کربنات کلسیم مخصوص چسب و درزگیر

کربنات کلسیم مخصوص چسب و درزگیر دارای خصوصیات ویژه ای می باشد که در این مطلب به آنها اشاره خواهیم کرد . واحد های تولید انواع چسب می توانند کربنات کلسیم مورد نیاز خود را از کارخانجات آروشا با قیمت مناسب تهیه نمایند .

کربنات کلسیم مخصوص چسب و درزگیر

قیمت عمده کربنات کلسیم

عوامل زیادی ممکن است در قیمت عمده کربنات کلسیم تاثیر گذار باشند که در این میان می‌ توان به نوع دانه بندی و درجه خلوص این محصولات اشاره کرد. کربنات کلسیم معمولاً به صورت رسوبی و معدنی در بازارهای هدف معرفی می گردد در هر یک از این شرایط خصوصیات و ویژگی های این ترکیبات با یکدیگر کاملاً متفاوت هستند و با قیمت های مختلفی نیز ارائه می گردند. دانه بندی و مش بندی کربنات کلسیم، همانند دیگر پودر های معدنی به صورت تخصصی در بین شرکت ‌های تولیدکننده صورت می پذیرد و این مرحله جزو اصلی‌ ترین مراحل تولید و دسته بندی کردن این محصولات است که تاثیر مستقیم در قیمت نهایی آن ها می گذارد. به نوعی که کربنات های کلسیم با دانه بندی ریز و مش بندی بالاتر به عنوان گران ‌ترین محصولات معرفی می گردند و معمولاً از آنها در صنایع حساس مخصوصاً در صنایع دارویی و غذایی استفاده می شود و برعکس این موضوع آن دسته از کربنات های کلسیم که دارای مش بندی درشت تری هستند، در صنایع کشاورزی و ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرند و با قیمت ‌های پایین‌تری عرضه می شوند.

کربنات کلسیم مخصوص چسب و درزگیر

عرضه مستقیم کربنات کلسیم

عرضه مستقیم کربنات کلسیم یک راهکار تاثیر گذار در کاهش قیمت نهایی این محصولات است که در حال حاضر کمپانی های فعال در ایران از این فرایند استفاده کرده و این محصولات را با قیمت های رقابتی در اختیار مصرف کنندگان خود قرار می‌ دهند. مجموعه صنعتی آروشا پودر یک واحد تولید کننده برتر در زمینه تولید و عرضه مستقیم کربنات کلسیم است که بعد از تولید محصولات خود با بالاترین درجه خلوص، با هدف حذف واسطه ها از بین معامله عرضه مستقیم از درب کارخانه را به انجام می رساند و با این اقدام مثبت خود به راحتی می ‌تواند درصد بالایی از رضایت مشتریان را جلب نماید. عرضه مستقیم کربنات کلسیم در مجموعه صنعتی آروشا پودر، فرصت ‌های خوبی را برای فعالیت شرکت های صادراتی فراهم می ‌آورد و در واقع آن ها می توانند با صادرات این ترکیبات به دیگر کشورها ارز فراوان را وارد کشور کرده و در بهبود شرایط اقتصادی کشور سهیم باشند. صادرات کربنات کلسیم به کشورهای همسایه در حجم های عمده انجام می پذیرد چرا که این ترکیبات دارای کاربردهای بسیار زیادی هستند و صنعتگران به نمونه های مختلف این پودر های میکرونیزه نیاز دارند.

سایه دادن گلخانه با پودر مل
>>

تولید کربنات کلسیم مخصوص چسب

تولید کربنات کلسیم مخصوص استفاده در صنعت تولید چسب بر اساس استفاده از تکنولوژی های برتری در آروشا پودر انجام می پذیرد و به همین دلیل این محصولات مورد توجه بسیاری از صنایع تولیدی در این زمینه قرار می گیرند.  مجموعه آروشا پودر، برای تولید بهترین کربنات کلسیم، انتخاب معادن بکر و اختصاصی در سراسر کشور را جزو اولویت‌ های اصلی خود قرار می‌ دهد و با انتخاب بهترین مواد اولیه، هزینه های تولیدی خود را کنترل کرده و بهترین محصولات را در این زمینه ارائه می نماید.

نقش کربنات کلسیم در تولید چسب و درزگیر

کربنات کلسیم مخصوص آروشا در تولید چسب ، نقش پر کننده ساختار چسب را بر عهده دارد .
استفاده از کربنات کلسیم آروشا در ساختار چسب موجب کاهش قیمت تولید چسب و در نتیجه افزایش حاشیه سود تولید کننده می گردد .
همچنین این پرکننده مخصوص، موجب توان دهی رشته های سریشم می شود .
از جمله خواص کربنات کلسیم آروشا ، بهبود استحکام چسب می باشد .
کربنات کلسیم  آروشا در تولید چسب های پلیمری ، باعث کاهش انقباض رشته های پلیمری در موقع سخت شدن می گردد.
در نتیجه از ایجاد هر گونه تنش در خط سریشم جلوگیری بعمل می آید .
کربنات کلسیم آروشا به لحاظ فرمولاسیون خواص روان شدن چسب را قبل از سخت شدن تغییر می دهد و باعث بهبود خواص مکانیکی نهایی می شود.
کربنات کلسیم آروشا بدلیل نرم بودن و نامحلول بودن به صورت گسترده در واحدهای تولید چسب و و درزگیر مورد استفاده قرار می گیرد.
کربنات کلسیم خاصیت نسبتا قلیایی دارد و در نتیجه با بسیاری از رزین ها سازگار می باشد.
کربنات کلسیم آروشا به حفظ ویسکوزیته (viscosity) و استحکام محصول کمک خوبی می کند .
کربنات کلسیم آروشا از شفافیت(brightness) بالا و دانبه بندی ریز و نرم جهت استفاده در صنعت چسب برخوردار می باشد.

کربنات کلسیم مخصوص چسب و درزگیر

کربنات کلسیم تولید شده در کارخانه آروشا پس از انتخاب بهترین سنگ کربنات از معادن بکر و با درجه خلوص بالا طی فرآیند های علمی و فنی و با استفاده از تجهیزات پیشرفته روز ، تولید و به بازار مصرف عرضه می شود . جهت تهیه محصول مورد نظر خود با مشاوران فروش مجموعه کارخانجات آروشا تماس حاصل فرمائید .

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: / 5. تعداد رای:

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت