کربنات کلسیم پوشش دار با کیفیت صادراتی

4.9
(44)

همانطور که اطلاع دارید کربنات کلسیم پوشش دار یکی از محصولات پر مصرف صنایع زیر دست می باشد . کربنات کلسیم پوشش دار از ترکیب اسید استئاریک و کربنات کلسیم نچرال طی یک فرآیند تخصصی و پیچیده حاصل می شود و دقت در کنترل فاکتورهای این فرآیند در خروجی یک محصول با کیفیت بسیار موثر است . از طریق این سایت بهترین نوع کربنات پوشش دار را خریداری نمائید.

کربنات کلسیم پوشش دار با کیفیت صادراتی

دلایل استفاده از پودر کربنات کلسیم کوتد در تولید لوله پلیکا

ترکیبات لوله های پلیکا شامل مقادیر و انواع مختلفی از پودرهای میکرونیزه کربنات کلسیم می ‌باشد چرا که این محصولات جزو پرکننده‌هایی هستند که در صورت استفاده در خطوط تولیدی انواع لوله های پلیکا باعث افزایش سختی آنها می شوند و در واقع از این طریق پلاستیک های کمتری در تولید این محصولات مورد استفاده قرار می‌ گیرد. همان طور که می دانید پلاستیک ها جزو مواد اولیه گران قیمتی هستند. بنابراین جایگزین کردن پودر کربنات کلسیم در صنایع تولید لوله های پلیکا می ‌تواند در کاهش بهای تمام شده این لوله ها تاثیر داشته باشد. کربنات کلسیم در تولید تعداد بی شماری از رزین های ترموپلاستیک به کار گرفته می ‌شود و در واقع تولیداتی که به کمک این محصولات تولید و عرضه می گردند، برای عملیات در دماهای بالا بسیار مناسب می باشند. کربنات های کلسیم در نمونه های ریز به خواص و عملکرد لوله های پلیکا کمک زیادی می نماید و در واقع در صورت استفاده از این نوع کربنات کلسیم افزایش مقاومت این محصولات در برابر حرارت به راحتی دیده می شود. پودر کربنات کلسیم کوتد به عنوان پرکننده در خطوط تولید این محصولات تاثیر چشمگیری بر مقاومت ضربه ای این ترکیبات دارد. معمولاً پرکننده ها بر مقاومت محصولات پلیمری تاثیر منفی می ‌گذارند، اما کربنات کلسیم از این قاعده مستثنی بوده و تاثیرات منفی در مقاومت لوله ها ندارد.  در راستای همین امر اصلی ترین دلایل به کارگیری پودر کربنات کلسیم در تولید لوله های پلیکا افزایش استحکام و مقاومت و انعطاف پذیری این محصولات می باشد.

کاربرد کربنات کلسیم در لوله پلیکا
>>

کربنات کلسیم پوشش دار با کیفیت صادراتی

فروش عمده کربنات کلسیم مخصوص لوله پلیکا

فروش عمده کربنات کلسیم مخصوص لوله پلیکا با قیمت های مختلف انجام می ‌شود. پودرهای کربنات کلسیم در این زمینه به صورت فله ای و بسته بندی شده قابل خریداری هستند که مسلما نمونه های بسته بندی شده این محصولات به واسطه پرداخت هزینه ‌های برای بسته بندی کردن آنها توسط واحدهای تولیدکننده دارای قیمت فروش بالاتری می باشد. علاوه بر این موضوع کیفیت کربنات کلسیم در تعیین قیمت این محصولات تأثیر بسیار زیادی دارد. به نحوی که صنعتگران معتقد هستند هر چقدر اندازه ذرات کربنات کلسیم کوچکتر باشد، مسلماً این محصولات خالص تر، یک دست تر و سفید تر خواهند بود و به همین منوال قیمت آنها افزایش می یابد. مجموعه صنعتی آروشا، یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده کربنات کلسیم است که برای خرید این پودرهای میکرونیزه می ‌توانید به وب سایت های معتبر این مجموعه مراجعه نمایید.

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 1500 مش کوتد

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 28
stearic acid % 1.00 -0.70

کربنات کلسیم پوشش دار

کربنات کوتد بخاطر مزیت روان کاری که دارد در پوشش پوسته ای ضد آب در محلول عمل می کند. همچنین با طیف گسترده ای از رزین های پلیمری سازگاری مناسب دارد. این مجصول هیدرو فوب و آبگریز کامل است . بخاطر اندازه ذرات و وزن کنترل شده ، استحکام و مقاومت محصول تولید شده بسیار افزایش می یابد. از نظر هزینه ها ، کربنات کوتد نسبت به بسیاری از پر کننده های وارداتی به کشور مقرون به صرفه می باشد.

مزیت های کربنات کلسیم کوتد

 • کاهش قابل توجه جذب روغن
 • کاهش تجمع ذرات کربنات در یک نقطه و پر کردن فضاهای خالی موجود
 • آبگریزی بینظیر
 • مقرون به صرفه
 • استحکام محصول نهایی
 • براق شدن محصول نهایی
 • ایجاد یکنواختی در محصول
 • رنگ پذیر شدن محصول نهایی
 • مقاومت بیشتر در مقابل تغییرات دما
 • خاصیت نرم کنندگی و عدم ایجاد گرد و غبار
 • دارای ph  خنثی

چرا کربنات را پوشش دار می کنند ؟

کربنات کلسیم، ماده ارزان قیمت و پرمصرفی است که به طور گسترده در صنعت پالستیک استفاده می شود. اما کربنات کلسیم آبدوست است و با بسپارها به خوبی مخلوط نمی شود . لذا این پرکننده باید با تکنیک پوششدهی با استفاده از عوامل پراکنش که مهمترین آن اسید استئاریک می باشد، اصلاح شده تا قابلیت اختلاط بسیار مناسب با بسپارها را به دست آورد .

روشهای پوشش دار کردن کربنات کلسیم

۱- اسپری کردن اسید داغ بر روی پودر کربنات کلسیم معمولی

۲- میکس پودر به همراه اسید استئاریک اضافه شده در سیستم و بعد همگن کردن این مواد در حرارت ۸۵ تا ۹۰ درجه

 

شما از طریق این سایت امکان خرید از بزرگترین تولید کننده و فروشنده پودرکربنات کوت شده را پیدا نموده اید. به منظور کسب مشاوره و یا اطلاع از قیمت فروش پودر کوت شده و همچنین ثبت سفارش ، با کارشناسان فروش گروه صنعتی آروشا تماس حاصل فرمائید .

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 44

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت