه ای جز تولید محصولات با کیفیت پایین و سمی، آسیب به تجهیزات و سازه ها، خطرات سلامتی برای نیروی انسانی و … ندارد. ما در گروه صنعتی کارخانجات آروشا با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و ماشین آلات توانسته ایم کلسیم کربنات معدنی را حتی تا حدود 99 درصد خالص سازی کنیم.

این ماده در مش بندی های مختلف از سایزهای میکرو گرفته تا نانو قابل تولید می باشد و صاحبان صنایع مختلف می توانند از آن جهت تولید مواد نسوز، انواع پلاستیک و پلیمرها، لوازم آرایشی و بهداشتی، تولید آهک هیدراته، خمیر دندان، تولید داروهای کلسیم دار و … استفاده نمایند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 26

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت