خرید پودر کربنات کلسیم کشاورزی

4.9
(50)

در این محتوا به معرفی راه هایی برای خرید پودر کربنات کلسیم کشاورزی می پردازیم. سپس به بررسی کاربرد این محصول در صنعت کشاورزی و دیگر صنایع خواهیم پرداخت و در ادامه راه هایی برای خرید مستقیم و به صرفه این محصول به شما مصرف کننده عزیز پیشنهاد خواهیم داد.

خرید پودر کربنات کلسیم کشاورزی

بهترین قیمت خرید پودر کربنات کلسیم

کلسیم کربنات، یکی از پرکاربردترین مواد معدنی است که نقش مهمی در صنایع دارد. بسیاری از صنایع از کربنات کلسیم، به عنوان ماده اولیه برای تولید محصولات خود استفاده می کنند. از پودر کربنات کلسیم در بسیاری از صنایع نظیر کاغذ سازی، تولید پلیمر، شوینده ها، رنگها، پوشش ها، کودهای شیمیایی و… برای ساخت فرآورده ها، استفاده می شود. کربنات کلسیم، سنگی سفید است که خاصیت پوششی فراوانی دارد. این ماده معمولا از استخراج آهک حاصل می شود. امروزه خرید پودر کربنات کلسیم کشاورزی به طرز قابل توجهی مورد استقبال صنایع کشاورزی قرار گرفته است. کارخانه های مختلفی در صنعت کشاورزی، با استفاده از این ماده کودهای شیمیایی مرغوبی تولید می کنند. کارخانه آروشا پودر، علاوه بر تولید کربنات درجه یک و فروش مستقیم کربنات سفید به فرآوری پودر کربنات کلسیم برای تولید کود شیمیایی نیز می پردازد.

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 600 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 24

شرکت تولید پودر کربنات کلسیم

همانطور که گفته شد، یکی از تولیدات گروه صنعتی کارخانجات آروشا، تولید پودر کربنات کلسیم کشاورزی می باشد. کربنات کلسیم کشاورزی، در صنایع کشاورزی به عنوان ماده اولیه برای تولید کود شیمیایی استفاده می شود. استفاده از کودهای دارای کربنات کلسیم، برای مصارف کشاورزی باعث بهره برداری بیشتر از محصولات خواهد شد. کودهای شیمیایی حاوی پودر کربنات کلسیم از ایجاد توده روی محصولات جلوگیری کرده و از آنها در مقابل اشعه ماوراء بنفش محافظت خواهند کرد. در واقع صنایع تولید کننده محصولات کشاورزی با خرید پودر کربنات کلسیم ، اقدام به تولید کود های شیمیایی می کنند که در بین کشاورزان بسیار پرطرفدار می باشند. مجموعه ما علاوه بر اینکه به عنوان یک فروشنده کربنات درجه یک در صنعت فعالیت می کند، به فرآوری و تولید پودر کربنات کلسیم نیز مشغول می باشد.

قیمت پودر کربنات کلسیم

قیمت پودر کربنات کلسیم با احتساب نوع بسته بندی این محصولات و نوع مصرف کننده مشخص می گردد، همان طور که اشاره شد این ترکیبات در هر صنعتی با ویژگی‌ های خاصی قابل خرید هستند و این پارامتر باعث می گردد که قیمت‌ های متفاوتی هم از آنها اعلام گردد پس به جرئت می توان عنوان کرد اصلی ترین پارامتر تعیین کننده قیمت پودر کربنات کلسیم در بازار نوع این ترکیبات می باشد.

کیفیت پودر کربنات کلسیم عامل دیگری برای قیمت گذاری محسوب می گردد، کیفیت این پودر های میکرونیزه بر اساس میزان سفیدی، نوع دانه بندی و درجه خلوص آنها مشخص می گردد؛ بسته بندی بودن پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم عامل موثر دیگری در قیمت‌ گذاری این ترکیبات است و بر اساس نظر تولید کنندگان با حذف هزینه هایی برای بسته بندی کردن این ترکیبات و در نهایت ارائه آنها به صورت فله می توانند در پایین نگه داشتن قیمت آنها موثر باشند؛ پس خریداران عمده که در واقع کارخانه های تولید کننده محصولات مختلف هستند می توانند با خرید فله این تولیدات از قیمت های ارزان تر بهره مند گردند.

خرید کربنات کلسیم صنعتی

شاید ظاهر تمامی پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم با یکدیگر یکسان باشد، اما برخی از مشخصات و ویژگی‌ های این تولیدات در نمونه های متفاوت با یکدیگر تفاوت هایی دارد که باعث می گردد خریداران به تهیه این ترکیبات به صورت متناسب توجه بیشتری داشته باشند؛ در سال‌ های اخیر پردازش های متعدد و فرآوری های مختلف بر روی سنگ های کربنات کلسیم انجام شده است و حتی در آزمایشگاه ها هم به روش های مصنوعی تولید این محصولات در نمونه های جدیدتر صورت گرفته که در مجموع تمامی این موارد خرید کربنات کلسیم صنعتی در بین تولیدکنندگان محصولات مختلف به وضوح قابل مشاهده می باشد؛ شما مشتریان گرامی با قصد خرید کربنات کلسیم، مجموعه صنعتی آروشا پودر را انتخاب نمایید، ما در این مجموعه تولید کننده، آماده ارائه خدمات ویژه خواهیم بود.

تولید کنندگان پودر کربنات کلسیم

تولید پودر کربنات کلسیم مخصوص کودهای کشاورزی، نیازمند استفاده از تجهیزاتی پیشرفته و نیروی فنی با تجربه می باشد. مجموعه آروشا پودر، با استفاده از گروه فنی متخصص و با تجربه، بهترین فرمولاسیون های پودر کربنات کلسیم را تهیه کرده و برای تولید آن از تجهیزاتی پیشرفته استفاده می کند. همین موضوع سبب شده تا بهترین کربنات کلسیم در این مجموعه تولید و به بازار عرضه شوند. امروزه بسیاری از صنایع داخلی و خارجی با خرید پودر کربنات کلسیم تولید شده توسط مجموعه ما، بهترین کودهای شیمیایی را تولید و به بازار عرضه می کنند. صادرات پودر کلسیم کربنات به کشورهای معتبر، نشان دهنده اعتماد جهانی به مجموعه ما می باشد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت